.
Text Scanner OCR v9.9.0 اسکن متن از تصویر در اندروید

Text Scanner برنامه ای است که به شما کمک می کند که متنی را از یک تصویر به فایل متنی تبدیل کنید. شما مجبور نیستید بنشینید و اطلاعاتی را که می بینید تایپ کنید. شما می توانید از این برنامه برای اسکن و صرفه جویی در زمان استفاده کنید. در عین حال، این نرم افزار از زبان های زیادی پشتیبانی می کند تا بتواند اطلاعات را به سرعت شناسایی کند.

تبدیل تصویر به متنویژگی اصلی Text Scanner ساده و قابل درک است و در بسیاری از موارد کاملاً مفید است. این نرم افزار به طور خاص، به شما کمک می کند تا تصویری را به یک متن تبدیل کنید و بسیاری از عملیات مربوط به آن را انجام دهید. بنابراین نیازی به نشستن و وارد کردن اطلاعات موجود در تصویر نخواهید داشت. بدون شک راه های زیادی وجود دارد که می توانید از این ویژگی قابل دسترس و ارزشمند استفاده کنید.

CamScanner v6.34.0.2302030000 اسکن آسان مدارک در اندروید

شناسایی سریع تصاویرText Scanner از فناوری OCR استفاده می کند. فناوری که اغلب در برنامه های اسکنر استفاده می شود. شما باید محتوای آماده ای داشته باشید. سپس عکس آن را در اپلیکیشن قرار می دهید و تنها با چند ضربه سریع می توانید اطلاعات را دریافت کنید. بنابراین شما می توانید فوراً بدون هیچ مشکلی از این مزیت ها استفاده کنید.

عملیات چندگانه با متون

هنگامی که تمام محتوای مربوط به تصویر را که با Text Scanner می‌بینید استخراج کردید، می‌توانید هر کاری را که می‌خواهید با آن انجام دهید. درست مانند یک متن استاندارد. در صورت تمایل می توانید آن را در پس زمینه دیگری کپی کنید و سپس تنظیمات را انجام دهید. این نرم افزار اغلب برای اسناد چاپی مناسب است. بنابراین این کار را می توان به روشی ساده انجام داد که هر کسی می تواند انجام دهد.

از انواع متن و تصاویر پشتیبانی می کندعلاوه بر زبان های متنوع، می توانید انواع تصاویری را که این اپلیکیشن پشتیبانی می کند نیز بیابید. شما می توانید از عکس های داخل کتابخانه خود برای انجام اسکن یا محتویات داخل یک سند کاغذی استفاده کنید. در عین حال نکته دیگری که این اپلیکیشن را جالب می کند این است که از اسناد کاغذی با محتوای دست نویس نیز پشتیبانی می کند. بنابراین باید به برنامه اجازه دهید این عناصر را با دقت تشخیص دهد.

در پلتفرم های مختلف به اشتراک بگذاریدپس از اسکن متن با Text Scanner، می توانید هر کاری که می خواهید با آن انجام دهید و حتی آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. به طور خاص، می توانید این محتوا را در Google Drive ذخیره کنید تا دفعه بعد بتوانید از آنها استفاده کنید. همچنین می‌توانید محتوایی را که به تازگی اسکن کرده‌اید با استفاده از ابزارهای Google با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.