.
Universal MediaCreationTool Wrapper 2022.03.20 نصب و ارتقاء به ویندوز ۱۱

Universal MediaCreationTool Wrapper یک ابزار قدرتمند برای نصب و ارتقاء به ویندوز ۱۱ با دور زدن TPM 2.0، Secure Boot، UEFI و بررسی های تولید پردازنده است.

 ابزار Universal MediaCreationTool Wrapper  دارای اسکریپت جدیدی به نام Skip TPM_Check_on_Dynamic_Update.cmd است. که به شما امکان می دهد ویندوز ۱۱ را بر روی دستگاه هایی با سخت افزار ناسازگار مانند TPM2 ،عدم وجود بوت امن و CPUهای ناسازگار نصب کنید. این اسکریپت روی ماشین های مجازی نیز کار می کند و به شما امکان می دهد تا به آخرین نسخه Windows Insider ارتقا دهید.

هنگامی که ویندوز ۱۱ برای اولین بار اعلام شد. مایکروسافت سیستم مورد نیاز سیستم عامل جدید خود را شامل پردازنده امنیتی TPM 2.0 ، Secure Boot ، پردازنده های جدیدتر و حداقل ۶۴ گیگابایت فضای هارد دیسک منتشر کرد. با این حال ، مایکروسافت در حال حاضر به سخت افزارهای سازگار حتی در ماشین های مجازی نیاز دارد. و در مورد نیاز سیستم خود موضع قاطع دارد. تا آنجا که می گوید افرادی که ویندوز ۱۱ را بر روی سخت افزارهای ناسازگار نصب می کنند. ممکن است به روزرسانی های امنیتی دریافت نکنند. 

برای کسانی که مایل به اجرای ویندوز ۱۱ بر روی سخت افزارهای ناسازگار هستند، اسکریپتی بنام Universal MCT wrapper’ معرفی می گردد که برای نصب و ارتقاء ویندوز ۱۱ اجازه می دهد تا نیازهای سیستم عامل را دور بزنند.

امکانات برنامه Universal MediaCreationTool Wrapper
  • انتخاب راه اندازی خودکار برای ارتقاء مستقیم بدون درخواست، با تغییر نسخه / جایگزین هوشمند
  • ایجاد انتخاب ISO برای نوشتن فایل iso مستقیماً از طریق قطعه DIR2ISO ، از جمله هر گونه سفارشی سازی “oem”
  • ایجاد گزینه USB برای نوشتن usb از طریق MCT بومی ، از جمله هر گونه سفارشی سازی “oem” (یکبار درخواست می شود)
  • در انتخاب MCT برای پردازش MCT وانیل بدون تغییرات “OEM” انتخاب کنید ، اسکریپت بلافاصله خارج می شود\\
  • ویندوز ۱۱: امکان رد شدن از بررسی TPM در بوت رسانه و همچنین در به روز رسانی پویا
هنگامی که  اسکریپت Skip TPM_Check_on_Dynamic_Update.cmd بر روی دستگاه Windows 10 یا Windows 11 اجرا می شود، کارهای مختلفی را انجام می دهد، از جمله:

مقدار “AllowUpgradesWithUnsupportedTPMOrCPU” را در زیر کلید HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ Setup \ MoSetup Registry ایجاد کرده و آن را روی ۱ تنظیم می کند.

هنگامی که فایل اجرایی vdsldr.exe در زمان راه اندازی ویندوز ۱۱ اجراء می شود ، یک اشتراک رویداد WMI با نام ‘Skip TPM Check on Dynamic Update’ ثبت می کند که فایل ‘C: \ $ WINDOWS. ~ BT \ appraiserres.dll’ را حذف می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.