.
Traffic Rider MOD v1.81 بازی ترافیک رایدر اندروید

اگر از علاقه مندان به سرعت هستید، می توانید  Traffic Rider را امتحان کنید تا سوپر اسپرت های گران قیمت را تجربه کنید. تنها یک حواس پرتی کوچک می تواند باعث از دست رفتن تعادل شما در بازی شود. بازی‌های بی‌پایان و مدل‌های ابرخودروهایی که در زندگی واقعی رویای آنها را می‌بینید، این بازی را بسیار جذاب کرده است.

داستان بازی

در ابتدای Traffic Rider به بازیکن فقط یک موتورسیکلت با حداکثر سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برای تمرین داده می شود. در بزرگراه، باید خود را با بالاترین سرعت ممکن کنترل کنید. از وسایل نقلیه دیگر دوری کنید و به هدف تعیین شده توسط بازی برسید. پس از تکمیل، پاداشی دریافت خواهید کرد که می توانید از آن برای خرید موتورسیکلت های گران قیمت استفاده کنید. این موتورسیکلت ها معمولاً بسیار گران هستند و باید پاداش های زیادی جمع آوری کنید. برای رسیدن به امتیاز بزرگ باید به حداقل سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسید و سعی کنید تا حد امکان از وسایل نقلیه در جاده دوری کنید.

نقاط عطف

 در Traffic Rider ، نقاط عطفی که باید از آنها عبور کنید روی نقشه ظاهر می شوند. در نتیجه قبل از اینکه بتوانید قفل دیگری را باز کنید، هر سطح دارای نشانه های مورد نیاز است. نقاط عطف با نماد G نشان داده می شوند. اما نماد قفل باز نشده است. برای کاهش سرعت، می توانید از ترمز استفاده کنید و دریچه گاز را رها کنید. در صورت نیاز به شتاب گرفتن، معکوس کنید. اما خطرات زیادی در جاده وجود دارد که باید مراقب آنها باشید. باید مراقب آب و هوا و زمانی که باران می‌بارد و در شب که روی بینایی تأثیر می‌گذارد.

از نظر گرافیک، Traffic Rider عملکرد بسیار خوبی دارد. این بازی بر روی یک موتور بازی سازی پیشرفته ساخته شده است و تجربه بازی نهایی را ارائه می دهد. از شکل گیری ماشین، پس زمینه، بزرگراه، حتی آب و هوا و برخورد غیرمنتظره ای در بازی می توان اشاره کرد. مهمتر از همه، بیش از ۲۰ مدل سوپراسپرت، مانند ARTIL TP4، YNH S1 و DCT 89 10H … طراحی هایی بر اساس زندگی واقعی دارند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.