.
UniMote Universal Remote Control v1.6.2 کنترل از راه دور تلویزیون در اندروید

شما با نصب UniMote Universal Remote Control می توانید کنترل همه ی موارد مرتبط با TV را به دست بگیرید. می توانید بدون لمس کلید های تلویزیون و کنترل، شبکه را عوض کنید و سریالی دیگر را تماشا کنید. می توانید صدا را کم و زیاد کنید. وضوح تصویر را تنظیم نمایید و لیست کانال ها را مشاهده نمایید. این قابلیت به شما امکان می دهد که فیلم هایی که فرزندانتان مشاهده می کنند را کنترل نمایید. و در صورتی که متناسب با سن آنها نیست، کانال را عوض کرده و آنها را از ادامه ی مشاهده بازدارید.

معرفی

شما می توانید با استفاده از  UniMote Universal Remote Control تلویزیون را با گوشی خود خاموش و روشن نمایید. اگر تا دیر وقت جلوی برنامه های تلویزیونی بودید و از خستگی به خواب رفتید، می توانید به سهولت و با استفاده از تایمر و گوشی خود تلویزیون را خاموش کنید.حتی زمانی که با این اپلیکیشن، گوشی خود را به TV متصل کنید، کلید های چند کاره ی آبی، قرمز، سبز و زرد پایین صفحه نیز از طریق موبایل قابل استفاده هستند. و در واقع کارایی های این کلید ها نیز بدون کنترل در دسترس شما قرار می گیرد.

قابلیت دیگری که UniMote Universal Remote Controlدارد، این است که شما می توانید تمام فایل های موجود در گوشی خود را از جمله تصاویر، فیلم ها و دیگر موارد را روی صفحه ی بزرگ تلویزیون تماشا کنید. این قابلیت بسیار جالب توجه است. زیرا تماشای فیلم های مختلف در صفحه ی کوچک گوشی هیچ‌گاه نمی تواند به جذابیت و کیفیت تماشای همان فیلم ها در صفحه ی بزرگ تلویزیون باشد.

این قابلیت مختص فیلم های شما نیست. شما میتوانید تصاویر، موسیقی و حتی برنامه های نصب شده روش گوشی خود را نیز با تی وی تماشا کنید. یعنی با نصب این اپلیکیشن، برنامه های نصب شده ی شما نیز روی تلویزیون قابل مشاهده و چک کردن هستند.

Remote Control for All TV v10.6 Premium ریموت کنترل برای تلوزیون

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
Android 4.1 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.