.
TeamViewer 15.41.9 Win/Mac/Linux + Portable مدیریت رایانه از راه دور

گاهی اوقات، کاربران ممکن است نیاز به دسترسی به رایانه خانگی خود در هنگام کار داشته باشند. حتی اگر فقط برای دسترسی به چند فایل باشد. به جای رفتن به خانه، کپی کردن فایل ها بر روی یک فلش USB و بازگشت به محل کار، می توانید رایانه خانگی را روشن بگذارید. و با استفاده از TeamViewer به آن دسترسی پیدا کنید.

کنترل دسترسی از راه دور برای کاربران مبتدی و پیشرفته

این یک ابزار بصری است که به کاربران امکان می دهد از راه دور به رایانه متصل شوند. دسکتاپ آن را مشاهده کنند و آن را به گونه ای کار کنند. که گویی مال خودشان است. علاوه بر این، این توابع تنها به حرفه ای ها محدود نمی شوند. زیرا رابط کاربر پسند همچنین به مبتدیان اجازه می دهد تا با آن کار کنند، حتی اگر قبلاً یک ابزار راه دور را آزمایش نکرده باشند.

پیکربندی سریع و ساده

اساساً برای استفاده از TeamViewer، برنامه باید روی هر دو رایانه درگیر در اتصال نصب شود و هر یک از آنها یک شناسه و رمز عبور منحصر به فرد دریافت کنند. هر زمان که کاربران بخواهند کنترل رایانه دیگری را به دست آورند، باید شناسه و رمز عبور مربوطه را وارد کنند تا بلافاصله اتصال برقرار شود. همچنین گزینه ای برای استفاده از دسترسی بدون نظارت وجود دارد.

به عبارت دیگر، می توان با هرکسی در دنیا یک کنترل از راه دور راه اندازی کرد، یک انتقال فایل را شروع کرد.

میزبان جلسات و ارائه ها

یکی دیگر از کاربردهای این برنامه تنظیم یک ارائه است که می تواند توسط چندین کاربر به طور همزمان دسترسی داشته باشد و در عین حال به آنها امتیازات “فقط خواندنی” اعطا شود، بنابراین آنها نمی توانند چیزی را روی دسکتاپ میزبان کنترل کنند. البته، این مجوزها را می توان برای کنترل بیشتر تنظیم کرد.

علاوه بر این، TeamViewer کاربران را قادر می‌سازد تا لیستی از رایانه‌ها را برای کنترل خودکار از راه دور، مدیریت آن‌ها و حتی تبادل پیام‌های فوری یا برقراری تماس‌های ویدیویی یا تلفنی ایجاد کنند. کارشناسان می‌توانند بهش منظور تنظیم کلیدهای میانبر، فعال کردن Wake-on-LAN در رایانه‌ها برای روشن کردن آن‌ها بدون کمک کاربر راه دور و غیره، در طیف وسیعی از اولویت‌های سفارشی‌سازی شیرجه بزنند.

ارزیابی و نتیجه گیری

لازم به ذکر است که سرعت و عملکرد اتصال به ویژگی های کامپیوتر میزبان بستگی دارد. هرچه رایانه سریعتر باشد، اتصال از راه دور پایدارتر است. همچنین، بهتر است تمام برنامه‌های غیرضروری را متوقف کنید تا به TeamViewer اجازه داده شود تا از رم مورد نیاز خود استفاده کند.

به طور خلاصه، TeamViewer در مواقعی که نیاز به اتصال از راه دور باشد، مفید است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
ویندوز

Windows 11,10,8,7,Vista, XP (برای دیدن جزئیات بیشتبر روی این لینک کلیک کنید)

مک OS X 107 به بعد (برای دیدن جزئیات بیشتر بر روی این لینک کلیک کنید)
لینوکس بر روی این لینک کلیک کنید

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.