.
Topaz Video Enhance AI 3.2.8 Win/Mac + Modeles + Portable ارتقاء کیفیت فیلم

آیا تا به حال آرزو کرده اید که بتوانید با یک کلیک فیلم های SD یا HD خود را ۴K کنید؟ خب، این در واقع اکنون با اپلیکیشنی از Topaz Labs به نام Video Enhance AI امکان پذیر است.

Topaz Video Enhance AI یک برنامه مستقل است که از “مدل های هوش مصنوعی” برای ارتقاء هوشمند، حذف نویز و بازیابی فیلم شما استفاده می کند. همچنین به شما امکان می دهد فیلم را به نرخ فریم بالاتر تبدیل کنید و حتی جلوه های حرکت آهسته صاف ایجاد کنید.

این یک ابزار بهبود ویدئو برای PC و Mac است و به افراد عادی راهی آسان برای بهبود فیلم ویدئویی ارائه می‌دهد. برای مثال، ممکن است بخواهید فیلم‌های DVD قدیمی خود را به Full HD ارتقا دهید یا دانه‌ها و نویز را از ویدیوهای خانگی خود حذف کنید. از همه بهتر، هر کسی می تواند آن را انجام دهد.

Topaz Video Enhance IA یک ابزار همه جانبه در زمینه خود است. این برنامه به طور کلی برای ارتقاء مقیاس هوش مصنوعی استفاده می شود و برای بهبود کیفیت نمایش فیلم استفاده می شود. فناوری هوش مصنوعی به کار رفته در این نرم افزار به قدری پیشرفته است که نیازی به کمک ندارد و هر فریم را با دقت ویرایش می کند و در نتیجه تصویری طبیعی و روان را به همراه دارد. Topaz Video Enhance IA را می توان برای بازیابی فیلم های قدیمی یا با وضوح پایین استفاده کرد. این برنامه هوش مصنوعی بهبود ویدیو امکان ویرایش فوق‌العاده آهسته ویدیوها را فراهم می‌کند. این نرم افزار می تواند به تجربه ارتقاء مقیاس ویدیوی شما چرخشی جدیدی بدهد.

اگر نمی‌دانید هوش مصنوعی Video Enhance برای شما مناسب است؟ در اینجا برخی از رایج ترین انواع کاربران Video Enhance AI آورده شده است:
فیلمسازان

اگر فیلمسازی هستید که به دنبال افزایش کیفیت فیلم های خود هستید، Topaz Video Enhance AI ابزاری عالی برای شماست. فناوری مجهز به هوش مصنوعی آن می‌تواند فیلم‌های ویدئویی را تا رزولوشن ۴K نمونه‌برداری کند و به شما توانایی تولید فیلم‌های باکیفیت بدون تجهیزات گران‌قیمت را بدهد. توپاز همچنین می تواند فیلم را تثبیت کند و نویز را حذف کند و برای فیلمسازانی که اغلب با فیلم های لرزان یا با کیفیت پایین کار می کنند ایده آل است.

سازندگان ویدیو رسانه های اجتماعی

سازندگان ویدئو در رسانه های اجتماعی نیز می توانند از هوش مصنوعی Topaz Video Enhance بهره مند شوند. این نرم افزار طیف وسیعی از ویژگی های قدرتمند از جمله ارتقاء مقیاس، حذف نویز و وضوح فوق العاده را ارائه می دهد که می تواند کیفیت فیلم های ویدئویی رسانه های اجتماعی را بهبود بخشد. همچنین می تواند نمونه های چالش برانگیز و فیلم های لرزان را تثبیت کند و ویدیو را به فرمت های مختلف تبدیل کند. بهترین از همه، استفاده از این نرم افزار، حتی برای مبتدیان، آسان است.

افرادی که فیلم‌های خانگی قدیمی دارند

Topaz Video Enhance AI می تواند ویدیوهای ضبط شده روی VHS یا دوربین های قدیمی تر را بسازد

رابط کاربری

از لحظه‌ای که رابط را باز می‌کنید، واضح است که هوش مصنوعی Topaz Video می‌خواهد کارهای سنگین را برای شما انجام دهد. از بسیاری جهات، رابط کاربری شبیه اپلیکیشن Topaz Labs Photo Enhancement، Topaz Photo AI است، به این صورت که فایل خود را بارگیری می‌کنید، بهبود دلخواه خود را انتخاب می‌کنید و می‌نشینید و منتظر می‌مانید.

ویژگی ها

به طور طبیعی، نرم افزار Topaz Video Enhance AI چیزی بیش از یک ابزار ارتقاء مقیاس ویدیو است که فقط برای یک کار در نظر گرفته شده است. تعداد زیادی ویژگی وجود دارد که در طول فرآیند ایجاد بسیار مفید هستند و قطعاً موارد جدیدی را برای ویرایش ویدیو به ارمغان می آورند.

ارتقاء مقیاس ویدیوی خود به ۴K و ۸K.


بله، درست خواندید که با این نرم‌افزار هوش مصنوعی توپاز می‌توانید در واقع ویدیوهای گران‌قیمتی داشته باشید!!! با این نرم افزار مبتنی بر هوش مصنوعی توپاز، به راحتی می توانید ویدیوهای خود را از SD به HD، HD به ۴k و ۴K به ۸K ارتقا دهید. اکنون می‌توانید در صورت تمایل، از SD به ۸K بروید، که بسیار شگفت‌انگیز است.
باید بگویم که ویژگی ارتقاء مقیاس ویدیو واقعاً خوب کار می کند، ممکن است بپرسید که آیا به خوبی فیلم اصلی فیلمبرداری شده در آن وضوح است؟ خوب، اینطور نیست، اما زمانی که فایل‌های ویدیویی قدیمی را بازیابی می‌کنید، تفاوت زیادی ایجاد می‌کند که بیایید با آن روبرو شویم، برای بسیاری از ما قیمت‌ناپذیر است.
ترکیب ویژگی‌های Denoising و Restoration با ارتقاء به آوردن آن لحظات به عصر دیجیتال کمک می‌کند و وای آیا ارزش وقت گذاشتن برای انجام این کار را دارد.
حتی ویدیوهای قدیمی S-VHS، VHS، ۸ میلی متری و قدیمی تر از پهپادها و غیره را می توان با آن تغییر داد.

ایجاد حرکت آهسته فوق العاده

هوش مصنوعی Video Enhance همچنین می‌تواند فیلم‌های معمولی را با حرکت بسیار آهسته جلوه دهد. برای انجام این کار، از هوش مصنوعی برای درون یابی و ایجاد فریم های بیشتری از ویدیوی اصلی استفاده می کند. نتیجه، جلوه های حرکت آهسته صاف و بدون لکنت است. برای جلوه های حرکت آهسته، به سادگی مدل Chronos AI را روی فیلم خود اعمال کنید. سپس می توانید درصدی را که می خواهید برای کاهش سرعت فیلم خود انتخاب کنید.

افزایش نرخ فریم

Video Enhance AI همچنین کار فوق العاده ای در افزایش نرخ فریم فیلم انجام می دهد. این کار شبیه نحوه ایجاد جلوه های حرکت آهسته با درونیابی فریم های جدید بین فریم های موجود است.

برای انجام این کار، باید از مدل Chronos AI نیز استفاده کنید، درست مانند آنچه در مورد فیلم های اسلوموشن انجام دادیم. سپس در خروجی، نرخ فریم جدیدی را که می خواهید فیلم شما باشد را انتخاب کنید. نتایج را در ویدیوی زیر بررسی کنید تا ببینید که چگونه نرخ فریم را در برخی از فیلم‌های ترن هوایی افزایش دادیم!

در یک یادداشت مشابه، این برنامه همچنین به کاربران اجازه می دهد تا FPS خود را تغییر دهند. FPS مخفف Frames Per Second است و اساساً سرعت ویدیوی شما را دیکته می کند. اکثر ویدیوها روی ۲۴ FPS تنظیم شده اند و حداقل FPS برای بازی های ویدیویی ۳۰ در نظر گرفته شده است. با این نرم افزار می توانید FPS را از ۲۴ به ۳۰ یا حتی به ۶۰ افزایش دهید. تفاوت بین تغییر Slow-mo و FPS در این است. این حرکت آهسته تنها بر لحظه خاص یک ویدیو تأثیر می گذارد، در حالی که تغییر FPS معمولاً در کل ویدیو اعمال می شود.

Deinterlacing Footage

Video Enhance AI همچنین می‌تواند به‌طور خودکار ویدیوهای قدیمی در هم تنیده را به فرمت پیشرونده تبدیل کند. این می‌تواند در فیلم‌های ویدیویی تاریخ‌دار معجزه کند.

بازسازی فیلم قدیمی

همچنین می توانید از Video Enhance AI برای بازیابی فیلم های قدیمی استفاده کنید. می تواند این کار را به روش های مختلفی انجام دهد، مانند: بازگرداندن فشرده سازی، حذف نام مستعار، و حتی استفاده از هوش مصنوعی برای تولید جزئیات جدید. بسته به کیفیت پایین فیلم اصلی، بازیابی فیلم قدیمی ممکن است ضربه خورده یا از دست برود.

هوش مصنوعی Video Enhance در بازگرداندن فشرده سازی کار بسیار خوبی انجام می دهد. با این حال، نام مستعار سنگین در فیلم های با وضوح پایین می تواند یک چالش باشد. همچنین، “جزئیات جدیدی” که هوش مصنوعی اضافه می کند، گاهی اوقات می تواند کمی عجیب باشد. اما باز هم، این واقعاً به کیفیت فیلم اصلی بستگی دارد. برخی از عکس ها بازسازی شده عالی به نظر می رسند. دیگران نخواهند کرد.

بازیابی جزئیات ویدیو

Video Enhance AI همچنین می‌تواند چندین فریم ویدیو را تجزیه و تحلیل کند و جزئیات جدیدی را برای بهبود کیفیت تصویر ایجاد کند و در نتیجه ویدیوهای واقعی‌تر و زنده‌تر ایجاد شود. همچنین می‌تواند وضوح را با افزودن مصنوعی پیکسل به هر فریم افزایش دهد و ویدیوهای شما را واضح‌تر و تعریف‌تر کند.

فیلم لرزان را خنثی کنید

فیلم خود را طوری جلوه دهید که گویی با گیمبال یا سه پایه گرفته شده است. وقتی آزمایشگاه توپاز وجود دارد، نیازی به هزینه ۱۰۰ دلاری برای قطعات سخت افزاری گران قیمت نیست! اگر تا به حال با گرفتن عکس های ثابت در حالی که دوربین خود را در دست گرفته اید مشکل داشته اید، از این ویژگی قدردانی خواهید کرد. با کاهش لرزش دوربین، ویدیوی شما زیباتر و حرفه ای تر به نظر می رسد. دیگر هیچ حرکات گیج کننده ای عکس های شما را خراب نمی کند!

نویز زدائی فیلم

همچنین می‌توانیم از مدل هوش مصنوعی پروتئوس برای حذف صدای فیلم‌ها استفاده کنیم. کلیپ خود را انتخاب کنید و پارامتر Reduce Noise را افزایش دهید. (یا از دکمه تشخیص خودکار استفاده کنید که تمام پارامترها را به طور خودکار تنظیم می کند.)

نتایج حذف نویز از Video Enhance AI برابر با اکثر افزونه های حذف نویز بود. با این حال، پلاگین حذف نویز Neat Video گزینه بهتری در تست سر به سر بود.

این نرم افزار دارای یک ویژگی داخلی است که نویز ویدیو را کاهش می دهد و آن را تمیزتر نشان می دهد. اثر این ابزار شبیه به ابزار Autopilot Photo AI برای تصاویر است.

ویژگی های دیگر

‌چند ویژگی قابل توجه دیگر عبارتند از پردازش دسته ای، پشتیبانی خوب از چندین فرمت فایل ویدیویی در مورد واردات و صادرات، تعداد زیادی مدل هوش مصنوعی و خود هوش مصنوعی، نمونه برداری فریم و موارد دیگر. البته، هنگام استفاده از پردازش دسته ای، هوش مصنوعی Topaz Video Enhance زمان و قدرت بسیار بیشتری از سیستم می گیرد، بنابراین برای کاربران مهم است که سایر برنامه ها را از قبل ببندند. با این حال، هوش مصنوعی به خوبی طراحی شده است و نقش مهمی در اکثر عملیات ایفا می کند و همچنین می تواند یک برنامه عملی را به کاربران پیشنهاد دهد که می تواند برای مبتدیان واقعا مفید باشد.

در نتیجه

نرم افزار Topaz Video Enhance AI یک برنامه کاربردی ممتاز است که از فناوری بسیار پیشرفته مبتنی بر هوش مصنوعی برای ارائه نتایجی استفاده می کند که به سختی از سایر برنامه های بهبود ویدئو مشاهده خواهید کرد.

پس از آزمایش کامل هوش مصنوعی Topaz Labs Video Enhance در چند هفته گذشته، می توانم بگویم که دارای نقاط قوت شگفت انگیز و چند نقطه ضعف است. بزرگترین نقطه قوت تا حد زیادی توانایی آن در بالا بردن کیفیت فیلم است که در حال حاضر HD است. کیفیت سطح بالا خارق العاده است. می‌توانم بگویم که حذف نویز و بازیابی فیلم‌های قدیمی (مانند Mini DV و VHS) به بهبود نیاز دارد.

همچنین، پیش‌نمایش فیلم در برنامه می‌تواند گاهی اوقات بسیار کند باشد. با این حال، نتایج اسلوموشن و افزایش نرخ فریم نیز فوق‌العاده بود، و من قطعاً از هوش مصنوعی Video Enhance در برخی از پروژه‌هایم در آینده استفاده خواهم کرد.

Topaz Video Enhance AI به دلائل زیر بهتر از رقبای خود است،
از هوش مصنوعی برای بهبود ویدیوها استفاده می کند

Topaz Labs Video Enhance AI از الگوریتم‌های هوش مصنوعی پیشرفته استفاده می‌کند که می‌تواند محتوای ویدیو را تحلیل و تفسیر کند. در نتیجه، نرم‌افزار می‌تواند تصمیمات هوشمندانه‌ای در مورد چگونگی بهبود فیلم بگیرد که منجر به نتایج بهتری نسبت به ابزارهای سنتی ارتقاء یا حذف نویز می‌شود.

استفاده از UI بسیار ساده تر است

علاوه بر این، Topaz Labs Video Enhance AI دارای یک رابط کاربری بصری است که حتی برای افراد مبتدی در ویرایش ویدئو نیز قابل دسترسی است. این نرم افزار از پیش تنظیم های متنوعی را ارائه می دهد که فرآیند دستیابی به خروجی مورد نظر را ساده می کند. علاوه بر این، این رابط به طور هدفمند طراحی شده است تا کاربران را در طول فرآیند راهنمایی کند و تجربه یکپارچه را تضمین کند.

حتی برای پردازش فایل های بزرگ فقط چند دقیقه زمان می برد

نکته قابل توجه این است که این نرم افزار به دلیل ویژگی شتاب دهنده GPU که سرعت پردازش را افزایش می دهد بسیار کارآمد است. این بدان معناست که کاربران می توانند در مدت زمان بسیار کوتاه تری نسبت به سایر نرم افزارها به نتایج باکیفیت دست یابند.
کارایی بیشتر نسبت به رقبا، به همان قیمت، اگر نه کمتر

در حالی که After Effects یک ابزار ویرایش ویدیوی چشمگیر است که می تواند کارهای مختلفی را انجام دهد، اما به طور خاص برای ارتقاء مقیاس و حذف نویز ویدیو بهینه نشده است. در مقابل، Topaz Labs Video Enhance AI برای این وظایف طراحی شده است که منجر به نتایج عالی می شود که سریعتر و آسان تر به دست می آیند.

Topaz Video Enhance AI در مقابل Wondershare Filmora

در حالی که Wondershare Filmora دارای طیف وسیعی از ویژگی‌ها است، قابلیت‌های بهبود ویدیوی آن ممکن است به اندازه Topaz Labs پیشرفته یا کاربردی نباشد. در اینجا دلیل آن است:

Wondershare Filmora هم بر روی ویندوز و هم در مک در دسترس است و برای مخاطبان وسیع تری قابل دسترسی است، اما به اندازه هوش مصنوعی Topaz’ Video Enhance قدرتمند و توانمند نیست. ما این را می گوییم زیرا فناوری پیشرفته هوش مصنوعی، رابط کاربر پسند و زمان پردازش سریع Topaz Lab باعث کارآمدتر و زمان کمتری در مقایسه با Filmora می شود.

ارتقای Topaz Video Enhanceدر مقابل Gigapixel

هوش مصنوعی گیگاپیکسل یکی دیگر از ابزارهای عالی Topaz Labs است که برای ارتقاء مقیاس تصاویر و ویدئو طراحی شده است. در وب سایت خود، آنها اشاره می کنند که می تواند جزئیات و وضوح را تا ۶۰۰٪ افزایش دهد. ما صحت این موضوع را آزمایش کردیم، اما بر اساس تجربیاتمان، برای ارتقای مقیاس ویدیوها به اندازه هوش مصنوعی Video Enhance قدرتمند نیست.

علاوه بر این، پیش‌تنظیم‌های Topaz Video Enhance AI این امکان را برای ما فراهم می‌کند که به سرعت و به راحتی گزینه‌های مختلف ارتقاء مقیاس را برای ویدیوهای خود اعمال کنیم. این به ویژه هنگام کار بر روی پروژه‌های فیلم خانگی مفید بود، جایی که می‌خواستیم کیفیت فیلم‌های قدیمی خود را بدون نیاز به ساعت‌ها صرف تغییر تنظیمات، بهبود ببخشیم.

به طور خلاصه، هوش مصنوعی گیگاپیکسل برای افزایش کیفیت ویدیو نیز بسیار موثر است، اما با توجه به اینکه هر دو در یک بازه قیمتی قرار دارند، بهتر است با هوش مصنوعی بهبود ویدئو استفاده کنید. در زیر مقایسه ای کنار هم وجود دارد که تفاوت بین این دو را با جزئیات بسیار زیاد نشان می دهد.

چگونه از هوش مصنوعی Topaz Video Enhance استفاده می کنید؟

وقتی در مورد بررسی هوش مصنوعی آزمایشگاه‌های توپاز صحبت می‌کنیم، اگر در مورد فرآیند استفاده از آن صحبت نکنیم، ناقص است. کل فرآیند آزمایشگاه های توپاز هوش مصنوعی ویدیویی را می توان به این بخش ها تقسیم کرد:


۱-وارد کردن فیلم ها

برای باز کردن یک کادر گفتگو که ویدیوهای شما را نشان می دهد، روی مرکز صفحه کلیک کنید. می‌توانید بیش از یک ویدیو را انتخاب کنید یا حتی آن ویدیوها را مستقیماً از کادر گفتگوی نمایش داده شده به برنامه بکشید.

ویدیوهایی که انتخاب کرده اید در پایین صفحه نمایش داده می شوند. می‌توانید هر ویدیو را به‌صورت جداگانه برای ویرایش انتخاب کنید، یا می‌توانید یک ویرایش دسته‌ای از همه ویدیوها انجام دهید.


برای حذف یک ویدیو یا یک صف ویدیو، می‌توانید روی نماد حذف در بالای لیست ویدیو کلیک کنید.

 ۲-انتخاب مدل های پردازش هوش مصنوعی

شما باید مدل های مناسب را برای ویرایش یا بهبود ویدیو خود انتخاب کنید. مدل‌های مختلف پردازش هوش مصنوعی در خود برنامه موجود خواهد بود. اگر می خواهید از بین آن مدل ها انتخاب کنید، می توانید انتخاب کنید.

۳-تنظیمات خروجی ویدیو

این برنامه استانداردهای داخلی را برای تنظیم خروجی ارائه می دهد، یا می توانید تنظیمات سفارشی خود را ایجاد کنید.
برای خروجی ویدیو، برنامه امکان خروجی تصویر و توالی ویدیو را فراهم می کند.

گاهی اوقات هنگامی که ویدیوهای با اندازه غیر استاندارد به از پیش تعیین شده استاندارد تبدیل می شوند، یک نوار سیاه روی ویدیوی خروجی ظاهر می شود.

اما راه حلی برای این کار وجود دارد، شما با کلیک بر روی گزینه “Crop to fill frame” کادر را پر می کنید.

۴- یک نام برای خروجی خود تنظیم کنید

با ارتفاع، عرض و مقیاس فیلم خروجی، نام فعلی به طور پیش فرض نشان داده می شود. می‌توانید این مورد را با برداشتن علامت کادر و انتخاب «استفاده از نام خروجی پیش‌فرض» تغییر دهید، سپس یک کادر گفتگو روی صفحه نمایش شما وجود خواهد داشت.

در آن کادر گفتگو، نام ویدیوی خروجی خود را تایپ کنید، فرمت یا نوع فایل خروجی خود را انتخاب کنید، مکانی را که می خواهید خروجی خود را ذخیره کنید انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه “ذخیره” کلیک کنید.

۵-پیش نمایش ویدیوی خروجی

می توانید یک کلیپ کوتاه از ۳۰ رندر فریم خروجی خود را به عنوان پیش نمایش ببینید.

برای پیش نمایش رندر، باید نوار لغزنده روی جدول زمانی ویدیوی خود را انتخاب کرده و بکشید. نوار لغزنده را در جایی قرار دهید که می خواهید پیش نمایش رندر یا خروجی خود را ببینید.

باید کمی صبر کنید تا کلیپ ها پردازش شوند. پس از تکمیل پردازش، یک صفحه نمایش تقسیم می شود.

یک قسمت از تقسیم، کلیپ ویدیویی اصلی را نشان می دهد، و تقسیم دیگر، پیش نمایش های ویرایش شده یا رندر شده را در حلقه نشان می دهد.

۶- برش فیلم خروجی.

برای درک ساده، هرچه اندازه خروجی شما بیشتر باشد، زمان بیشتری برای پردازش نیاز دارد.

جهت صرفه جویی در زمان پردازش، می توانید تنها بخشی از ویدیوی رندر شده مورد نیاز خود را برش دهید.

برای شروع فرآیند برش، باید نوار لغزنده را در امتداد خط زمانی ویدیو بکشید تا مهر زمانی شروع ویدیو را انتخاب کنید.

پس از اینکه نوار لغزنده خود را قرار دادید، روی نماد “قیچی” روی صفحه خود کلیک کنید تا ابتدای ویدیوی رندر شده خود را برش دهید.

برای برش دادن از انتهای ویدیوی رندر شده، باید نوار لغزنده را به موقعیت پایانی ویدیوی خود بکشید.

پس از اینکه نوار لغزنده شما کاملاً قرار گرفت، روی نماد “قیچی” روی صفحه خود کلیک کنید تا قسمت انتهایی ویدیوی رندر شده خود را برش دهید.

بخشی از جدول زمانی شما برجسته خواهد شد. این بخش هایلایت شده هنگام ویرایش و خروجی بهبودیافته پردازش می شود.

۷-پردازش خروجی نهایی

برای دریافت خروجی نهایی، باید ویدیو را پردازش کنید.

برای شروع پردازش، روی گزینه “شروع پردازش” در پایین کلیک کنید. ویدیوی شما فریم به فریم نشان داده می شود تا زمانی که پردازش ویدیو کامل شود.

سوالات متداول
 آیا Topaz Video Enhance AI خوب کار می کند؟

نرم افزار Topaz Video Enhance AI یک نرم افزار واقعا محبوب برای بهبود ویدیو است و از سیستم عامل های محبوب مانند MacOS و Windows پشتیبانی می کند. اگرچه برای اجرای نرم افزار به یک سیستم واقعا خوب نیاز دارید، اما زمانی که رم و VRAM کافی دریافت کنید، نسبتاً خوب کار می کند.

در واقع Topaz Video Enhance AI چگونه کار می کند؟

جادو در پشت الگوریتم بسیار مطالعه شده نهفته است. با تجزیه و تحلیل نمونه‌های مختلف و اجرای تکنیک‌های بهبود بی‌شمار، سازندگان برنامه موفق شده‌اند مکانیزم پشت تکنیک‌های بهبود ویدیو را کامل کنند. هنگامی که برنامه را باز کردید، به سادگی ویدیوی خود را بکشید و در قسمت هایلایت شده رها کنید. از آنجا به سمت راست پنجره بروید، جایی که گزینه‌های مختلفی را پیدا خواهید کرد.

با A.I شروع کنید مدل‌هایی که بین Gaia-HQ و Artemis انتخاب می‌کنند، در عین حال مقیاس، عرض و ارتفاع ویدیوی شما را تنظیم می‌کنند. همچنین می توانید انتخاب کنید که نام خروجی پیش فرض حفظ شود. همچنین می‌توان طول ویدیو را با قطع کردن آن در هر زمان که لازم بود تنظیم کرد. در نهایت، پیش‌نمایش کار خود را قبل از شروع فرآیند تبدیل کنید.

Topaz Video Enhance AI دارای یک سیستم ارتقاء مقیاس هوشمند است که می تواند تا ۸K برسد. یک بار دیگر، نتایج بسته به کیفیت فیلم اصلی شما متفاوت خواهد بود. به نظر می رسد نتایج دلگرم کننده هستند و اغلب با فیلم های واضح تر و واضح تر به پایان می رسند. به نظر می رسد این برنامه پتانسیل بسیار زیادی دارد

فزایش هوش مصنوعی ویدیوی توپاز چقدر طول می کشد؟

این به عوامل مختلفی از جمله طول ویدیو، پیچیدگی ویدیو و قدرت پردازش رایانه شما بستگی دارد. به طور کلی، زمان پردازش می تواند از چند دقیقه تا چند ساعت متغیر باشد. زمان پردازش ممکن است هنگام استفاده از وضوح خروجی بالاتر و مدل های پیچیده تر نیز افزایش یابد.

آیا Topaz Labs Video Enhance AI از پردازش دسته ای پشتیبانی می کند؟

بله، Video Enhance AI امکان پردازش همزمان چندین ویدیو را فراهم می کند. شما همچنین این گزینه را دارید که به هر ویدئو تنظیمات خاصی از جمله اندازه خروجی در میان سایرین اختصاص دهید.

آیا Topaz Labs Video Enhance AI می تواند ویدیوهای گرفته شده در نور کم را بهبود بخشد؟

ما خودمان این را آزمایش کردیم و اگرچه در بهبود وضوح، وضوح و روشنایی اشیایی که در فیلم‌های ضبط‌شده در نور کم به سختی دیده می‌شوند کار خوبی انجام می‌دهد، اما همیشه نتایج یکسانی را با هر قطعه فیلم به ارمغان نمی‌آورد.

آیا Topaz Labs Video Enhance AI از وضوح تصویر ۴K پشتیبانی می کند؟

بله، Topaz Labs می‌تواند ویدیوهای همه رزولوشن‌ها را تا ۳۸۴۰ x 2160 پیکسل افزایش دهد.

آیا Topaz Labs Video Enhance AI با مک و ویندوز سازگار است؟

بله

 الزامات Topaz Video Enhance AI چیست؟

به جز چند جزییات کلی، الزامات خاصی در وب سایت رسمی وجود ندارد. وقتی نوبت به فرآیند می رسد، هر پردازنده اینتل از سال ۲۰۱۵ به بعد و هر پردازنده AMD از سال ۲۰۱۶ به بعد حداقل شرایط را برآورده می کند. وقتی صحبت از رم و VRAM می شود، حداقل به ترتیب ۸ و ۲ گیگابایت است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 4.2]

Technical Details and System Requirements

 • OS: Windows 10 (build 19041 v2004 and above), Windows 11 - 64bit
  CPU:
  • Needs AVX2 Instructions
  • Intel CPUs from ~2015 | Intel HD 5000 iGPU or above
  • AMD CPUs from ~2016
  RAM: 16GB (32GB and higher is recommended for improved performance)
  GPU:
  • Intel HD 5000 if running on CPU
  • DirectX 12 is compatible on Windows
  *Nvidia series 900 and above
  *AMD series 500 and above
  VRAM: 2 GB (8GB or more for optimum performance) / 4GB of VRAM on windows
آموزش فعال سازی نرم افزار بدون کرک ( نسخه Pre-activated)
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • Windows Defender یا Anti-Virus را خاموش کنید.
 •  "INSTALL.cmd" را اجرا کنید.
 • صبر کنید تا پنجره CMD ناپدید شود.
 • نرم افزار را اجرا کنید.
 
 
آموزش فعال سازی نرم افزار با کرک ( در صورت ارائه لینک دانلود با کرک)
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
 • فایل های موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • به اینترنت متصل باشید.
 • نرم افزار را اجرا کردده و "Account" را انتخاب کنید و روی "Login" کلیک کنید با ایمیل و پسورد دلخواه خود را وارد کنید.
 • از نرم افزار خارج شوید و فایل Topaz Video Enhance AI.reg را اجرا کنید و روی Yes کلیک کنید.
 • دسترسی نرم افزار به اینترنت را از طریق فایروال و یا Hosts ویندوز مسدود نکنید. زیرا نرم افزار دچار کرش و مشکل خواهد شد.
 • برای استفاده از نسخه Portable نرم افزار نیز به سادگی "Account" را انتخاب کنید و روی "Login" کلیک کنید (بدون نیاز وارد کردن جزئیات).

آموزش اضافه نمودن مدل به برنامه

 • برنامه را ببندید و پوشه Models را از حالت فشرده خارج کنید.
 • فایل های مدل در مسیر زیر کپی کنید.
C:ProgramDataTopaz Labs LLCTopaz Sharpen AImodels

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

6 پاسخ به “Topaz Video Enhance AI 3.2.8 Win/Mac + Modeles + Portable ارتقاء کیفیت فیلم”

 1. سعید گفت:

  لینک دانلود تمام مدل های ورژن ۳.۲.۷:)
  https://paste.ee/p/5EBbz

 2. سعید گفت:

  نسخه های جدید مدل هاشون فرق میکنه برای نسخه ۳.۱.۹ به بالا میتونید با این فایل مدل ها رو دانلود کنید:)
  https://community.topazlabs.com/t/models-download-script/41913

 3. Milad گفت:

  درود
  برنامۀ خوبی است از ۱۰ نمره ۸ را به آن میدم. تنها ایرادی که داره مصنوعی جلوه دادن چشمهاست که اگه این مشکل حل شود معرکه میشود.

 4. علی گفت:

  باعرض سلام من topaz v نصب کردم تمام مراحل انجام دادم این فایل Topaz Video Enhance AI.reg داخل نرم افزار نبود مدل ها هم دانلود کردم و پ از باز کردن آنها در آدرس که گفته بودید کپی کردم نرم افزارباز میشود ولی وقتی اجرا می کنیم فایل های مدل را پیدا نمی کند طبق دستور خودتان دقیق نصب کردم

  • DrZero گفت:

   درود
   دوست عزیز فایل فایل Topaz Video Enhance AI.reg برای نسخه های قبلی موزدنیاز است، ولی برای نسخه جدید فایل های کرک کافی است ، در مورد ماژول ها لطفاٌ بررسی کنید، مسیر نصب در نسخه جدید عوض شده است یا خیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.