.
True Skate v1.5.53 (Unlimited Money) بازی اسکیت در اندروید

True Skate بهترین بازی شبیه سازی اسکیت بورد موبایل می باشد. در این بازی شما کار خود را از یک تازه کار به یک ورزشکار حرفه ای آغاز خواهید کرد. ابتدا یک هنرمند خیابانی می شوید و سپس در لیگ های برتر پیروز خواهی شد. اسکیت بورد دوست صمیمی شماست، شما را در طول مسیر تمرینی سخت همراهی می کند.

نقطه قوت

از قابلیت های مهم True Skate  گرافیک عالی و حرکت فیزیکی بازی است. گرافیک سه بعدی شارپ شبیه سازی شده با جزئیات، احساس اسکیت بورد واقعی را در زندگی واقعی به شما منتقل می کند. برخلاف بازی‌های اسکیت‌برد که اغلب می‌بینید، چیزی که کنترل می‌کنید به جای یک ورزشکار، یک اسکیت بورد است. با دو انگشت، می‌توانید اسکیت‌برد متحرک را در حالی که سعی می‌کنید آن را متعادل کنید، کنترل کنید. نه اینکه اجازه دهید چرخانده شود. انگشت خود را به عقب بکشید تا اسکیت بورد به جلو حرکت کند، انگشت خود را روی صفحه بکشید تا برخی از حرکات مربوطه را انجام دهید. اگر شما مهارت داشته باشید، انواع تکنیک های اسکیت بورد مانند کیک فلیپ یا پشت ساید امکان پذیر است.

رویای هر کسی که اسکیت بورد بازی می کند، فتح موقعیت های خطرناک مانند نرده یا پله های خیابان است. True Skate یک پارک بزرگ و وسیع پر از هر چیزی است که شما می خواهید. به نظر من، قبل از به چالش کشیدن در زمینه های فنی یک بازیکن حرفه ای، باید از موانع کوچک و مسطح شروع کنیم. در واقع این بازی کارهای زیادی برای انجام دادن دارد. شما بیشتر وقت خود را صرف کاوش در مکان های بازی و یادگیری تکنیک های جدید اسکیت بورد می کنید. مسابقات اسکیت بورد نیز برای شما بسیار جالب است که در مقابل سایر بازیکنان آنلاین بازی کنید.

مجموعه اسکیت برد True Skate چیزی است که می تواند برای هر بازیکنی که عاشق این ورزش است جذاب باشد. علاوه بر غلبه بر تکنیک های دشوار، داشتن اسکیت های مدرن و زیبا رویای بسیاری از بازیکنان است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
Android 4.1 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.