.
Turbo Studio 23.4.13 + Portable ساخت برنامه پرتابل

Turbo Studio یک نرم افزار ویرایش گرافیکی با کاربری آسان برای مجازی سازی اپلیکیشن ها، ایجاد اپلیکیشن های قابل حمل و توزیع دیجیتال است. Turbo Studio (قبلاً Xenocode Virtual Application Studio یا Spoon Studio) مجموعه ای از محصولات و خدمات نرم افزاری قدرتمند را برای ایجاد و ویرایش مجازی سازی برنامه ها ارائه می دهد. این برنامه به شما اجازه می دهد تا برنامه های قابل حمل قابل حملی را ایجاد کنید که می توانند فوراً در هر سیستم ویندوزی اجرا شوند. در EXE های مستقل مستقر شوید، برنامه های خود را بدون نیاز به نصب، بدون وابستگی یا درگیری اجرا کنید.

این ابزار تقریباً تمام مشکلات ناشی از نسخه‌های مختلف سیستم‌های عامل و پیکربندی‌ها را برطرف می‌کند. محصول نرم افزاری شما (Exe، Java، Adobe Air، Flash، برنامه دات نت و غیره) را می توان به یک برنامه مجازی تبدیل کرد که می تواند در هر مرورگری بدون نیاز به هیچ گونه تغییر کدی در دسترس باشد.

ویژگی های کلیدی :
 • کاربران دیگر نیازی به نصب نرم افزار نخواهند داشت، فقط می توانند بلافاصله آن را اجرا کنند
 • دیگر لازم نیست نگران تمام DLL ها، مؤلفه ها یا منابع مورد نیازی باشید که ممکن است در رایانه کاربر نهایی وجود داشته باشند یا نباشند.
 • بدون نیاز به نصب اجزای اضافی (Microsoft Framework، Java Virtual Machine یا Adobe Air) هر برنامه .NET، AIR یا Java را اجرا کنید.
 • اکنون می‌توان از این برنامه‌ها حتی در رایانه‌هایی که امتیازات محدودی دارند نیز استفاده کرد
 • تعداد اشکالات و مشکلات احتمالی که پشتیبانی مشتری شما را روز و شب مشغول نگه می دارد را به شدت کاهش دهید
 • برنامه های قدیمی را در ویندوز  بدون مشکل اجرا کنید/
با یک جادوگر قابل تنظیم سریع کار کنید

اگر نمی‌خواهید زمان زیادی را صرف پیکربندی فایل‌های مورد نیاز برای بسته‌بندی محتوا کنید، می‌توانید یک جادوگر را با چندین گزینه در دسترس اجرا کنید. جادوگر به شما امکان می دهد تا به سرعت یک برنامه مجازی از رسانه های ارائه شده یا دانلود شده بسازید، دسکتاپ خود را برای برنامه ها اسکن کنید و برنامه مورد نظر را برای پردازش انتخاب کنید، برنامه های شخص ثالث را با استفاده از یک عکس فوری مدیریت کنید، و همچنین تنظیمات جادوگر را به صورت دستی پیکربندی کنید.

گزینه های استقرار را به صورت دستی تنظیم کنید

علاوه بر این، می‌توانید مستقیماً به ویژگی‌های فراوانی که پنجره اصلی به شما دسترسی می‌دهد شیرجه بزنید. یک پانل جانبی به شما امکان می دهد در مناطق اصلی مانند سیستم فایل، رجیستری، تنظیمات، اجزا، تنظیمات و همچنین انقضا حرکت کنید. بسته به دسته انتخابی، فضای کاری شما تنظیمات اختصاصی متنوعی را ارائه می دهد.

می‌توانید فایل‌های جدیدی را که فکر می‌کنید باید در بسته گنجانده شوند، وارد کنید. علاوه بر این، ایزوله را می توان روی کامل یا ادغام تنظیم کرد، با امکان پنهان کردن اجزا، ساختن آنها فقط خواندن یا غیرفعال کردن همگام سازی.

اجزای مورد نیاز را به راحتی درج کنید

جابجایی به برگه رجیستری به شما امکان می دهد مقادیر و کلیدها را اضافه کنید یا موارد موجود را تغییر دهید تا برنامه مورد نظر پردازش شود نیازی به تغییر رجیستری میزبان نداشته باشد. همه تنظیمات و فایل‌ها را می‌توان به راحتی در یک بسته راه‌اندازی اولیه MSI که تنظیمات سفارشی شما و همچنین پیوندها و میانبرهای فایل را در رایانه مورد نظر پیاده‌سازی می‌کند، همراه کرد.

علاوه بر این، این برنامه به شما امکان می‌دهد محیط زمان اجرا را انتخاب کنید که محصول شما به آن وابسته است، پیکربندی‌های سیستم را ربوده و به آن‌ها در رایانه شخصی که مستقر است نیازی نداشته باشد. پس از اتمام، چند کلیک بسته راه اندازی را در یک فهرست سفارشی ایجاد می کند.

Turbo Studio سه روش برای ایجاد ایمیج و برنامه های مجازی ارائه می دهد:
Setup Capture:

در این روش تغییرات فایل و رجیستری در طول مراحل نصب یک اپلیکیشن ثبت می شود و این تغییرات بر روی پیکربندی اعمال می شود. این روش پیشنهادی برای ایجاد ایمیج است.

Snapshot یک برنامه یا کامپوننت:

در این روش، Snapshot ها وضعیت سیستم را قبل و بعد از نصب اپلیکیشن ثبت می کنند. بر اساس تغییرات مشاهده شده سیستم، تنظیمات اپلیکیشن مجازی به صورت خودکار پیکربندی می شوند.

Install application into a container:

با این روش، نصب برنامه را در یک محیط کانتینر تمیز اجرا می کنید. هنگامی که نصب کننده کامل شد، از محتویات ظرف برای ایجاد پیکربندی برنامه استفاده می شود.

Turbo Studio یک رابط کاربری برای مدیریت تصاویر سفارشی و برنامه های مجازی و همچنین روش های ایجاد اضافی که در رابط خط فرمان موجود نیست ارائه می دهد.

در نتیجه

با در نظر گرفتن همه چیز، می توان گفت که Turbo Studio قول می دهد و مدیریت می کند که نحوه استقرار برنامه های شما را تغییر دهد. می توان از آن برای رفع نیاز به سایر نیازهای شخص ثالث استفاده کرد یا به سادگی کل برنامه ها و پروژه های در حال انجام را به یک ماشین جدید منتقل کرد.

سوالات متداول:
Turbo Studio چیست:

این به شما امکان می دهد برنامه های موجود را به برنامه های قابل حمل تبدیل کنید. این ویژگی‌های سیستم عامل را که برای برنامه‌ها، فایل‌های برنامه، تنظیمات، زمان‌های اجرا، سرویس‌های سیستم، پایگاه‌های داده و مؤلفه‌ها ضروری هستند، شبیه‌سازی می‌کند. علاوه بر این، می تواند یک EXE مستقل، بسته MSI، پلاگین مرورگر و موارد دیگر را خروجی دهد.

اپلیکیشن مجازی چیست؟

یک برنامه مجازی (قابل حمل) تصویری از یک ماشین مجازی است که از پیش پیکربندی شده با تمام فایل‌ها، داده‌های رجیستری، تنظیمات مؤلفه، عمر باتری و سایر وابستگی‌های لازم برای کارکرد یک برنامه خاص.

از آنجایی که برنامه های مجازی در یک محیط ایزوله اجرا می شوند. این امکان وجود دارد که چندین برنامه به طور همزمان اجرا شوند و بر یکدیگر تأثیر بگذارند. به عنوان مثال، برنامه هایی که DLL های سیستم را بازنویسی می کنند یا به نسخه های متفاوتی نیاز دارند، می توانند همزمان در یک دستگاه اجرا شوند.

به عنوان یک مزیت اضافی، برنامه‌های مجازی می‌توانند دسترسی به نسخه‌های مجازی شده داخلی منابع سیستم ممتاز را فراهم کنند. و به کاربران غیرمجاز اجازه می‌دهند تا بسیاری از برنامه‌ها را مستقیماً بدون استثناهای امنیتی یا درخواست‌های مزاحم UAC اجرا کنند.

Turbo Studio بهتر است با VMware ThinApp

مشابه با VMware ThinApp، هدف طراحی Turbo Studio این است که نرم‌افزار ویندوز را قادر سازد تا در یک محیط مجازی مستقل از سیستم، اجزا، رجیستری و مجوزها اجرا شود تا از انواع مشکلات در استقرار نرم‌افزار سنتی، مانند خرابی نصب، جلوگیری شود. تداخل DLL، از دست دادن اجزا، مجوزهای ناکافی و غیره. در مقایسه با VMware ThinApp، هر دو اصل کار بسیار مشابه هستند.  اما Turbo Studio دارای ویژگی های قدرتمندتر و دقیق تر است، در حالی که VMware ThinApp آسان تر است.

آیا Turbo Studio از هر دو برنامه های ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی پشتیبانی می کند

Turbo Studio  از مجازی سازی برنامه های ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی پشتیبانی می کند. و از تمام نسخه های NET Framework، جاوا و برنامه های مبتنی بر AIR پشتیبانی می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Windows XP/ Vista/ 7/ 8/ 8.1/ 10/ 11 (32-bit or 64-bit – all editions)
  • Computer with reasonable speed
  • 600 MB free hard disk space
  • 1024 × 768 display

   

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.