.
TweakNow WinSecret Plus v4.7.4 + Portable بهبود و سفارشی سازی ویندوز ۱۰ و ۱۱

TweakNow WinSecret ابزاری که به شما امکان می دهد به ویژگی های به اصطلاح مخفی ویندوز ۱۰ و ۱۱ دسترسی داشته باشید. تا بتوانید ظاهر سیستم خود را سفارشی کنید. و حریم خصوصی سیستم خود را افزایش دهید. با استفاده از این برنامه ساده می توان ظاهر کلی ویندوز ۱۰ و ۱۱ را بهبود بخشید. و برخی از عملکردهای اساسی از جمله نوار وظیفه را تغییر دهید.

TweakNow WinSecret Plus برای ویندوز ۱۱

ویندوز ۱۱ با ظاهری تازه و جذاب ارائه می شود. اما اگر از رابط کاربری گرافیکی جدید راضی نیستید. و می خواهید سیستم عامل خود را بسازید. خوشحال خواهید شد که یاد بگیرید به راحتی می توانید از ابزارهای تخصصی استفاده کنید. TweakNow WinSecret ابزاری است که برای کمک به بهبود ظاهر و احساس ویندوز ۱۱ طراحی شده است.

به شما امکان می دهد نوار وظیفه و ظاهر کلی ویندوز ۱۱ را سفارشی کنید

این برنامه دارای یک رابط کاربری مینیمالیستی و کاربر پسند است که در برگه ها برای نقش آنها تقسیم شده است. بنابراین، در تب Taskbar چندین گزینه مرتبط دارید که می توانید جنبه های مختلف از جمله اندازه، تراز، موقعیت و موارد را در نوار وظیفه شخصی سازی کنید.

این برنامه راهی آسان برای دریافت آیکون های اولیه سیستم بر روی دسکتاپ شما بدون نیاز به انجام تنظیمات ارائه می دهد. از تب Desktop، به سادگی آیکون های مورد نیاز خود را انتخاب کنید و در صورت تمایل فاصله بین تمام آیکون های دسکتاپ را مشخص کنید. سایر عملکردهای قابل توجه عبارتند از تغییر رنگ تم (روشن و تاریک)، از جمله پیام ورود به سیستم یا پیکربندی فاصله زمانی که سیستم باید برای پایان دادن به یک برنامه غیر پاسخگو منتظر بماند.
شامل برخی از ویژگی ها برای کمک به بهبود حریم خصوصی شما است

این برنامه علاوه بر بهبود تصاویر و عملکردهای اساسی، می تواند به بهبود حریم خصوصی کمک کند. بنابراین در برگه ای با همین نام می توانید سه گزینه برای این منظور بیابید، اولین گزینه این است که می توانید امکان نمایش تبلیغات شخصی سازی شده با استفاده از شناسه تبلیغاتی خود را از اپلیکیشن ها منع کنید.

در عین حال، می توانید با غیرفعال کردن کامل ویژگی های مربوطه، جمع آوری داده ها و تله متری را مدیریت کنید. در نهایت، می‌توانید هنگام راه‌اندازی DiagTrack را غیرفعال کنید. که اساساً سرویسی است که برای ارسال اطلاعات کم و بیش ناشناس به صورت دوره‌ای طراحی شده است.

TweakNow WinSecret Plus برای ویندوز ۱۰

با وجود این واقعیت که مایکروسافت یک سال پیش ویندوز ۱۱ را منتشر کرد. هنوز میلیون ها کاربر وجود دارند که ویندوز ۱۰ را ترجیح می دهند. و نمی خواهند سیستم عامل خود را ارتقا دهند. TweakNow WinSecret برای ویندوز ۱۰ ابزاری است که این کاربران را مورد خطاب قرار می دهد. و راهی ساده برای کشف ویژگی های مخفی سیستم عامل در اختیار آنها قرار می دهد.

همراه با روشی یکپارچه برای سفارشی کردن ظاهر و احساس ویندوز ۱۰

این رابط به عنوان یک رابط تک پنجره ای طراحی شده است. که چندین منوی برگه را در خود جای داده است که هر یک نماینده برای نقش خود هستند. به عنوان مثال، از تب Appearance، می‌توانید به راحتی رنگ‌های ویندوز را در هر جایی از نوار وظیفه و کاوشگر تا نوار عنوان تغییر دهید. همانطور که انتظار دارید، در مثال فوق، تنها دو گزینه موجود در ویندوز ۱۰ یعنی تیره و روشن را دارید.

راه دیگر برای شخصی‌سازی سیستم‌عامل خود این است که انیمیشن صفحه بوت و پیام وضعیت پرمخاطب را تغییر دهید. اگر تصمیم دارید دومی را غیرفعال کنید. ویندوز اطلاعات اضافی در مورد خاموش کردن، راه اندازی، ورود به سیستم و خروج از سیستم ارائه نمی دهد.

علاوه بر این، این ابزار راهی برای تغییر نوار وظیفه پیش‌فرض به مشابه ویندوز ۱۱ با تراز در مرکز ارائه می‌کند. برخلاف ویندوز ۱۱، می توانید آن را در سمت چپ نیز تراز کنید. علاوه بر این، می توانید نمایان بودن نماد ویجت را سفارشی کنید، به طوری که نوار وظیفه شما با داده هایی که ممکن است به شما مرتبط نباشد شلوغ نشود.
شامل ویژگی های مربوط به حریم خصوصی و اطلاعات OEM است

این برنامه به شما امکان می دهد با غیرفعال کردن تبلیغات شخصی شده، مدیریت سطح تله متری و غیرفعال کردن سرویس DiagTrack که داده های ناشناس را به سرورهای مایکروسافت ارسال می کند، حریم خصوصی خود را کمی افزایش دهید. ضمناٌ در صورت تمایل، می توانید اطلاعات OEM را که قرار است در صفحه About در سیستم نمایش داده شود، اضافه کنید تا دسترسی آسان به آن داشته باشید.

در نتیجه

در مجموع، TweakNow WinSecret برای ویندوز ۱۰ و ۱۱ یک ابزار عالی برای کاربران کمتر فنی است که به دنبال راهی ساده و ساده برای سفارشی کردن سیستم عامل خود بدون خطر به خطر افتادن و خراب کردن فایل های سیستم هستند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 10/11
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • بوسیه سریال قرار داده شده در داخل Readme.txt نرم افزار را رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.