جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

UpdatePack7R2 24.5.15 آپدیت آفلاین ویندوز 7 و ویندوز سرور 2008

UpdatePack7R2 یک بسته ویژه با آخرین به روز رسانی های Windows 7 SP1 است. این بسته به شما این امکان را می دهد که به روز رسانی های امنیتی لازم و اجزای سیستم را  در سیستم ادغام کنید. این بسته نه تنها شامل به‌روزرسانی‌های امنیتی، بلکه به‌روزرسانی‌هایی برای اینترنت اکسپلورر و رفع آسیب‌پذیری‌های حیاتی است.

شایان ذکر است که می توانید نه تنها ویندوز 7 SP1، بلکه نسخه سرور سرور 2008 R2 SP1 را نیز به روز کنید. این بسته توسط کاربر simplix که دائماً آن را به روز می کند گردآوری شده است. لطفاً توجه داشته باشید که توسعه دهنده حداقل 10 گیگابایت فضای خالی بر روی رایانه شخصی شما و همچنین حداقل 1 گیگابایت رم رایگان را برای نصب صحیح توصیه می کند.

آخرین نسخه UpdatePack7R2 در چند مرحله نصب می شود. در حین نصب، کامپیوتر چندین بار راه اندازی مجدد می شود (در حالت خودکار). اگر هنوز از ویندوز 7 استفاده می کنید، حتماً همه به روز رسانی ها را دریافت کنید، زیرا ممکن است سیستم در خطر باشد!

لزوم نصب UpdatePack7R2

اگرچه ویندوز 7 در ژانویه 2020 به پایان عمر خود رسید، اما هنوز تعداد قابل توجهی از کاربران دارد و بسیاری از آنها قصد ندارند به این زودی ها به ویندوز 10 ارتقا دهند. مایکروسافت پشتیبانی از سیستم عامل محبوب و ویندوز سرور 2008 R2 را در همان روز – 14 ژانویه 2020 متوقف کرد.

اگرچه به‌روزرسانی‌های ویژگی مدت زیادی است که منتشر نشده است، سیستم عامل همچنان به‌روزرسانی‌های امنیتی را به طور مرتب دریافت می‌کند. با این حال، هنگام اجرای یک نصب جدید ویندوز 7 یا ویندوز سرور 2008، اعمال همه این به‌روزرسانی‌ها می‌تواند فرآیند پیچیده‌ای باشد.

مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌ها توسط مایکروسافت در ماه مه 2016 در دسترس قرار گرفت، که شامل تمام وصله‌های انتشار ویندوز 7 SP1 تا آوریل 2016 است، و به‌روزرسانی‌های امنیتی از اکتبر 2016 تجمعی شدند. اگرچه این به کاهش تعداد فایل‌های مورد نیاز برای دانلود کمک می‌کند. هنوز برخی از آنها برای مقابله وجود دارد.

UpdatePack7R2 به گونه ای طراحی شده است که همه آنها را با هم جمع کند و برای همه به روز رسانی های امنیتی که مایکروسافت تاکنون منتشر کرده است، یک نصب کننده واحد در اختیار شما قرار دهد. علاوه بر این، می‌توان از آن برای ادغام به‌روزرسانی‌ها در توزیع‌های Windows 7 SP1 یا Windows Server 2008 R2 SP1 استفاده کرد.

لیست امکانات و مزایا:
 • گزارش نصب ثبت شده است.
 • مجموعه ای از کلیدها برای راه اندازی نصب وجود دارد.
 • می‌توانید بسته دانلود شده را به «UpdatePack7R2–ie11++.exe» تغییر نام دهید و در حالت بی‌صدا با به‌روزرسانی‌هایی برای IE نصب می‌شود.
 • بسته های امنیتی را به روز می کند و آسیب پذیری های حیاتی را در ویندوز 7 رفع می کند.
 • نسخه ای برای سیستم عامل سرور وجود دارد.
همانطور که می توانید حدس بزنید، بسته به روز رسانی بسیار بزرگ است، به همین دلیل ما فایل تورنت UpdatePack7R2 را پیوست کرده ایم. توزیع به شما این امکان را می دهد که به سرعت بسته را دریافت کرده و فرآیند به روز رسانی سیستم را آغاز کنید.
در نتیجه

UpdatePack7R2 یک کیت از user simplix از انجمن OSzone است که به شما امکان می دهد سیستم کاری خود را به روز کنید، علاوه بر این، قابلیت ادغام در توزیع را دارد. اگر از هر نسخه ای از ویندوز 7 و 2008 R2 استفاده می کنید، می توانید با خیال راحت آن را بدون ترس از درگیری نصب کنید، حتی بیت و زبان سیستم عامل شما مهم نیست. شما تمام به روز رسانی های لازم برای مرورگر اینترنت اکسپلورر هر نسخه و همچنین به روز رسانی های حیاتی، توصیه شده و امنیتی را دریافت خواهید کرد.

محل تبلیغ متنی شما

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

How to use this package: The system must have at least 10 GB of free hard drive space and preferably at least 1 GB of free RAM.

For flexible installation of the set, you can use the following keys and their combinations:

Key /Reboot for automatic reboot if required. /S switch for a completely silent installation without windows or messages. Case matters. Key /Silent for passive installation – progress is visible, but the installation is completely automatic. Key /IE11 for installing the Internet Explorer 11 browser and its localization. The /Temp= switch allows you to set a temporary working directory. It does not have to be empty, but must exist. The /NoSpace switch allows you to skip checking the free space on the system partition; it is not recommended to use. The /SmartFix switch integrates the SmartFix program into the system recovery tool if there is a SmartFix.zip file next to the set. The /NoUSB switch cancels the integration of USB 3.0 and 3.1 drivers into the system distribution through the Win7USB3 project.

Examples:

You need to automatically install all updates, IE11 and reboot your computer: UpdatePack7R2.zip /ie11 /silent /reboot You need to silently install all updates to existing products, do not change the IE version, do not restart the computer: UpdatePack7R2.zip /S

The following keys are intended for integrating updates into the distribution:

The /WimFile= key specifies the location of the wim file; you must specify an absolute path. The /Index= key specifies the system index in the wim file; for each index it is necessary to perform the integration again. The /Index=* key allows you to integrate updates one by one into all indexes of the wim file. The /Optimize switch allows you to optimize the size of the wim file after integrating updates.

Notes:

Before specifying the index, it is useful to run the command: Dism /Get-WimInfo /WimFile:C:install.wim (replace the path with your own).

Examples:

You need to integrate IE11 and all updates into 1 index: UpdatePack7R2.zip /ie11 /WimFile=C:install.wim /Index=1 You need to integrate IE11 and all updates into all indexes: UpdatePack7R2.zip /ie11 /WimFile=C:install.wim /Index=* You only need to integrate updates to existing products, do not change the IE version: UpdatePack7R2.zip /WimFile=C:install.wim /Index=1

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید