.
Uninstall Tool 3.7.2.5701 + Portable حذف کننده قدرتمند و قابل اعتماد

Uninstall Tool یک نرم‌افزار حرفه‌ای است که هدف آن کمک به شما در حذف برنامه‌ها از سیستم خود و حذف ورودی‌های رجیستری و سایر باقیمانده‌ها است. علاوه بر این، این ابزار شامل یک مدیر راه اندازی است که به شما امکان می دهد برنامه هایی را که در هنگام راه اندازی ویندوز اجرا می شوند غیرفعال یا فعال کنید. این برنامه که جایگزین برنامه استاندارد سخت و سنگین Windows Add/Remove می شود. گزینه ها، تنظیمات و ویژگی های زیادی دارد که در نمونه استاندارد مایکروسافت نیستند.

نصب روان و چندین ترفند

نصب نرم افزار در کمترین زمان انجام می شود و می توانید اجزایی را که می خواهید بر روی سیستم مستقر کنید انتخاب کنید. می‌توانید ویژگی «نصب و ردیابی» را انتخاب کنید که به شما کمک می‌کند تمام ورودی‌های اضافه شده به سیستم خود را توسط یک ابزار جدید نصب شده نظارت کنید. به علاوه، می توانید نماد Uninstall Tool را در کنترل پنل ویندوز قرار دهید.

رابط کاربر پسند

این برنامه به طور خودکار یک لیست با تمام ابزارهای نصب شده بر روی سیستم شما ایجاد می کند. و اطلاعاتی در مورد هر یک از جمله نام، اندازه و تاریخ نصب ارائه می دهد. لیست را می توان با یک کلیک تازه کرد و به فرمت فایل HTML صادر کرد.

علاوه بر این، می‌توانید عملیات جستجو را برای شناسایی سریع یک برنامه در لیست انجام دهید. موارد را بر اساس سیستم یا فایل‌های پنهان مرتب کنید. ویرایشگر رجیستری ویندوز را برای مشاهده اطلاعات ورودی‌های یک ابزار خاص باز کنید.به پوشه نصب دسترسی داشته باشید. و همچنین در گوگل در مورد نرم افزار مورد نظر جستجو کنید.

حالت های مختلف حذف

Uninstall Tool به شما این امکان را می دهد که با دو حالت مختلف برای خلاص شدن از شر نرم افزار از رایانه خود کار کنید. می توانید برنامه انتخاب شده را حذف نصب کنید. کامپیوتر را برای ورودی های رجیستری و فایل های باقیمانده اسکن کنید.  همچنین تمام آثار شناسایی شده را حذف کنید.

حالت دوم به طور خاص برای کمک به شناسایی فایل های سیستم و موارد رجیستری متعلق به یک ابزار خاص ساخته شده است. به ویژه زمانی که نیاز به حذف ورودی های منسوخ یا نامعتبر دارید، که به طور معمول نمی توانند از سیستم حذف شوند، بسیار مفید است.

گزینه های نظارت

حالت “نصب و ردیابی” به شما کمک می کند تا در هنگام نصب نرم افزار جدید مراقب تغییراتی باشید که در سیستم شما ایجاد می شود. شما می توانید تمام ورودی های باقی مانده برای هر ابزار نظارت شده را مشاهده کنید.

مدیر راه اندازی

یک ویژگی هوشمند همراه در بسته به شما امکان می دهد برنامه هایی را که به طور خودکار در هنگام راه اندازی ویندوز اجرا می شوند بررسی کنید. کلید رجیستری کاربر فعلی و جزئیات نام، وضعیت، منبع و شرکت ابزار را مشاهده کنید. آنها را فعال یا غیرفعال کنید. و همچنین یک برنامه جدید اضافه کنید.

تنظیمات پیکربندی

ابزار Uninstall به شما امکان می دهد چندین ترفند مربوط به مرتب سازی برنامه های نصب شده لیست شده در پانل اصلی را بر اساس معیارهای مختلف انجام دهید. برنامه های نصب شده اخیر را برجسته کنید. پنجره بازشو را با نرم افزار اخیرا نصب شده نمایش دهید. و جادوگر حذف نصب را فعال یا غیرفعال کنید.

در نتیجه

در مجموع، Uninstall Tool سهولت استفاده را با چندین ویژگی پیشرفته ترکیب می کند تا به شما در حذف برنامه ها و فایل های باقی مانده، ردیابی نرم افزارهای نصب شده جدید و همچنین مدیریت موارد راه اندازی کمک کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید
  • فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید. بر روی فایل Patch کلیک راست کرده و گزینه Run as administrator را بزنید. در آحز بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید
  • برای جلوگیری از غیرفعال شدن کرک، نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس یا ویندوز قرار دهید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.