.
uTorrent Pro v7.4.4 دانلود فایل های تورنت در اندروید

هنگامی که یک فایل تورنت را جستجو و دانلود می کنید، uTorrent Pro به اطلاعاتی که فایل تورنت حاوی آن است تکیه می کند. سپس به Seeder (که فایل را نگه می دارد و به اشتراک می گذارد) متصل می شود. برخلاف فرآیندهای دانلود معمولی، شما تمام داده ها را در یک سرور بازیابی نمی کنید. در اصل، یک فایل از چندین منبع دانلود می شود. سپس در یک فایل واحد جمع می شود. و این همچنین مکانیسم P2P (نظیر به همتا) را توضیح می دهد که به عنوان مکانیسم همتا به همتا نیز شناخته می شود .

امکانات

uTorrent Pro به‌طور خودکار به بسیاری از Seders متصل می‌شود تا بیت‌های داده را دریافت کند. اما Seeders که به شما نزدیک‌تر هستند و سرعت اینترنت بهتری دارند را در اولویت قرار می‌دهد. بنابراین، بسیاری از رایانه های شخصی به عنوان یک سرور ذخیره سازی عمل می کنند. اما هزینه پهنای باند به بخش های کوچکتر تقسیم می شود. بنابراین از ازدحام اتصال به اینترنت جلوگیری می کند. شما هنوز هم بهترین سرعت دانلود/آپلود را دریافت می‌کنید و وقتی فایل‌های بزرگ را همزمان دانلود/آپلود می‌کنید، افراد اطراف تحت تأثیر قرار نمی‌گیرند.

در مقایسه با نسخه رایگان، uTorrent Pro چند ویژگی جدید برای ذخیره باتری و داده برای کاربران اضافه کرده است. اول از همه، بهینه ساز باتری است. هنگامی که باتری گوشی بسیار کم است، تمام فرآیندهای دانلود تورنت را متوقف می کند. توسعه‌دهنده این مشکل را زمانی می‌بیند که اکثر افراد درگیر در جامعه P2P اغلب نیاز دارند که دستگاه را به طور خودکار اجرا کنند و به جریان باتری توجهی نداشته باشند. ذخیره داده نیز باید ذکر شود. می‌توانید حالت «فقط شبکه‌های Wifi» را تنظیم کنید یا سرعت فرآیندهای دانلود/آپلود فایل‌ها را محدود کنید. پس از تکمیل این فرآیندها، برنامه تورنت را متوقف می کند و در پس زمینه اجرا می شود. 

لازم به ذکر است که اطلاعات شما در استفاده از uTorrent Pro پنهان نیست. شخصی می تواند لیست فایل های دانلود شده، آدرس IP و منطقه شما را به راحتی مشاهده کند. توصیه برای بهبود این امر استفاده از VPN مانند ExpressVPN برای مخفی کردن اطلاعات، ایجاد یک سپر محافظ هنگام جستجوی فایل های تورنت در اینترنت است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.