.
Topaz Photo AI 1.2.7 Win/Mac + All Models + Portable افزایش شفافیت عکس ها

الگوریتم‌های هوش مصنوعی زندگی را آسان‌تر می‌کنند، و در ویرایش عکس، هدف آن‌ها کارآمدتر کردن گردش‌های کاری – حداقل در تئوری است. Topaz Photo AI تلاشی برای پیاده سازی همه این موارد است و مجموعه کاملی از قابلیت های هوش مصنوعی را ارائه می دهد تا به کاربران کمک کند وضوح و ارائه تصاویر خود را افزایش دهند.

با فناوری فردا، وضوح عکس های خود را تیز کنید، نویز را حذف کنید و وضوح عکس های خود را افزایش دهید. Topaz Photo AI کیفیت تصویر شما را افزایش می دهد تا بتوانید روی بخش خلاقانه عکاسی تمرکز کنید.

 

به جای ابزارهای خود، بر خلاقیت خود تمرکز کنید.

هوش مصنوعی در بعضی چیزها خوب است اما در بعضی چیزها بد است. می تواند جمله بنویسد اما نمی تواند داستانی را تعریف کند و می تواند آهنگ را توصیه کند اما نمی تواند موسیقی بسازد. اما مهم‌تر از همه برای ما: هوش مصنوعی در بهبود کیفیت تصویر فوق‌العاده خوب است، اما در دانستن اینکه با آن چه باید کرد، بد است.

ما معتقدیم که عکاسی خیره‌کننده از دید هنری همراه با ابزارهای درجه یک جهانی ناشی می‌شود. هوش مصنوعی هرگز خلاقیت انسان را تکرار نمی کند، بنابراین همچنان وظیفه شماست که چشم انداز را ارائه دهید. اما درست مانند یک لنز واضح تر یا دوربین بهتر، Topaz Photo AI به شما قدرت می دهد تا تصاویری ایجاد کنید که با ابزارهای دیروز امکان پذیر نیست.

عکس های شما در واضح ترین حالت خود هستند.

وقتی سوژه شما تار است، همیشه نمی توانید یک عکس بگیرید. گاهی اوقات حتی تا زمانی که عکس های خود را در رایانه خود مرور نکنید، متوجه نمی شوید.

در این موارد، از Topaz Photo AI استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که عکس‌های شما واضح‌ترین حالت ممکن را دارند. به جای افزایش مصنوعی کنتراست لبه مانند شارپنینگ سنتی، ماژول هوش مصنوعی Sharpen به طور طبیعی دلایل اصلی تاری (لرزش دوربین، تاری حرکت، فوکوس نادرست) را برای ایجاد نتایج طبیعی تر معکوس می کند. در غیاب تاری، وضوح باقی می‌ماند – جزئیات واضح و واضح که عاری از هاله‌های لبه یا سایر مصنوعات است.

شارپ کردن عکس‌ها

شارپ کردن عکس‌ها بهتر است در دوزهای کوچک اما محاسبه‌شده انجام شود. این سرگرم کننده است که لغزنده وضوح را تا انتها به بالا بچرخانید – بالاخره هر چه واضح تر، بهتر… درست است؟ ایجاد تعادل چیزی است که ضروری است، بنابراین دیدن اینکه چگونه یک الگوریتم هوش مصنوعی به این موضوع نزدیک می شود بسیار جالب است.

یک عکس را رها کنید، و عملکرد خلبان خودکار فعال می شود. امتیازات تابع را می‌توان بعداً تغییر داد، اما به‌طور پیش‌فرض، موضوع را شناسایی می‌کند، سپس تعدادی اصلاحات را براساس تشخیص اعمال می‌کند. به عنوان مثال، این ابزار می تواند سعی کند عکس شما را واضح کند، وضوح آن را افزایش دهد، نویز را حذف کند، جزئیات صورت سوژه را از یک پرتره بازیابی کند، و همچنین کل عکس را با کیفیت بالا ببرد.

تنظیمات خودکار

اگرچه هوش مصنوعی به گونه ای طراحی شده است که به طور خودکار کار کند، کاربران می توانند وارد عمل شوند و تنظیمات را بیشتر به میل خود تغییر دهند. خواه حذف نویز، شارپ کردن یا ارتقاء مقیاس باشد، کاربران می‌توانند پارامترها را به دلخواه خود تغییر دهند، بنابراین عکس آن‌ها به درستی ظاهر می‌شود.

در مورد نتایج، با تکیه بر قابلیت های هوش مصنوعی این برنامه، وضوح کلی تصویر افزایش قابل توجهی دارد. اگرچه ممکن است در برخی موقعیت ها بیش از حد تیز به نظر برسد، اما همیشه می توانید مداخله کنید و کمی آن را کاهش دهید. اما بهبود وضوح وجود دارد.

در نتیجه

Topaz Photo AI ابزاری است که الگوریتم هوش مصنوعی آن می‌تواند به شما کمک کند روی بخش خلاقانه‌تر فرآیند ویرایش تمرکز کنید: با مدیریت وضوح عکس‌های خود به تنهایی، می‌توانید زمان بیشتری را به تنظیمات دیگر اختصاص دهید.

داستان پشت توپاز فوتو هوش مصنوعی

تاکنون، Topaz Labs سه برنامه کاربردی برای رفع مشکلات مختلف کیفیت تصویر ارائه کرده است.

 • DeNoise AI برای حذف نویز
 • هوش مصنوعی Sharpen برای رفع تاری تصاویر با فوکوس نرم
 • هوش مصنوعی Gigapixel برای ارتقاء مقیاس تصاویر با وضوح پایین

در حالی که هر یک از این برنامه ها نتایج قابل توجهی را در حوزه های منحصر به فرد خود ارائه می دهند. واقعیت این است که هر عکسی ممکن است از چندین مشکل کیفیت تصویر رنج ببرد.
کاربر همچنین ممکن است کاملاً مطمئن نباشد که کدام ترکیب از برنامه‌ها به بهترین وجه به آن‌ها کمک می‌کند زیرا سعی می‌کنند آن مشکلات اصلی کیفیت تصویر را برطرف کنند. و پشتیبانی از چندین مدل هوش مصنوعی در این برنامه‌ها همه چیز را پیچیده‌تر می‌کند. و کاربر را ملزم می‌کند تا مدل‌های مختلف را در برنامه‌های مختلف اجرا کند تا بهترین نتیجه را بگیرد.
ما می‌خواهیم با توپاز فوتو هوش مصنوعی کل فرآیند شناسایی مشکلات اصلی کیفیت تصویر و استفاده از مناسب‌ترین راه‌حل‌ها را خودکار و شفاف کنیم. پارتا آچارجی، مهندس تحقیقات Topaz Labs Sr می‌گوید: «این فرآیند دقیقاً همان چیزی است که ما قصد داریم برای Topaz Photo AI بسازیم.

شما را سریعتر به فرآیند ویرایش خلاقانه می رساند

Topaz Labs سال‌ها به آموزش و اصلاح مدل‌های هوش مصنوعی خود برای رسیدگی به برخی از رایج‌ترین مسائلی که بر کیفیت تصویر تأثیر می‌گذارد، اختصاص داده است. با Autopilot Topaz Photo AI، این شرکت با تجزیه و تحلیل خودکار عکس‌های کاربران و اعمال مدل‌ها و تنظیمات مناسب، آن‌ها را برای اعمال ویرایش‌های خلاقانه آزاد می‌کند که عکس‌هایشان را منحصربه‌فرد می‌کند و این چیزی است که هیچ مدل هوش مصنوعی قادر به انجام آن نیست. همیشه جایگزین
برخلاف برنامه‌های قبلی کیفیت تصویر، Topaz Photo AI به طور منحصربه‌فردی قادر است نه تنها مشکلات عینی کیفیت تصویر را تشخیص دهد، بلکه به طور خودکار مشکلات مختلف دیگر را بدون دخالت شما برطرف کند. آنتونی لاون، مهندس محصول Topaz Labs می‌گوید، به جای اینکه مجبور باشید هر تصویر را مرور کنید تا به صورت دستی تصمیم بگیرید که برای بهبود آن چه باید کرد، Topaz Photo AI می‌تواند همه اینها را به طور خودکار در یک فرآیند دسته‌ای برای شما انجام دهد.
Autopilot به طور دقیق هر تصویر را به صورت هوشمند تجزیه و تحلیل می کند و قدرت DeNoise AI، Sharpen AI و Gigapixel AI را ترکیب می کند تا کیفیت تصویر را در عرض چند ثانیه پس از پرتاب به طور قابل توجهی بهبود بخشد. خلبان خودکار تمام ویژگی های حیاتی تصویر را گزارش می دهد، از جمله سوژه ها و چهره های شناسایی شده به صورت خودکار، و فرآیند انتخاب مدل هوش مصنوعی و تنظیمات را به روش های مختلف خودکار می کند.

ویرایش عکس و بهبود گردش کار RAW

Topaz Labs معتقد است راه سریع‌تر و مطمئن‌تری برای انجام این کار سنگین‌تر برای کاربرانش وجود دارد. در حالی که به وضوح نشان می‌دهد که دقیقاً چه چیزی بر کیفیت تصویر تأثیر می‌گذارد. و به طور هوشمندانه روش‌های مناسب را برای حل این مشکلات به کار می‌گیرد. صرف نظر از نوع فایل تصویری که کاربر با آن کار می کند – خواه RAW یا JPEG باشد – یا کدام فایل

برنامه‌ای که برای مدیریت عکس‌های خود استفاده می‌کنید . اعم از Adobe Lightroom یا Capture One – هوش مصنوعی Topaz Photo طوری ساخته شده است که به طور یکپارچه در جریان کار پس از پردازش موجود هر کاربر قرار بگیرد.
برای این منظور، Topaz Photo AI به طور قابل توجهی نسبت به برنامه های قبلی کیفیت تصویر این شرکت یکپارچه تر است. از شناسایی مجموعه وسیع‌تری از برنامه‌های میزبان گرفته تا قابلیت‌های بهبود یافته گردش کار RAW، به روش‌هایی که قبلاً امکان‌پذیر نبود، به گردش کار موجود کاربر متصل می‌شود. و ادغام های جدید نیز اضافه می شوند و به مرور زمان اضافه خواهند شد.

مهم:

قبل از نصب و اجرای نرم افزار پیشنهاد می شود، ابتدا بسته آفلاین ماژول ها را نصب کنید، تا در حین نصب و استفاده از نرم افزار مجبور به دانلود آنلاین ماژول ها نشوید. 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 4.4]

Technical Details and System Requirements

 • Supported OS: Windows 11,10,8.1,7 SP1 (x64)
 • Processor: Multi core Intel i5 Series or above, Xeon or AMD equivalent
 • RAM: 8GB (16GB or more recommended)
 • GPU VRAM: 2GB / 4GB recommended
 • Free Hard Disk Space: 16GB (32GB or more recommended)
 • NVIDIA: GeForce GTX 770 2GB / GeForce GTX 960 4GB recommended
 • AMD: Radeon HD 8570 2GB / Radeon R9 270 4GB recommended
 • Intel: HD Graphics 5000 / Iris Plus Graphics 640 recommended
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • موارد ذیل را طبق آموزش به Host ویندوز اضافه کنید (به طور پیش فرض: C:WindowsSystem32driversetchosts)


  127.0.0.1 topazlabs.com
  127.0.0.1 et.topazlabs.com
  127.0.0.1 104.22.33.115
  127.0.0.1 172.67.37.186

   

  فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
 • فایل "network.dll" را در مسیر زیر کپی کنید
C:Program FilesTopaz Labs LLCTopaz Photo AI
 • فایل token.reg را اجرا کنید و روی دکمه Yes کلیک کنید.
 • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

6 پاسخ به “Topaz Photo AI 1.2.7 Win/Mac + All Models + Portable افزایش شفافیت عکس ها”

 1. رضا نجفی گفت:

  درود
  قبل از نصب و اجرای نرم افزار پیشنهاد می شود، ابتدا بسته آفلاین ماژول ها را نصب کنید، تا در حین نصب و استفاده از نرم افزار مجبور به دانلود آنلاین ماژول ها نشوید.
  ++++++++++=
  بسته ماژول را قبل از نصب نرم افزار نصب کردم باز هم در حین نصب نرم افزار دانلود ماژول ها بصورت آنلاین را می خواد

 2. رضا نجفی گفت:

  درود آره تمام ماژول ها را دانلود کردم تمام گزینه ها کار می کنند فقط recover faces کار نمی کنه

 3. رضا نجفی گفت:

  درود بر شما من تمام نرم افزارهای Topza دانلود و نصب کردم ولی در هیچ کدام از نرم افزارها Recover Faces کار نمی کند می توانم سوال کنم علت از چیست ؟

 4. سهراب گفت:

  با سلام.اولین سایت ایرانی که این نرم افزار را با کرک منتشرکرد.درود بر شما.لطفا کرک برنامه های PTGUI PRO نسخه ۱۲ و Zerene Stacker نسخه T2022-04-21-0715 را هم در سایت قرار دهید.بازهم ممنون.

  • LaseR گفت:

   درود
   دوست عزیز در اسرع وقت بررسی و در صورت امکان نرم ازفزارهای مد نظر جنابعالی در سایت ارائه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.