.
uTorrent Pro 3.6.0.46812 Final Win/Mac + Portable دانلود فایل تورنت

در میان تمام مشتریان تورنت، uTorrent یکی از محبوب ترین ها است. این برنامه در زمینه اندازه پایه کاربر، قابلیت استفاده، سرعت، ویژگی ها و انواع پولی، فرسنگ ها از رقبای خود جلوتر است.

بر خلاف سایر مشتریان تورنت، uTorrent بر عملکرد تمرکز دارد. حجم برنامه نصب کمی بیش از ۴ مگابایت است که در مقایسه با سایر کلاینت های تورنت بسیار کوچک است. همچنین از تبدیل شدن به حافظه ای که با مصرف بیش از حد منابع، سرعت دستگاه های شما را کند می کند، جلوگیری می کند.

از راحتی و سرعت گرفته تا این واقعیت که توسط یک فرآیند غیرمتمرکز مورد استفاده توسط P2P پشتیبانی می‌شود. دلایل متعددی وجود دارد که ممکن است بخواهید از تورنت برای گرفتن فایل‌ها استفاده کنید. در واقع، فقط به این دلیل که می‌توانید فایل‌های رسانه‌ای بزرگ را تنها در چند دقیقه در اینترنت پخش کنید. تورنت‌ها را به یک جایگزین جذاب برای مشاغل، رسانه‌ها و توسعه‌دهندگان تبدیل می‌کند.

uTorrent یک ابزار سبک وزن است که نه تنها گرفتن تورنت ها را آسان می کند. بلکه ویژگی های مفید دیگری مانند فید RSS، دسترسی از راه دور و ایجاد فایل های تورنت شما برای به اشتراک گذاری با دیگران را نیز دارد.

رابط کاربری

uTorrent یک رابط کاربری هوشمندانه دارد که استفاده از آن آسان است. این یک نوار منو در بالا دارد، در حالی که برخی از تنظیمات دسترسی سریع در سمت چپ وجود دارد. پانل مرکزی دانلودهایی را نشان می دهد که تکمیل شده یا در حال انجام هستند. به طور کلی، uTorrent یک رابط کاربری نامرتب دارد که اکثر تنظیمات آن تنها در چند منوی کشویی جمع‌آوری شده‌اند و پیمایش آن را آسان می‌کند.

برخلاف برخی دیگر از مشتریان تورنت، uTorrent از افزونه های خارجی پشتیبانی نمی کند و از آنجایی که نرم افزار منبع باز نیست، ایجاد پلاگین های شخص ثالث غیرممکن است.

تجربه ی کاربر

تجربه کاربر واقعاً uTorrent را از سایر مشتریان تورنت متمایز می کند. کل رابط کاربری بسیار بصری و آسان برای استفاده است. حتی افرادی که برای اولین بار وارد دنیای تورنت می شوند، می توانند از نرم افزار استفاده کنند و دانلودها را بدون هیچ کمکی آغاز کنند.

امنیت

با این حال، برخی از نرم افزارهای تورنت باعث نگرانی در زمینه امنیتی هستند و متاسفانه به نظر می رسد این مورد در مورد uTorrent باشد. EXE این برنامه توسط ۱۸ برنامه از ۷۲ برنامه آنتی ویروس در VirusTotal پرچم گذاری شده است و این میزان هشدارهای نگران کننده زیادی است.

در حالی که این لزوماً به این معنی نیست که اتفاقات وحشتناکی برای رایانه شخصی شما رخ خواهد داد، اما متأسفانه هنگام بارگیری و نصب uTorrent قطعاً احتیاط جدی را به همراه دارد. و می تواند در حجم تبلیغاتی که توسط برنامه اصلی انجام می شود جمع شود (یا البته مشکلات بدتر هنوز).

دزدی دریایی

در حالی که تورنت‌ها به کاربران اجازه می‌دهند محتوای مورد علاقه خود را از اینترنت دانلود کنند، و این کلاینت‌ها این کار را آسان‌تر می‌کنند، به یاد داشته باشید که البته مطالب دارای حق چاپ آنلاین و دانلودهایی که قانون را نقض می‌کنند وجود دارد. البته، TechRadar دزدی دریایی یا دانلودهای غیرقانونی را پشتیبانی یا تایید نمی کند.

امکانات

هنگامی که برای اولین بار uTorrent را باز می کنید و به پنل تنظیمات نگاه می کنید، به دلیل اینکه فوراً احساس ناراحتی می کنید بخشیده خواهید شد. گسترش از طریق ۱۸ تب جداگانه تنظیمات و اولویت هایی هستند که می توانید آنها را تغییر دهید و همه چیز را از موارد اساسی مانند محدودیت سرعت گرفته تا توانایی انتقال فایل ها به طور مستقیم از مشتری تورنت به دستگاه های خارجی جفت شده پوشش می دهد.

Caps، Quueing & Scheduler

uTorrent به شما امکان می دهد محدودیت هایی را برای اتصال خود به روش های مختلف تعیین کنید. می‌توانید تعداد همتاهایی را که می‌توانید در هر زمان معین یا در هر تورنت به آن‌ها متصل شوید محدود کنید، حداکثر پهنای باند را برای آپلود یا دانلود تعیین کنید، یا یک نسبت اولیه یا حداقل زمانی که uTorrent باید قبل از توقف آپلود یا خاموش شدن کامل آن به آن برسد، تعیین کنید.

همچنین می‌توانید uTP (یا μTP، مخفف پروتکل انتقال میکرو) را فعال کنید که تضمین می‌کند کلاینت تمام پهنای باند موجود شما را اشغال نمی‌کند. این امکان استفاده از اینترنت با برنامه های دیگر را در حالی که در حال دانلود با اتصال محدود هستید، می دهد.

utorrent درپوش دانلود تورنت

uTorrent این امکان را به شما می دهد که دانلودهای تورنت خود را به روش های مختلف محدود کنید.

اگر می‌خواهید تورنت‌ها فقط در زمان‌های خاصی از روز اجرا شوند – برای مثال در شب – می‌توانید از زمان‌بندی استفاده کنید. این ابزار هفته را به بخش‌های یک ساعته تقسیم می‌کند که می‌توانید آنها را روی یکی از چهار وضعیت تنظیم کنید: سرعت کامل، محدود، فقط دانه‌بندی و خاموش. در نهایت، می توانید یک سقف انتقال سخت برای آپلود یا دانلود (یا هر دو) تعیین کنید که uTorrent از آن فراتر نخواهد رفت.

تنظیمات پروتکل بیت تورنت

uTorrent از DHT (جدول هش توزیع شده) و تبادل همتا پشتیبانی می کند. هر دوی اینها به همتایان کمک می کند تا در مورد همتایان دیگر با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و وابستگی به ردیاب مرکزی واقع در داخل فایل تورنت یا پیوند آهنربایی را کاهش می دهند.
تنظیمات مشتری تورنتی utorrent
هر دو نسخه رایگان و پولی uTorrent با تمام تنظیمات استاندارد پروتکل BitTorrent ارائه می شوند.

کشف همتایان محلی (که به دنبال همتایان در شبکه محلی شما بدون انجام ISP شما می‌گردد) نیز پشتیبانی می‌شود، اما این فقط در صورتی مفید است که در یک شبکه محلی مشترک بزرگ، مانند مسکن دانشجویی یا هتل هستید. در شبکه محلی خود، uTorrent به شما امکان می‌دهد تنظیمات انتقال پورت را تنظیم کنید و نگاشت پورت UPnP و NAT-PMP را فعال کنید.

همچنین یک ابزار کامل ایجاد تورنت وجود دارد که به شما امکان می دهد از هر فایل یا پوشه ای در دستگاه خود یک تورنت ایجاد کنید و به طور خودکار آن را برای کاشت به uTorrent اضافه کنید.

دانلود کننده RSS

می‌توانید از طریق uTorrent در فید RSS تورنت مشترک شوید، که به شما امکان می‌دهد تورنت‌ها را به‌طور خودکار بدون افزودن دستی فایل یا پیوند آهنربایی هر بار دانلود کنید. می‌توانید پارامترها و آرگومان‌هایی را به فید RSS اضافه کنید تا محتوا را بر اساس کیفیت، شماره قسمت و عنوان فیلتر کنید. می توانید راهنمای ما در مورد نحوه دانلود خودکار تورنت ها را بررسی کنید تا نحوه تنظیم آن را بیاموزید.
دانلودر RSS به شما امکان می دهد یک دانلود خودکار تنظیم کنید که فید را برای فایل های جدید بررسی می کند.

برچسب ها و نقشه راهنما

علاوه بر دانلود خودکار RSS، uTorrent دارای ویژگی های بیشتری است که به شما کمک می کند تورنت و مدیریت فایل خود را خودکار کنید. به هر تورنت می توان یک برچسب اختصاص داد که سپس یک فهرست مرتبط با آن دارد. وقتی فایل تورنت یا مگنت را اضافه می‌کنید، می‌توان به تورنت‌ها برچسب‌ها را به‌طور خودکار توسط دانلودکننده RSS یا به صورت دستی از یک منوی کشویی اختصاص داد.

سرعت بیت تورنت و توکن های BTT

RainBerry Inc.، توسعه‌دهنده uTorrent، توسط یک بنیاد بلاک چین به نام TRON در سال ۲۰۱۸ خریداری شد .و هدف از این خرید به سرعت با راه‌اندازی توکن BitTorrent (یا به اختصار BTT) مشخص شد.

ایده پشت BTT این است که همانطور که تورنت های محبوب را مشاهده می کنید، BTT کسب می کنید که می توانید برای افزایش سرعت پهنای باند خود در دانلودهای دیگر هزینه کنید.

متأسفانه، از آن‌چه که می‌توانیم بگوییم، درآمد شما به‌طور قابل‌توجهی کمتر از BTT است که بعداً برای «افزایش پهنای باند» هزینه می‌شود. علاوه بر این، در حالی که این یک ایده بالقوه جالب است، به خصوص اگر به ارزهای دیجیتال علاقه دارید، تا حدودی با فلسفه بنیادی شبکه BitTorrent که مکانی برای توزیع برابر و رایگان اطلاعات است، مخالف است.

uTorrent Pro: پخش کننده رسانه، استریم و تبدیل فایل

در نهایت به بخش Pro از ویژگی های uTorrent می رسیم. علاوه بر حذف تبلیغات (که از لحاظ فنی می‌توانید با تغییر نسخه رایگان آن را انجام دهید)، ویژگی‌های سرفصل uTorrent Pro عبارتند از پخش کننده رسانه، امکان پخش جریانی تورنت در حین دانلود و تبدیل خودکار فایل‌ها به فرمت‌های پشتیبانی شده توسط دستگاه‌های دیگر.

متأسفانه همه این ویژگی ها به شدت ناقص و محدود هستند. پخش کننده رسانه فقط با انواع خاصی از فایل های ویدئویی کار می کند، به ویژه به استثنای هر چیزی که در x265 رمزگذاری شده است. که یک فرمت رایج برای تورنت های ویدئویی است – و همین امر در مورد تبدیل فایل نیز صادق است.

از آنجایی که جریان تورنت فقط با پخش کننده رسانه داخلی کار می کند، به این معنی است که دقیقاً مشکل سازگاری مشابهی دارد.

در پایان، uTorrent دارای ویژگی های اصلی است که باید داشته باشد. مشکل اصلی آن در حال حاضر نبود جریان تورنت در نسخه رایگان آن است.  و این واقعیت که همه ویژگی های Pro آن آنطور که باید کار نمی کنند.

در نتیجه

با شمارش میلیون ها کاربر در سراسر جهان، uTorrent یکی از شناخته شده ترین مشتری های تورنت و یک بازیکن سنگین وزن در رده خود است. این ابزار که در یک رابط کاربر پسند موجود است. ویژگی های پیشرفته متعددی را در خود جای داده است که نحوه گرفتن، ایجاد و مدیریت فایل های تورنت خود را ساده می کند.

در محوع این یک کلاینت تورنت با ویژگی های چشمگیر است که از یک رابط بصری سود می برد. اما این نکات مثبت با نتایج VirusTotal که مطمئناً سایه ای از شک بر uTorrent ایجاد می کند، خدشه دار می شوند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید. ( در صورت اجرا شدن از قسمت کنار ساعت ویندوز آن را ببندید )
  • فایل موجود در پوشه Patch را اجرا کنیدک
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.