.
Veritas System Recovery 22.0.0.62226 + BootCD پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات

Veritas System Recovery یک راه حل کامل پشتیبان گیری و بازیابی برای سیستم های مجازی یا فیزیکی است. این نرم افزار حفاظت جامع از اطلاعات روی دیسک یا نوار را فراهم می‌کند. و بازیابی داده‌ها و سیستم را تضمین می‌کند. خواه داده‌ها روی سرور فایل ویندوز، رایانه رومیزی، سرور مجازی یا سرور برنامه‌های حیاتی مانند Exchange، SQL یا SharePoint قرار داشته باشند.

یک پلت فرم همه کاره بازیابی بلایا

این برنامه قدرت فناوری های پشتیبان گیری و بازیابی چندگانه را به منظور سرعت بخشیدن به روند بازیابی اطلاعات مهم در عرض چند دقیقه ترکیب می کند. ایده پشت این محصول ارائه جایگزینی برای پشتیبان گیری دستی خسته کننده است. که تمام آنچه برای اتوماسیون از طریق کارهای برنامه ریزی شده لازم است را فراهم می کند. با بازیابی آسان فایل‌ها/پوشه‌های داده، پیام‌های ایمیل تبادل، اسناد شیرپوینت یا سیستم‌های کامل ویندوز در عرض چند دقیقه، بدون توجه به سخت‌افزار پشتیبانی‌شده، محیط‌های مجازی یا مکان‌های راه دور، زمان خرابی را به حداقل می‌رساند. و از فاجعه جلوگیری می‌کند.

راه حل مدیریت متمرکز

مدیران می‌توانند ترمیم‌هایی را از فلز خالی با خطر کم خطا و با تلاش بسیار کمتر نسبت به روش‌های سنتی‌تر انجام دهند. با کمک ویژگی کپی خارج از سایت، نقاط بازیابی به یک مکان بیرونی، مانند یک سرور FTP یا یک درایو خارجی منتقل می‌شوند. Veritas System Recovery بر روی یک پلت فرم مقیاس پذیر ساخته شده است. که در آن مدیریت سرورها و کلاینت ها به شیوه ای حرفه ای انجام می شود. یک سرور مرکزی می‌تواند هزاران مشتری را مدیریت کند و به مدیران اجازه می‌دهد تا سیاست‌ها، نصب‌ها و پشتیبان‌گیری‌ها را از راه دور اجرا و کنترل کنند. سایر وظایفی که می توان از طریق کامپوننت مرکزی انجام داد شامل نظارت بر بازیابی، ردیابی محیط، و همچنین تعمیر و نگهداری برای سرورهای لینوکس و ویندوز است.

در نتیجه

Veritas System Recovery شامل مجموعه‌ای قدرتمند از ابزارها است که اطمینان حاصل می‌کند که داده‌های مهم همیشه تحت نظارت نگهداری می‌شوند و به‌طور منظم از آنها نسخه پشتیبان تهیه می‌شود. پشتیبان‌گیری‌ها به طور موثر فشرده می‌شوند، که باعث می‌شود عملیات بازیابی انجام شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11 / Windows 10 / Windows 8.1 / Windows 7
  • Processor: Multicore Intel Series or above, Xeon or AMD equivalent
  • RAM: 4GB (8GB or more recommended)
  • Free Hard Disk Space: 4GB or more recommended
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را توسط فایل Browser.exe نصب کنید.
  • سیستم را ری استارت کنید.
  • با استفاده از سریال قرار داده شده در داخل Readme.txt نرم افزا را رجیستر کنید

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.