فروش نهال بادام

Ezdrummer 3 جدیدترین درام سمپلر VST است که توسط شرکت سوئدی Toontrack ساخته شده است. این نرم افزار درام مجازی برای ترانه سراها و استودیوهایی ساخته شده است که بدون نیاز به استخدام درامرهای انسانی برای انجام این کار، بهترین صداهای ضبط شده درام را در نظر دارند.

Toontrack – EZdrummer 3 یک برنامه مفید است که تولید درام را به سطح جدیدی ارتقا می دهد. این برنامه به شما امکان می دهد مهارت و اصالت مخفی خود را کشف کنید. همچنین برخی از ویژگی های برجسته را برای آهنگسازی سریع و ساده ارائه می دهد. برای کشف شیار مناسب، می‌توانید ضربه بزنید یا ضربان خود را ضبط کنید. از پاور هند می توان برای تعویض ساز پیشرو استفاده کرد. می توانید با استفاده از دکمه های مقدار یا سرعت، سرعت را در شیار انتخابی خود تنظیم کنید. بدون ترک نرم‌افزار، می‌توانید بدون زحمت از مفهوم ریتمیک اصلی به آهنگ کامل، ترکیبی و سفارشی درام انتقال دهید. این برنامه تعدادی ویژگی جدید برای استفاده از شیارهای درام MIDI اضافه می کند.

رابط کاربری

Toontrack – EZdrummer 3 یک رابط کاربری واضح و کاربرپسند دارد که نیاز به توجه دارد. جدیدترین ابزارهای آن، ساخت آهنگ های درام را ساده تر از همیشه کرده است. ضربه زدن مستقیم به ضربات خود در EZdrummer باعث می شود که نرم افزار نزدیک ترین موارد را نمایش دهد. موتور افکت آن بر اساس EZmix بسیار مورد توجه Toontrack است که دارای انواع افکت های با کیفیت بالا است. هر پیش‌تنظیمی همراه با زنجیره‌های افکت متعددی مانند کمپرسورها، ریورب‌ها، تاخیرها و EQها ارائه می‌شود. به زبان ساده، اگر می خواهید تولید شما دارای الگوهای درام با صدای معتبر باشد، EZdrummer بهترین گزینه است.

3 اتاق ضبط مجازی وجود دارد که صداهای درام کاملاً متفاوتی را ایجاد می کند.با چند کلیک می توانید بین 3 اتاق ضبط که “main”، “bright” و “tight” نامیده می شوند جابه جا شوید.

اتاق main
در “اتاق اصلی” یک میکروفون 6 تکه درام وجود دارد.
اتاق bright
این اتاق برای راک استادیوم، متال و برای ضبط درام که باید کمی هوادارتر باشد ایده آل است.
اتاق Tight
The Tight Room راه اندازی عالی برای Soul، Funk، Fusion و موسیقی با لمس نوستالژیک خوب است. البته، تعویض اتاق ضبط تنها کاری نیست که می توانید برای دستکاری و تغییر صدای درام کیت انجام دهید. در داخل هر اتاق تک، می‌توانید از بین چندین پیش‌تنظیم که می‌توان با یک منوی کشویی انتخاب کرد، انتخاب کنید: این یک راه عالی دیگر برای یافتن صدای ایده آل در سریع ترین زمان ممکن است. با این حال، چیزهای بیشتری برای تنظیم دقیق مجموعه درام انتخابی شما وجود دارد. با انتخاب یک ساز – به عنوان مثال snare drum – می توان آن را جایگزین کرد و ابزار دیگری را از منو انتخاب کرد:

همچنین اگر می‌خواهید یک کیت درام با صدای کاملاً مجزا ایجاد کنید، می‌توانید نمونه‌های خود را آپلود کنید.
بگذار شیارها وجود داشته باشند
Ezdrummer 3 می‌تواند به راحتی شیارها، درام‌های پرشده، مقدمه‌ها و پایان‌هایی را پیدا کند که کاملاً متناسب با هر آهنگ و سبک موسیقی باشد. این رابط Toontrack Ezdrummer 3 Grooves است

یافتن Drum Groove مناسب در Ezdrummer 3 آسان است.

در زیر برگه “Grooves”، بیش از 2500 فایل MIDI را پیدا خواهید کرد که می توانید آنها را به پروژه آهنگ خود بکشید.
روی 2Find ضربه بزنید

Tap2Find راه فوق العاده دیگری برای به دست آوردن سریع شیار درام است. به سادگی روی آنچه در ذهن شماست ضربه بزنید، ویژگی Tap2Find شیارهای مربوطه را در کارنامه خود جستجو می کند.

از عملکرد Tap2Find برای پیدا کردن یک شیار درام حتی سریعتر استفاده کنید.

ویرایشگر گرید
در Grid Editor می توانید جزئیات شیار خود را تغییر دهید. یک نت ارواح روی تله یا درام ضربه‌ای دیگر اضافه کنید. صدای بلندی یک نت را تغییر دهید یا یک شیار ایجاد کنید، هیچ کس با 2 بازو و 2 پا هرگز نمی تواند همزمان بازی کند.

Grid Editor به تنظیم دقیق صدای درام، افزودن یا حذف نت ها و غیره کمک می کند.

بهترین دوست شما – هم گروه
ویژگی Bandmate بسیار مفید است اگر بخواهید شیار مناسبی برای ایده لیک گیتار یا خط بیس خود پیدا کنید.

Ezdrummer 3 Bandmate به شما کمک می کند شیار مناسبی برای لیک گیتار، خط باس و غیره خود پیدا کنید.

شما فقط باید یک فایل صوتی یا MIDI را به Bandmate بکشید، و آن جستجوی خود را برای الگوی درام ایده آل انجام می دهد. البته هنوز هم می‌توانید شیار را تغییر دهید تا کاملاً متناسب با نیاز شما باشد.
میکسر
Mixer یکی دیگر از ویژگی های عالی برای سفارشی کردن صدای هر شیار و درام پر شده ای است که در Ezdrummer 3 ایجاد کرده اید.

در اینجا، می‌توانید تک تک میکروفون‌ها را ترکیب کنید و هر ابزاری را در چشم انداز بعدی قرار دهید. چندین میکروفون بالای سر وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را به میکس وارد کنید، و البته می‌توانید تک‌نوازی یا بی‌صدا کردن سازها و بررسی بیشتر نحوه ایجاد صدای مورد نظرتان را بررسی کنید.
سبک EZdrummer

موفقیت EZdrummer بر سه عنصر اساسی بنا شده است.

 • اولاً، صداهای درام مبتنی بر نمونه با کیفیت بالا را ارائه می‌کند. (عمدتاً طعم‌های مختلف درام‌های آکوستیک اما صداهای الکترونیکی به عنوان بسته‌های توسعه‌دهنده موجود است).
 • دوم، در حالی که آشکارا می‌توانید الگوهای درام خود را با استفاده از ترتیب‌دهنده میزبان خود ایجاد کنید. مجموعه‌ای عالی (و قابل ارتقا) از شیارهای MIDI مبتنی بر ژانر را در اختیار کاربر قرار می‌دهد که به راحتی می‌توانند در قالب آهنگ مرتب شوند.
 • سوم، ابزارهایی را در اختیار شما قرار می دهد که به شما امکان می دهد به سرعت آن شیارهای از پیش تعیین شده را با تغییر دینامیک، شدت و زمان بندی آن ها برای مطابقت با ساختار آهنگ و برای شماره گیری دقیق درجه «انسان» مورد نیاز در اجرا، دقیق کنید.

 Toontrack پیشرفت هایی را در هر سه بخش کلیدی به ارمغان آورده است/ اما، در نگاه اول، واضح ترین تغییر، تجدید بصری است تا رابط کاربری EZdrummer را با آنچه که توسط EZbass در سال 2020 معرفی شد، مطابقت دهد. سازگاری از منظر گردش کار مورد استقبال قرار خواهد گرفت و رابط کاربری جدید نیز کاملاً قابل تغییر اندازه است. با این حال، کاربران فعلی باید احساس اطمینان کنند. این هنوز هم بسیار EZdrummer است،

با گردش کار آشنا و سازگاری کامل با تمام نمونه موجود EZdrummer 2 و محتوای شیار MIDI. علاوه بر این، EZdrummer 2 و EZdrummer 3 می‌توانند با خوشحالی کنار هم زندگی کنند، بنابراین پروژه‌های قدیمی‌تر نباید با تغییر درامر مختل شوند، مگر اینکه شما این کار را انجام دهید.

یک قفسه درام مجازی همه کاره و زیبا

اساسا، EZdrummer یک ساز VST (فناوری استودیو مجازی) است. که می توانید از آن برای نواختن درام به طور مستقیم بر روی رایانه خود استفاده کنید. در حالت ایده آل، شما از آن به عنوان یک پلاگین برای DAW (ایستگاه کاری صوتی دیجیتال) خود استفاده خواهید کرد. و صداهای ساز را به یک پروژه تولید موسیقی بزرگتر اضافه می کند. با این حال، EZdrummer حتی دارای برخی ویژگی‌های مستقل خوب است. که به شما کمک می‌کند حتی بدون DAW قطعات موسیقی تولید کنید.

اول از همه، قفسه درام فوتورئالیستی عالی به نظر می رسد. و به راحتی قابل تنظیم است. کلیک چپ بر روی هر درام آن را می نوازد. در حالی که کلیک راست به شما امکان می دهد ساز واقعی نواخته شده را تغییر دهید، همچنین آهنگ، صدا و سرعت آن را نیز تغییر دهید. به غیر از طبل لگد، تله، کلاه های سلام، سنج و تام که بخشی از قفسه درام هستند، می توانید تنبور، تکان دهنده، کف زدن و زنگ گاو را نیز بنوازید.

خوب، چگونه درام می نوازی؟

تنها با فشار دادن record در رابط برنامه و کلیک کردن تک تک درام ها با ماوس، موسیقی خاصی بوجود نمی آید. با این حال، کاری که می‌توانید انجام دهید این است که به تب Search بروید و روی دکمه “Tap 2 Find” کلیک کنید. با درام رک سفارشی شده خود به پنجره جدیدی هدایت خواهید شد. جایی که صدای مترونوم را می شنوید و همچنان می توانید روی درام ها کلیک کنید و آنها را پخش کنید. فقط در این صورت است که برنامه یک الگوی درام را ضبط می کندو آن را ادامه می دهد. در حالی که شما می توانید درام دیگری را بنوازید.

اکنون، نگران نباشید که چیزی که پخش می کنید مانند زباله به نظر می رسد، زیرا EZdrummer دارای یک عملکرد کوانتیزاسیون قدرتمند است که حداقل ضربان های شما را هماهنگ می کند. هدف از ابزار “Tap 2 Find” در واقع استفاده از الگویی است که پخش می کنید تا یک الگوی مشابه از قبل ضبط شده (و بسیار خوب پخش شده) را در کتابخانه آن پیدا کنید.

یک ابزار قدرتمند تولید موسیقی

این زمان خوبی است تا اضافه کنیم که این برنامه دارای کتابخانه ای از درام های MIDI از پیش ضبط شده است. که می توانید از آنها برای ایجاد آهنگ های خود استفاده کنید. اما فکر نکنید که نمی توانید کمی خلاقیت وارد کنید، زیرا می توانید صداهای مختلف درام موجود در یک فایل MIDI را جایگزین کنید. همچنین، الگویی که در طول جلسه «Tap 2 Find» ضبط می‌کنید نیز به‌عنوان MIDI ضبط می‌شود و اگر از چیزی که در آنجا پخش می‌کنید راضی هستید، چرا از آن استفاده نکنید؟

نوشتن در مورد تمام عملکردهای EZdrummer تنها در یک بررسی بسیار زیاد است. احتمالاً نمی‌توانید تنها با استفاده از این VST آهنگ‌های کامل تولید کنید (مگر اینکه بخواهید آهنگی فقط درام بسازید)، اما اگر می‌خواهید الگوهای طبل صدای طبیعی در تولید خود داشته باشید، این قطعاً یک پلاگین است که باید در نظر بگیرید.

در نتیجه
به عنوان یک درامر حرفه ای، من بسیار تحت تأثیر ابزارهای نرم افزاری مانند Ezdrummer 3 هستم که احتمالاً پیچیده ترین در حال حاضر است. سال‌ها پیش، ضرب‌های درام که توسط افرادی که درام نمی‌نوازند ایجاد می‌شد، اغلب غیرطبیعی به نظر می‌رسید. عناصر مهمی مانند نت های ارواح وجود نداشتند، یا اینکه کل شیار برای یک درامر واقعی غیرممکن بود. این دیگر چنین نخواهد بود – مهم نیست که چه کسی مسئول ایجاد طبل برای هر تولیدی است! حتی کسی که هرگز در زندگی خود ساز ننواخته است می تواند با Ezdrummer 3 کار کند!

Library Content بانک صدا
مجموعه بانک صدای تخصصی  شامل تقریبا انواع صدا های درام طبل، سنج و سازهای کوبه ای مختلف، تنبور ، شیکر ، ماراکا ، زنگ گاو ، بلوک چوبی و افکت های صوتی دیگر مانند دست زدن و … در سایت یکداون ارائه شده است که می توانید بطور رایگان و با ترافیک نیم بها دانلود کنید.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 123456789 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت  سیب مراجعه نمایید

سوالی دارید؟ انجمن سایت سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود به انجمن مراجعه کنید
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد و به انجمن مراجعه کنید

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

۵ پاسخ

 1. وی اس تی بیشتر بذارید، حیلیا دنبالشن… سر همین وی اس تی من کلی گشتم ولی حالا پیداش کردم و سایتتون رو حفظ کردم… دمتون گرم♥

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارومیه سرور

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.

 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  Yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یک داون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.


نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.