.
ToonMe v0.6.77 MOD (Pro Unlocked) تبدیل عکس به کارتون در اندروید

ToonMe نرم افزاری با ویژگی‌ و قابلیت‌های چشمگیر بسیاری می باشد که برای کشف و تحسین زیبایی‌های کاربران منتشر شده است. علاوه بر این، دارای سبک‌ها و مفاهیم مختلف برای بازسازی چهره کاربر بر اساس انواع مختلف انیمیشن است.

بسیاری از کاربران اغلب می خواهند بدانند که گم شدن در دنیای خیالی کارتون های معروف چگونه خواهد بود. با این حال، چند برنامه مدرن با موفقیت چهره افراد را در سبک های مختلف بازسازی کرده اند که در این مطلب قصد داریم شما را با یکی از آنها آشنا کنیم.

با لمس های ساده صورت خود را به سرعت تغییر دهید

مکانیزم اصلی و برجسته ToonMe تغییر شکل پرتره های کاربر است و در نتیجه آن ها را به سبک های مختلف کارتونی معروف ترسیم می کند. این نرم افزار از هوش مصنوعی ویژه و همه کاره برای انجام این کار استفاده می کند. حتی سطح عمق و روشنایی عالی را با دقت مطلق ایجاد می کند. این قابلیت همچنین می تواند برای بسیاری از عکس ها، صرف نظر از زاویه یا سطح نور آنها اعمال شود.

این برنامه به طور خودکار تمام پتانسیل ها را در کل فرآیند تجزیه و تحلیل می کند. و کاربر می تواند مستقیماً جزئیات را ویرایش کند یا فیلترها را برای یک نتیجه عالی تغییر دهد. البته کاربران می توانند چند جلوه ویژه از کتابخانه موجود درج کنند و پس از تبدیل شدن به سبک کارتونی، آن را برجسته تر و سرزنده تر کنند.

ده ها طرح بندی در انتظار کاوش هستند

علاوه بر تبدیل پرتره های کاربر به سبک کارتونی، ToonMe می تواند به طور مستقیم فیلترها یا طرح بندی را هنگام ضبط ویدیو اعمال کند. هوش مصنوعی آن قادر است تمام چهره های افراد عادی را به بسیاری از سبک های از پیش انتخاب شده تبدیل کند. همچنین فرصتی عالی برای افراد برای سرگرم کردن یکدیگر یا ساختن ویدیوهای کوتاه است. حتی این برنامه می تواند ابزارهای جادویی و سرگرمی بیشتری را برای اعمال گسترده بر اساس فریم به فریم ارائه دهد.

نه تنها این، بلکه کاربران می توانند مستقیماً روی صفحه نقاشی بکشند و همزمان بیش از دو طرح بندی را برای ایجاد یک تغییر جدید از سیستم انتخاب کنند. امکانات این اپلیکیشن نوید می‌دهد که در زمان معاشرت با دوستان نتایج خنده‌داری را برای کاربران به ارمغان بیاورد.

استیکرهایی را از کارتون خود ایجاد کنید

اگر کاربران طرح‌ها یا انتخاب‌های ToonMe را دوست داشته باشند، می‌توانند آن را به استیکر برای استفاده گسترده در چندین پلتفرم تبدیل کنند. پس از تکمیل انتخاب سبک، برنامه به طور خودکار فایل ایجاد شده را ذخیره می کند. کاربر می تواند به سادگی و به راحتی از طریق برنامه مستقیماً به پلتفرم های دیگر وارد کند. این تابعی است که کاربران به طور گسترده از آن استفاده می کنند و بسیاری حتی پتانسیل جدیدی را از آن کشف می کنند.

جلوه ها و فیلترهای منحصر به فرد به صورت رایگان

ToonMe در تبدیل کاربران به شخصیت های کارتونی متوقف نمی شود. بلکه بسیاری از ابزارها و گزینه های ویرایش ساده را برای تغییر افکت ها یا فیلترهایی که می توانند در دسترس باشند اضافه می کند. همچنین دارای یک کتابخانه وسیع است و برنامه به طور منظم بسیاری از موارد جدید را به صورت رایگان برای همه به روز می کند. علاوه بر این، کاربران می‌توانند هنگام ویرایش عکس‌ها، مستقیماً به گالری دسترسی داشته باشند و از این طریق گزینه‌های مورد علاقه خود را درج کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.