.
Traffic Tour v2.0.7 MOD (Free Purchased/Unlocked) بازی ماشین سواری در اتوبان اندروید

Traffic Tour  یک بازی اندرویدی است که در آن بازیکنان رانندگی در یک جاده واقعی با وسایل نقلیه مختلف را تجربه خواهند کرد. شما قادر خواهید بود ماشین خود را به درستی کنترل کنید و بر چالش های بسیاری که هر حالت به همراه دارد غلبه کنید. در عین حال، می‌توانید مهارت‌های رانندگی خود را با چالش‌های منحصربه‌فرد افزایش دهید و قفل وسایل نقلیه جدید را باز کنید. مطمئناً قطعات ارتقا یافته سرعت چشمگیری را برای ماشین شما به ارمغان می آورد.

تجربه رانندگی در جاده ای پر از وسایل نقلیه

در Traffic Tour بازیکنان با گیم پلی هیجان انگیزی روبرو می شوند که در آن بازیکنان ماشین خود را در جاده ای پر از وسایل نقلیه که در همان جهت حرکت می کنند رانندگی می کنند. بازیکنان در بازی سعی می کنند از قوانین راهنمایی و رانندگی پیروی کنند و برخورد با وسایل نقلیه دیگر را محدود کنند. این یک بازی است که بازیکنان را ملزم به داشتن مهارت های کنترلی و بازتابی خاص هنگام شرکت در حالت های مختلف بازی می کند. هر حالت دارای نکات جالبی است که بازیکنان کشف خواهند کرد.

غلبه بر چالش های مختلف

بازیکنان حالت های بازی هیجان انگیز زیادی را در Traffic Tour پیدا خواهند کرد و البته هر کدام از آنها ویژگی های متفاوتی دارند که می توانید در نظر بگیرید. هر سطح نیاز به یک الزام دارد تا در حین رانندگی با وسایل نقلیه دیگر برخورد نکنید . بنابراین، این می تواند به عنوان حالتی در نظر گرفته شود که بازیکنان می توانند مهارت های خود را افزایش دهند.

اگر می خواهید آیتم هایی را در بازی جمع آوری کنید، حالت Endless مناسب خواهد بود. لازمه این گیم پلی ساده است که شما بتوانید تا حد امکان مشابه سبک بازی تا بی نهایت پیش بروید. برخی مواقع جاده پر از وسایل نقلیه و مقدار پولی است که می توانید به راحتی آنها را بردارید. همچنین یک صفحه مجزا وجود دارد که به شما کمک می کند تا نقشه های وسایل نقلیه مختلف را دریافت کنید.

مسابقه با دیگران

اگر می خواهید با سایر بازیکنان یا دوستان خود بازی کنید، گزینه Racing Now مناسب است. به طور خاص، به شما این امکان داده می شود که با دوستان یا هر بازیکنی در جاده پر از وسایل نقلیه بازی کنید. هرکس زودتر به خط پایان برسد برنده خواهد بود و حریفانی که در این حالت با آنها روبرو می شوید هم نباید دست کم گرفت.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 4.4 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.