.
TurboCollage Pro v7.2.10.0 Win/Mac + Advanced + Home + Portable ایجاد کلاژ عکس

Turbocollage یک ابزار جالب برای ایجاد کلاژ عکس تنها با یک کلیک است. ویژگی نرم افزار در امکان کار با صدها عکس است که به خلاقیت های بسیار خاص زندگی می بخشد.

فقط تمام عکس های خود را در پنجره اصلی وارد کنید و تمام. امکانات سفارشی‌سازی زیادی وجود دارد: از الگوها تا پس‌زمینه، از گوشه‌های عکس‌ها تا فاصله‌های بین یک عکس و عکس بعدی.

اولین قدم برای ایجاد ترکیب عکس خود، وارد کردن عکس های مورد نظر در TurboCollage است. این امکان وجود دارد که تصاویر را روی HDD بکشید و رها کنید. یا از پنجره های یکپارچه برای جستجوی عکس هایی که قرار است در داخل نرم افزار باز می شوند استفاده کنید. پس از تکمیل درج عکس های شما، TurboCollage به طور خودکار کلاژ عکس را با استفاده از الگوها و اندازه گیری های پیش فرض ایجاد می کند.

رابط کاربری

رابط کاربری گرافیکی تمیز و بصری به نظر می رسد. و به شما امکان می دهد با استفاده از دکمه مرور داخلی یا پشتیبانی از کشیدن و رها کردن، عکس ها را در محیط کاری اضافه کنید.

با فرمت های فایل زیر کار می کند: JPEG، PNG، BMP، TIFF و GIF. می‌توانید کلاژ تولید شده را به یکی از فرمت‌های فایل فوق‌الذکر چاپ یا صادر کنید. یا آن را به عنوان پروژه در رایانه خود ذخیره کنید تا بتوانید به راحتی آن را برای کارهای ویرایشی بعدی وارد کنید.

کلاژهای خود را سفارشی کنید

شما مجاز به انتقال تصاویر به موقعیت ترجیحی در محیط کاری، حذف تصویر انتخاب شده، تغییر اندازه اشیاء، قفل کردن تصویر و متن و همچنین به هم زدن موارد در کلاژ هستید. TurboCollage به شما امکان می دهد بین الگوهای مختلف کلاژ (موزاییک، شمع تصویر، شبکه تصویر، قاب مرکزی، موزاییک زیگ) انتخاب کنید.

چندین ترفند را می توان در چیدمان اعمال کرد، یعنی می توانید بین گزینه های اندازه از پیش تعریف شده (مانند کیف پول، پوستر، مربع)، تغییر جهت (منظره یا عمودی)، تنظیم فاصله بین اشیا، و همچنین تغییر شکل گوشه ها را انتخاب کنید. .

می‌توانید پس‌زمینه شفاف را انتخاب کنید. عکسی از رایانه‌تان اضافه کنید یا رنگ پس‌زمینه را انتخاب کنید. و با گزینه‌های سفارشی افست و تاری x و y سایه بکشید.

متن سفارشی می تواند در تصاویر شما اضافه شود. می توانید متن را مستقیماً در پنجره اصلی تایپ کنید. یا آن را از کلیپ بورد بچسبانید، متن را از نظر فونت، سبک، اندازه و تراز تغییر دهید، کدورت و رنگ پس زمینه را تغییر دهید، و همچنین سایه متن را اضافه کنید.

در نتیجه

با در نظر گرفتن همه موارد، TurboCollage مجموعه ای ضروری از ویژگی ها را برای کمک به شما در تولید کلاژهای تعریف شده توسط کاربر ادغام می کند. بسته جامعی از گزینه‌های سفارشی‌سازی ارائه نمی‌شود. اما پارامترهای اصلی برای قرار دادن تصاویر دلخواه شما در یک کلاژ با متن و پس‌زمینه سفارشی کافی است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
ویندوز

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
مک

Technical Details and System Requirements

  • macOS 10.10 or later (Apple Silicon compatible)

 

آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • بر اساس نسخه انتخابی شما، فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

 

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.