.
Tipard PDF to Word Converter 3.3.36 + Portable تبدیل فایل پی دی اف به ورد

Tipard PDF to Word Converter بهترین و آسان برای استفاده تبدیل PDF به .doc است که به شما کمک می کند PDF را به فایل Word یا فرمت RTF تبدیل کنید. سپس می توانید با نرم افزار Microsoft Office از آن لذت ببرید. و این تبدیل پی دی اف به ورد از Microsoft Office 2010، ۲۰۰۷، ۲۰۰۳ پشتیبانی می کند. شما می توانید تصمیم بگیرید که کدام صفحه را که می خواهید تبدیل کنید. Tipard PDF to Word Converter می‌تواند متن اصلی، تصاویر، فرم‌ها و طرح‌بندی را در سند word خروجی حفظ کند.


قابلیت تبدیل دسته ای

این برنامه با پشتیبانی از تبدیل چندین فایل به طور همزمان ارائه می شود. در حالی که به کاربران امکان می دهد گزینه های مختلف تبدیل را برای هر یک از اسناد خود تنظیم کنند.

برای شروع کار با این برنامه، کاربران به سادگی باید رایانه های خود را برای یافتن فایل هایی که می خواهند تبدیل کنند. یا پوشه ای که این فایل ها در آن قرار دارند، مرور کنند و سپس همه آنها را به صف تبدیل اضافه کنند.

فقط صفحات PDF خاص را تبدیل کنید

هنگام استفاده از قابلیت‌های این برنامه، کاربران می‌توانند تمام اسناد یا تنها بخشی از آنها را تبدیل کنند. برای گزینه دوم، آنها به سادگی می توانند صفحاتی را که باید تبدیل شوند را مشخص کنند و ابزار بقیه کارها را انجام می دهد.

کاربران می‌توانند فایل‌های خروجی را با انتخاب نام‌های خاص برای آن‌ها و با انتخاب روشی که ابزار باید هر یک از تصاویر موجود در PDF اصلی را مدیریت کند، سفارشی‌سازی کنند.

عملیات سریع و پایدار

این برنامه می تواند عملکرد سریعی را ارائه دهد و قادر است چندین PDF را به طور همزمان بارگیری کند. فرآیند تبدیل سریع است و به مقدار زیادی از منابع سیستم نیاز ندارد، اگرچه باید توجه داشته باشیم که این برنامه از اسناد رمزگذاری شده پشتیبانی نمی کند.

در نتیجه

در مجموع، Tipard PDF to Word Converter یک ابزار تبدیل سریع و بصری است، ابزاری که به کاربران اجازه می دهد تنها با چند کلیک ماوس، چندین فایل PDF را به فایل های doc یا rtf تبدیل کنند، در حالی که مجموعه ای از گزینه های سفارشی سازی خروجی را نیز شامل می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
  • فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید.
  • فایل Patch  را به صورت Run as administrator اجرا کنید و بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.