.
Tahlilgaran English Dictionary V18.0 دیکشنری تحلیلگران اندروید

Tahlilgaran English Dictionary یکی از بهترین هاست و دیگر نیازی به خرید چندین لغت نامه مختلف نیست! کافیست پس از اجرای این نرم افزار، لغت انگلیسی مورد نظر را وارد نمایید تا ضمن گوش دادن به تلفظ آن، معنی فارسی، فونتیک، کلمات مترادف، توضیحات انگلیسی، مثالهای متنوع، کاربرد لغت در Speaking و Writing ، لغات ضروری آزمون تافل، لغات ضروری آزمون آیلتس، مجموعه ۵۰۴ لغت کاربردی و … را در یک صفحه ملاحظه نمایید.

 توسعه دهندگان ایرانی نیز از طراحی و ساخت دیکشنری های انگلیسی به فارسی و بالعکس غافل نبوده اند و در سال های اخیر توانسته اند عناوین با کیفیتی را روانه بازار کنند. یکی از بهترین دیکشنری های اندروید،Tahlilgaran English Dictionary است که پکیج کاملی از امکانات مورد نیاز برای ترجمه از فارسی به انگلیسی و بالعکس را در اختیار شما قرار می دهد.

Longman English Dictionary V2.4.7 APK دیکشنری انگلیسی لانگمن اندروید

هنگامی که تصمیم می گیرید زبان جدیدی یاد بگیرید، خرید یک لغت نامه معتبر از نیازهای اساسی شماست. درTahlilgaran English  Dictionary تمامی واژه های لغت نامه های گوناگون گرد آوری شده و به آنها توضیح فارسی، علایم مربوط به تلفظ و مترادف کلمات اصلی افزوده شده است.

از دیگر قابلیت های نرم افزار

Tahlilgaran English Dictionary نیز میتوان به تلفظ آن اشاره کرد. تلفظ تمام کلمات انگلیسی موجود در این دیکشنری به هر دو شکل American  و British وجود دارد. این قابلیت برای کسانی که توانایی خواندن فونتیک را ندارند بسیار کاربردی به حساب می آید. دیکشنری همچنین به شما این قابلیت را می دهد تا گروهی از لغات را در قالب فلش کارت برای خود مرتب کنید.

این قابلیت برای دسته بندی و مرور لغات جدیدی که یاد می گیرید بسیار کاربردی می باشد. در صفحه اصلی این برنامه نیز بخش هایی مثل آموزش گرامر و آموزش فونتیک نیز می بینید. هم اکنون می توانید این دیکشنری کاربردی را از وبسایت یکداون دانلود و نصب کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.