.
USB Low-Level Format Pro 5.01 + Portable تعمیر فلش های خراب

Low-Level Format فرآیندی از عملیات فرمت دیسک است که درایو دیسک را به پیش‌فرض‌های کارخانه بازیابی می‌کند. استفاده از درایو USB، درایو فلش USB، درایو قلم USB و USB thumb برای انتقال داده آسان هستند، با این حال، استفاده های مختلف به طور همزمان منجر به مشکلات متعددی می شود. به عنوان مثال، یک درایو فلش قلم USB ممکن است به دلایل ناشناخته از جمله پس از کلون شدن به عنوان درایو قابل بوت USB از یک فایل ISO، ظرفیت کمتری نسبت به حالت اولیه خود پیدا کند. در موارد دیگر، درایو USB ممکن است پس از فرمت شدن در دستگاه دیگری، مانند تلویزیون هوشمند یا روتر بی سیم، ظرفیت خود را از دست بدهد.

در صورتی که بطور مداوم دچار خرابی اطلاعات می شوید، در هاردیسک ویروس نفوذ کرده، رکورد راه انداز اصلی (MBR – Master Boot Record) که وظیفه اجرای سیستم عامل به صورت غیر مستقیم را برعهده دارد دچار مشکل شده است، بخشی از پارتیشن سیستم اتان مخفی شده است، بخش قابل بوت سیستم اتان خراب شده است، دستگاه ذخیره سازی USB شما مشکل بدسکتور دارد، این نرم افزار می تواند درایو USB خراب شما را احیا کند.

این برنامه معمولاً عملیات زیر را انجام می دهد .
۱. Drive Recognition Test :

اطمینان از اینکه آیا برنامه میتواند هارد را شناسایی کند یا خیر . اولین مرحله برای اطمینان از اینکه آیا هارد دیسک بطور صحیح نصب و به سیستم متصل شده است یا خیر ؟

۲. Display Drive Details :

مشخصات هارد دیسک از جمله مدل نامبر دقیق، ورژن Firmware و …

۳. Test For Errors :

آنالیز و یا اسکن کردن کل سطح دیسک برای شناسایی مناطق دارای مشکل (مثلاً بدسکتوری) جهت remap شدن آنها توسط کنترلر هارد دیسک.

۴. Zero-Fill :

نابود کردن تمام اطلاعات با پر کردن (نوشتن) تمام سکتورهای هارد با zeroes (در واقع کلیه سکتورهای هارد را صفر میکند) . در این مرحله معمولاً Test For Errors (همان مرحله سوم) بطور همزمان نیز انجام میشود . Zero Fill کردن مشکلات مکانیکی (mechanical problems) را برطرف نمیکند. Zero Fill گاهی اوقات برای از بین بردن ویروسها (boot sector viruses) و فیکس نمودن بدسکتوریها و یا remap نمودن با سکتورهای ذخیره و سالم ، پارتیشنهای خراب و … موثر هست ولی باعث از بین رفتن تمام دیتاهای ذخیره شده بر روی آن می شود.

فرآیند قالب‌بندی سطح پایین کند است. زیرا نرم‌افزار به‌طور کامل و غیرقابل برگشت تمام داده‌ها را از دستگاه‌های ذخیره‌سازی USB پاک می‌کند.  سپس درایوهای USB را به حالت اولیه باز می‌گرداند تا ظرفیت از دست رفته را پیدا کند و آنها را به حالت عادی بازگرداند. این نرم افزار می تواند به عنوان یک ابزار تولید انبوه دیسک USB برای بازگرداندن USB به تنظیمات پیش فرض کارخانه از طریق فرمت بندی سطح پایین استفاده شود، زیرا از بیش از ۲۰ مارک کنترل کننده درایو USB مانند Intel، Samsung، Micron، Phison، SMI، Marvell، پشتیبانی می کند. Toshiba، Silicon Motion، PMC، Sierra، OCZ، JMicron، Maxiotek، Goke، Greenliant، Fusion-io، Realtek، SanDisk، Western Digital، Hyperstone، Novachips، VIA، FADU.

علاوه بر قابلیت Low-Level Format، نرم افزار ویژگی های بیشتری بشرح ذیل دارد:
 •  امکان ایجاد درایو USB قابل بوت برای نصب ویندوز
 • ایجاد درایو USB قابل بوت برای MSDOS، FreeDOS، Unix، Linux، WinPE (Windows PE) و WinRE (محیط بازیابی ویندوز) را فراهم می کند.
 • دارای ۹ تا گزینه پرقدرت پاک کردن اطلاعات می باشد که به طور ایمن اطلاعات را روی درایوهای USB پاک می کند.
 • از تنظیم اولیه درایوهای USB با هر ظرفیتی برای سیستم های فایل محبوب مانند NTFS، FAT32، FAT و exFAT پشتیبانی می کند.
در فرایند low level format هر Track به تعداد معینی سکتور تقسیم بندی میشود. در این فرایند ایجاد شکاف (Gap) بین سکتورها و بین Trackـها و ضبط اطلاعات Header و Trailer انجام میشود (در هارد دیسکهای مدرن ممکن هست یکی از این موارد حذف شده باشد) . نوشته شدن servo codes بر روی پلاترها یکی از فرایند low level format هست که توسط تجهیزات گرانقیمت و پیچیده ای بر روی پلاترهای خام قبل از اینکه در داخل قاب آلومنیومی نصب شوند بطور بسیار دقیق نوشته میشود . نیاز به تجهیزات خاص یکی از دلایلی هست که هارد دیسکها نمی توانند در خارج از کارخانه بطور واقعی فرمت سطج پائیت بشوند.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

 • Supported OS: • Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8,  Windows 7 , Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Windows Server 2022/2019/2016/2012/2008/2003/2000
 • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
 • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کرده، ولی اجرا نکنید.
 • فایل داخل پوشه کرک را در مسیر زیر کپی کنید.
c:Program FilesUSB Low-Level Format
 • نرم افزار را اجراء کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.