.
Time Cut v2.5.1 MOD (Pro Unlocked)  تغییر سرعت ویدئو در اندروید

Time Cut نرم افزاری است که می تواند به کاربران کمک کند تا تجربه ویرایش ویدیوی منحصر به فردی داشته باشند. اگر فردی هستید که بطور حرفه ای ویرایش ویدیو انجام می دهید، قطعا این یک برنامه خاص خواهد بود که نباید در مجموعه خود نادیده بگیرید. با استفاده از این اپلیکیشن، کاربران قادر خواهند بود با استفاده از بسیاری از ویژگی های منحصر بفرد، ویدیوهای خود را به نسخه های جدید تبدیل کنند.

ایجاد حرکت خاص

ویدئویی که برای برآورده کردن بهترین نیازها ایجاد شده است. باید عملیات ویرایش پس از تولید را طی کند. معمولاً در صحنه‌های خاصی که باید روی آن‌ها فوکوس شود، باید به آرامی ضبط کنید یا صحنه‌های غیر ضروری را باید سریع جلو بروید. اما اجرای درست این الزامات در عملیات ضبط با همه شرایط مختلف غیرممکن به نظر می رسد.

اما همچنین لازم نیست خیلی نگران عملیات ویرایش پس از تولید باشید که به شما در دستیابی به سرعت مورد نیاز حرکت کمک می کند. با Time Cut، کاربران می توانند نرخ فریم فیلم های ویرایش شده را تا ۶۰/۱۲۰/۲۴۰ فریم بر ثانیه افزایش دهند. برعکس، می‌توانید ویدیوهایی با حرکت سریع بگیرید که می‌توانند به سرعت ۲۴ فریم در ثانیه و ویدیوی ۳۰ فریم در ثانیه تبدیل شوند.

توانایی بالا

یکی از مواردی که کاربران از طریق ویژگی‌های ویرایش سرعت حرکت ویدیویی به آن اهمیت می‌دهند، کیفیت است. برای مبدل‌های رایج سرعت ویدیو، کاربران به راحتی با وضعیتی مواجه می‌شوند که کیفیت ویدیوی آنها به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد. اما Time Cut همیشه بالاترین کیفیت را ارائه می دهد.

تمامی ویدیوهایی که کاربران در داخل اپلیکیشن ویرایش می کنند توسط سیستم از طریق ویژگی های مجموعه به دقت خوانده و تجزیه و تحلیل خواهند شد. به لطف آن، حتی اگر کاربران بخواهند ویدیوهای خود را به ویدیوهای Slowmotion یا HFR تبدیل کنند، کیفیت تغییر نخواهد کرد. حرکات داخل ویدیو به سبکی بسیار ملایم تبدیل شده و لطافت بالایی را برای بیننده به ارمغان می آورد.

ایجاد تاری حرکت برای ویدیو

Time Cut علاوه بر امکان دادن ویدئو به صورت سریع یا آهسته، حرکات دیگری را نیز در اختیار کاربران قرار خواهد داد. بسیاری از صحنه‌های خاص در داخل فیلم‌ها نه تنها برای حرکت سریع یا آهسته، بلکه برای تاری حرکت نیز مورد نیاز خواهند بود. با این نوع حرکت، بیننده درک خاصی از حرکت تصویری که روی صفحه می ماند خواهد داشت.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.