.
Truecaller v12.54.7 شماره گیر حرفه ای اندروید

به طور جدی می توان ادعا کرد Truecaller یکی از برنامه های ضروری در دستگاه تلفن همراه می باشد. اکنون این برنامه عالی را دانلود کنید تا تلفن خود را از تماس های ناخواسته دور نگه دارید و با افرادی که مهم هستند ارتباط برقرار کنید.

Truecaller یکی از برنامه های کاربردی متعلق به True Software Scandinavia AB است. این نرم افزار با بسیاری از ویژگی‌های قدرتمند و منحصربه ‌فرد اولین انتخاب کاربران است که می‌تواند شناسه تماس گیرنده را ارائه دهد و تماس‌های ناخواسته را مسدود کند. در حال حاضر این اپلیکیشن مورد اعتماد بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر قرار گرفته و بیش از ۱۲ میلیون نقد مثبت در گوگل پلی دارد. اگر به دنبال اپلیکیشنی هستید که نیازهای ارتباطی را پشتیبانی کند، این برنامه را از دست ندهید.

امکانات

اپلیکیشن های زیادی مانند پیام، اسنپ چت، واتس اپ وجود دارد که به کاربران اجازه می دهد به صورت رایگان با افراد اطراف تماس بگیرند. اما این برنامه  می تواند دامنه صحبت با افراد در مخاطبین را محدود می کند. به لطف این ویژگی در Truecaller ، کاربران از افراد ناشناس آزار نخواهند دید و روی افراد مهم تمرکز خواهند کرد. این نرم افزار همچنین به طور خودکار پیام های ناشناس را تشخیص می دهد تا پیام های مهم را تحت تأثیر قرار ندهد.

علاوه بر این، Truecaller همچنین به طور خودکار پیام های اسپم یا پیام های تبلیغاتی، بازاریابی از راه دور را مسدود می کند. از این پس، کاربران با دیدن جعبه پیام پر از پیام های ناخواسته خود دچار سردرد نخواهند شد و زمان زیادی را صرف پاکسازی آن ها نخواهند کرد. همچنین به راحتی با مسدود کردن نام و شماره اشتراک، کسانی را که نمی خواهید با آنها تماس بگیرید مسدود می کنید. با استفاده از این برنامه، کاربران هرگز نگران تماس های ناخواسته نخواهند بود. 

Truecaller همچنین دارای یک جامعه کاربری است که همیشه لیست های شناسه هرزنامه را بر اساس مشارکت میلیون ها کاربر در سراسر جهان به روز می کند. بنابراین می توانید از آنچه این برنامه ارائه می دهد مطمئن باشید. اگر صحبت از بهترین برنامه ای باشد که به کاربران امکان می دهد شناسه تماس گیرنده را ببینند، نمی توان به این نرم افزار اشاره نکرد. فرقی نمی کند چه کسی باشد. با هر شماره ای که تماس می گیرد، این برنامه می تواند شناسه تماس گیرنده را خیلی سریع ارائه دهد. این برای کاربرانی که می خواهند بدانند چه کسی با آنها تماس می گیرد بسیار مفید است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.