.
TeoreX FolderIco 7.0.6 + Portable تغییر رنگ آیکن پوشه های ویندوز

سفارشی کردن ظاهر نمادهای پوشه ویژگی است که بسیاری از کاربران مشتاق رایانه شخصی ممکن است به آن نیاز داشته باشند. زیرا به آنها امکان می دهد فهرست پوشه خود را حتی بیشتر شخصی کنند. برنامه های بسیاری وجود دارند که امکان انجام چنین تنظیماتی را دارند و یکی از آنها TeoreX FolderIco است. این ابزار برای کمک به افراد در تغییر آیکون های پوشه های مورد علاقه خود با استفاده از کتابخانه از پیش تعریف شده آیکون های رنگارنگ آن است.

رابط ساده ای که به کاربران از طریق ناوبر درخت پوشه با استفاده آسان کمک می کند

TeoreX FolderIco یک رابط “بدون فکر” را در اختیار افراد قرار می دهد که ساختار پوشه ویندوز را در داخل آن گنجانده است. و ناوبری دایرکتوری را آسان می کند. یکی می تواند در زمان کوتاهی به پوشه ترجیحی مرور کند. اما متاسفانه، برنامه از ورود دستی آدرس های دایرکتوری به عنوان رشته های متنی پشتیبانی نمی کند.

در کنار ناوبر درخت پوشه قابل تغییر اندازه، مجموعه آیکون های از پیش تعریف شده نمایش داده می شود. و تنها با انتخاب یک پوشه از لیست به اضافه یک نماد ترجیحی، می توان آیکون جدید را آماده کرد. با کلیک بر روی دکمه تخصیص نماد بزرگ یا فشار دادن کلید “F6” بلافاصله نماد ترجیحی در پوشه انتخاب شده تنظیم می شود.

با این ابزار، نمادهای جدیدی را به پوشه‌های خود اختصاص دهید که ممکن است تعداد کمی از پیش تنظیم‌های آیکون را برای رضایت کاربران درخواست‌کننده داشته باشند.

افراد می توانند برنامه را با منوی زمینه ویندوز (“ارسال به”) ادغام کنند. و این به آنها امکان می دهد از هر مکان دیسک به سفارشی سازی پوشه دسترسی داشته باشند. با این حال، اگرچه این برنامه دارای یک مدیریت بصری است. اما با اسناد بسیار کم عمقی همراه است که ممکن است به کاربران مبتدی کمک زیادی نکند.

کاربران با تجربه می توانند احساس کنند که کتابخانه نمادهای از پیش تعریف شده برنامه کاملاً محدود است و ممکن است نیاز به جستجوی مجموعه آیکون های اضافی برای نیازهای خود داشته باشند. علاوه بر این، افرادی که با آخرین نسخه‌های ویندوز استفاده می‌کنند، ممکن است نتوانند از ویژگی‌های FolderIcons قدردانی کنند، زیرا فقط روی Windows XP اجرا می‌شود.

برنامه هوشمندانه ای که راه حل فشرده ای را برای تغییر نمادهای پوشه به ترجیحات کاربران ارائه می دهد

واضح است که FolderIcons به دلیل سبک بودن و استفاده ساده از آن قدردانی خواهد شد. این به شما امکان می دهد تا به راحتی به پوشه های مورد نیاز بروید و آیکون های جدیدی را به آنها اختصاص دهید. با این وجود، به دلیل کتابخانه آیکون از پیش تعریف شده محدود، کاربران باید به دنبال مجموعه آیکون های اضافی باشند و به جای آن از آن ها استفاده کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.