.
UVK Ultra Virus Killer Pro 11.9.1.1 + Portable آنتی ویروس و بهینه ساز ویندوز

UVK یک ابزار قدرتمند حذف ویروس و تعمیر ویندوز است. با رابط کاربری ساده و شهودی، UVK به کاربران اجازه می دهد. تا انواع بدافزارها و جاسوس افزارها را از سیستم های آلوده شناسایی و حذف کنند. همچنین شامل ابزارهای زیادی برای تعمیر ویندوز پس از پاک سازی ویروس ها و بد افزار ها می باشد.

رفع خطاهای رایج ویندوز و حذف فایل های ناخواسته

می توانید با مولفه System Booster شروع کنید. جایی که می توانید رایانه خود را برای طیف گسترده ای از خطاها، مانند پسوندهای نامعتبر فایل یا پوسته، اشیاء شکسته ActiveX / COM، فایل های ناخواسته یا میانبرهای نامعتبر اسکن کنید.

علاوه بر این، می‌توانید از حذف‌کننده اختصاصی برای حذف برنامه‌هایی که دیگر استفاده نمی‌کنید. تأیید امضای فایل آنها، رفتن به کلید رجیستری یا جستجوی جزئیات در اینترنت استفاده کنید. با توجه به این ابزار، شما همچنین می توانید مطمئن شوید که پس از حذف برنامه، هیچ اثری باقی نمی ماند.

از برنامه های رجیستری و اجرای خودکار محافظت کنید

UVK همچنین دارای یک ابزار ایمن سازی است. که می تواند به شما کمک کند از تغییرات در بیشتر مناطق آسیب پذیر رایانه شخصی خود مانند رجیستری، راه اندازی ویندوز یا Windows Explorer جلوگیری کنید. در حالی که این جایگزین یک راه حل آنتی ویروس کامل نمی شود، می تواند به عنوان یک ابزار مکمل استفاده شود.

همچنین می‌توانید از UVK برای اعمال برخی اصلاحات روی رایانه شخصی خود استفاده کنید. مانند آزاد کردن حافظه فیزیکی، ایجاد یک نقطه بازیابی، ایجاد یک نسخه پشتیبان از رجیستری یا از بین بردن تمام فرآیندهای غیر سیستمی. همچنین می‌توانید ویندوزهای مختلف را به مقادیر پیش‌فرض بازنشانی کنید. همه درایوها را یکپارچه‌سازی کنید، کش مرورگرها را خالی کنید یا کش آیکون‌ها را بازسازی کنید.

مدیریت فرآیندها و ورودی های autorun

علاوه بر تمام اصلاحات ذکر شده، UVK همچنین شامل کاوشگر فرآیند، مدیر اتوران و سایر ابزارهای تخصصی است. که فقط باید توسط متخصصان کار کنند.

اگر به درستی پیکربندی شود. عملکردهای ارائه شده توسط UVK می تواند به شما کمک کند از رایانه شخصی خود در برابر بدافزار یا نرم افزار معیوب محافظت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11,10,8,7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید. اما اجراء نکنید.
  • بر اساس 32 بیتی و یا 64 بیتی سیستم عامل اتان فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.