.
TechSmith Camtasia Studio 23.0.2.45178 Win/Mc + Portable ساخت فیلم های آموزشی نرم افزاری

 اینترنت مملو از آموزش ها و انواع ویدیوهایی است که در آن آپلودکنندگان برخی از فعالیت ها را روی دسکتاپ خود ثبت می کنند. و بینندگان خود را در مورد ابزارهایی که در وهله اول برای ایجاد آموزش استفاده کرده اند شگفت زده می کنند. قدرتمندترین راه حل نرم افزاری که می تواند چنین کاری را انجام دهد TechSmith Camtasia Studio نام دارد و بر روی هر نسخه ویندوز موجود کار می کند.

Techsmith Camtasia یک نرم افزار پیشرفته ویرایش ویدیو است که فیلم می سازد و از صفحه فیلم می گیرد.

بدون نیاز به حرفه ای بودن ویدیوهای حرفه ای تر بسازید.

خودتان را در ویدیوهایتان قرار دهید، از کتابخانه دارایی رسانه استفاده کنید تا شبیه یک نابغه طراحی شوید و با جلوه های مختلف توجه مخاطبان خود را حفظ کنید.

با چند آهنگ ویدیویی و صوتی، فیلم‌های جذاب‌تر را سریع‌تر بسازید. توانایی دستکاری آسان، همپوشانی و گروه بندی اشیاء به شما کمک می کند ویدیوهای خلاقانه و حرفه ای تولید کنید.

از ویژگی صفحه سبز (همچنین به عنوان Remove a Color شناخته می شود) استفاده کنید تا خود را در ویدیوی خود قرار دهید و به نظر برسد که دقیقاً در عمل هستید.

با محتوای متحرک بینندگان را مجذوب خود کنید که به راهنمایی آنها در ویدیوهای شما کمک می کند. به‌آسانی پیام‌ها را روی صفحه‌تان بچرخانید، تصویری که به بالا و پایین باز می‌گردد، اسکرول نوشتار و موارد دیگر.

همچنین، صفحه نمایش یا فقط یک پنجره از صفحه نمایش خود را ضبط کنید. می‌توانید ویدیو، تصاویر، صدا یا ارائه‌های پاورپوینت اضافه کنید.

یادگیری بسیار آسان:

راه اندازی تمیز و رابط کاربری ساده، TechSmith Camtasia Studio برای مبتدیان ویرایش ویدیو ساخته شده است.

اگر تجربه محدودی در ویرایش ویدیوها دارید، Camtasia مکانی فوق العاده برای شروع است. دکمه های جلوه های بصری بزرگ هستند و به وضوح برچسب گذاری شده اند. افکت ها را می توان با کشیدن و رها کردن ساده اعمال کرد. جدول زمانی دارای یک ویژگی ضربه محکم و ناگهانی خودکار است که ویرایش را تمیز و ساده می کند.

TechSmith Camtasia Studio در حالی که به اندازه نرم افزارهای حرفه ای ویرایش ویدیو مانند Adobe Premiere Pro قوی نیست، ۷۰ درصد از نیازهای ویدیوی آموزشی شما را به انجام می رساند.

 ویژگی شگفت‌انگیز عکس‌برداری از صفحه:

ما همه نرم‌افزار عکس‌برداری از صفحه را آزمایش کرده‌ایم. حکم؟ Camtasia با بهترین ویژگی ضبط صفحه نمایش، رقابت را از آب بیرون می کشد.

رزولوشن نه تنها کیفیت بالایی دارد، بلکه استفاده از آن بصری است. هنگامی که برنامه باز است، یک نماد تصویربرداری از صفحه نمایش به نوار ابزار بالای شما اضافه می شود. این بدان معناست که شما به سادگی می توانید نماد را انتخاب کنید و با چند کلیک شروع به ضبط صفحه خود کنید.

 جلوه های مکان نما چشمگیر:

به طور کلی، جلوه های داخلی Camtasia محدود است. اما اثرات مکان نما آن ها خارج از این جهان باورنکردنی است. این جلوه‌های مکان‌نما جلوه‌های خودکاری را ارائه می‌کنند که می‌توانند ویرایش ویدیوی شما را واقعاً واضح‌تر کنند.

یکی از افکت‌های مکان‌نمای مورد علاقه ما «هموارسازی مکان‌نما» است. این افکت را روی کلیپ خود بکشید و رها کنید و به شکلی جادویی حرکات تند موس را حذف می‌کند و همه حرکات ماوس را صاف و بدون درز می‌کند. حتی می‌توانید کلیپ‌های مختلف را به هم ویرایش و متصل کنید و (بیشتر اوقات) برنامه به‌طور یکپارچه آنها را به هم می‌دوزد و از «پرش» ماوس به قسمت‌های مختلف صفحه جلوگیری می‌کند.

ویژگی های تعاملی:

ویدیوهای آموزشی اغلب فاقد تعامل با کاربر است که برای یادگیری بسیار مهم است. Camtasia به شما امکان می دهد آزمون های تعاملی را مستقیماً به ویدیوی خود اضافه کنید. در ابتدا، در پایان یا در سراسر ویدیو. در حالی که برای مفید بودن آزمون ها باید مراقب تنظیمات صادرات خود باشید (فقط برای جاسازی در ماژول های آموزش الکترونیکی مفید است). با این حال، Camtasia با ارائه این ویژگی که یادگیری ویدیویی را با تعامل آمبل ترکیب می کند، جلوتر از منحنی است. برای یادگیری آینده، آزمون‌های تعبیه‌شده در ویدیوها مطمئناً برجسته‌تر خواهند شد. Camtasia بهترین ابزار برای شروع تمرین در حال حاضر است.

کتابخانه دارایی خوب:

اگر وقتتان کم است و باید فوراً دارایی ها را پیدا کنید، Camtasia بسیاری از اصول اولیه مورد نیاز شما را دارد. این شامل آیکون ها، قالب های مقدماتی، پس زمینه های حرکتی، آهنگ های موسیقی و موارد دیگر می شود.

در حالی که بسیاری از دارایی ها به طور مستقیم قابل تنظیم نیستند، آنها پایه اولیه ای را برای مبتدیان برای ایجاد فیلم های آموزشی فراهم می کنند.

 نسخه موبایل:

اگر نیاز به ضبط صفحه نمایش گوشی هوشمند یا تبلت خود دارید، Techsmith یک برنامه رایگان برای iOS و Android دارد. این برنامه با نسخه دسکتاپ Camtasia ادغام می شود و به شما امکان می دهد فایل ها را مستقیماً با رایانه خود به اشتراک بگذارید.

اگر در حال ایجاد ویدیوهای آموزشی در مورد نحوه استفاده از iPad یا برنامه های تلفن همراه هستید، این بسیار مفید است.

چندین روش برای ثبت فعالیت

دانلود برنامه کمی طول می کشد، زیرا کیت راه اندازی تقریباً ۲۰۰ مگابایت دارد و نصب می شود. زیرا فایل های زیادی برای کپی کردن در رایانه شما وجود دارد.

این رابط در نگاه اول بسیار زیاد به نظر می رسد. زیرا انواع ابزارها را در اختیار کاربر قرار می دهد، اما این دقیقاً راهی است که معمولاً توابع در چنین برنامه قدرتمندی سازماندهی می شوند.

هنگام شروع یک ضبط جدید، کاربران این فرصت را دارند که انتخاب کنند که آیا به دسکتاپ (یا تمام صفحه، یا یک منطقه سفارشی) یا پاورپوینت علاقه دارند. پس از تکمیل، کاربر می‌تواند پیش‌نمایش ضبط را مشاهده کند و انتخاب کند که آیا می‌خواهد آن را حفظ کند یا یکی دیگر را شروع کند.

ویدیوهای گرفته شده را ویرایش کنید و جلوه ها را اضافه کنید

روند ضبط فوق‌العاده روان پیش می‌رود و اگرچه می‌توان انتظار داشت چنین برنامه‌ای برای منابع کامپیوتری کمی سنگین باشد. TechSmith Camtasia Studio به خوبی کار می‌کند. در واقع، این یک چیز اجباری است زیرا Camtasia منابع را به برنامه های کاربردی دیگر واگذار می کند
فعالیت روی صفحه باید ثبت شود.

پس از ضبط ویدیوی منبع، کاربران می‌توانند فراخوان‌ها، جلوه‌های صوتی، انتقال، جلوه‌های مکان‌نما و کلیپ‌های عنوان را به همراه روایت صدا و عملکردهای تصویر در تصویر اضافه کنند. عادت کردن به هر یک از این ویژگی ها در ابتدا ممکن است مدتی طول بکشد، اما خروجی ارزش هر دقیقه آزمایش را دارد.

جدول زمانی یک ابزار مفید است که به عنوان نمای کلی از موارد اضافه شده تا کنون به پروژه عمل می کند. و تنظیم زمان بندی هر یک از آنها به آسانی حرکت یک نوار لغزنده است.

به منظور نهایی کردن پروژه، می توان بسته به نیاز خود، آن را به یک آرشیو، یک ویدیوی SWF صادر کرد یا مستقیماً در YouTube آپلود کرد.

در نتیجه

به طور کلی، ما فکر می کنیم Camtasia by Techsmith ابزاری ارزشمند برای نگهداری در جعبه ابزار ویرایش ویدیوی شما است. در حالی که به اندازه سایر نرم افزارهای ویرایش ویدیو قوی نیست، Camtasia مکانی عالی برای مبتدیان است تا انگشتان پاهای خود را در دنیای ویرایش ویدیو فرو ببرند. حتی برای حرفه ای های با تجربه، ویژگی ضبط صفحه نمایش Camtasia بی رقیب و بهترین در بازار برای ایجاد فیلم های آموزشی نرم افزاری است.

در مجموع اگر وظیفه شما ایجاد فیلم های آموزشی ضبط صفحه است، Camtasia بهترین نرم افزار موجود در حال حاضر است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details

 • Supported OS: Microsoft Windows 7 SP1, Windows 8, and Windows 10 (Required: 64 Bit versions only)
 • Processor: 2.0 GHz CPU with dual-core processor minimum (Recommended: Quad-core i5 processor or better)
 • RAM: 4 GB RAM minimum (Recommended: 8 GB or more)
 • Free Hard Disk Space: 2 GB of hard-disk space for program installation
 • Microsoft .NET 4.6.0 or later version (included)

Technical Details and System Requirements

 • macOS 10.14 or later
 • Apple Silicon or Intel Core processor

آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار نسخه 2022

 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • اگر نسخه قدیمی دارید با استفاده از "Uninstall Camtasia" حذف کنید
  نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
 •  فایل موجود در پوشه Reg کلیک کرده و اجرا کنید.
 • نرم افزار را اجرا کنید.
 • مانند تصویر تیک گزینه Prompt Befor Update Check را بردارید و روی دکمه NO کلیک کنید.

 • برای جلوگیری از غیرفعال شدن کرک ، فایل اجرایی نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس یا ویندوز قرار دهید.

آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار نسخه 2021

 • اینترنت را قطع کنید.
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • فایل Setup.exe را اجرا کنید ،مانند تصویر ذیل روی گزینه Option کلیک کنید و تیک گزینه Start Camtasia 2021 after install را بردارید.

 • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
 • 3 فایل موجود در پوشه Crack را در مسیر C:Program FilesTechSmithCamtasia 2021 کپی و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • نرم افزار را اجرا کنید.
 • مانند تصویر تیک گزینه Prompt Befor Update Check را بردارید و روی دکمه NO کلیک کنید.

 • برای جلوگیری از غیرفعال شدن کرک ، فایل اجرایی نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس یا ویندوز قرار دهید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.