.
Tacticool v1.56.1 + OBB (Latest) بازی اکشن اندروید

Tacticool یکی از بازی های جذاب و اکشن برای سیستم عامل اندروید می باشد که دارای کالیبر قابل توجهی است. بازیکنان از توانایی های ویژه تیراندازی خود استفاده خواهند کرد. این یک بازی اکشن در مقیاس بزرگ است. بازیکنان با هم تیمی های خود ترکیب می شوند تا بتوانند با دشمن مبارزه کنند. نبردهای آتشین، هندلینگ ماهرانه و برداشت ها به بازی کمک می کند تا تمرکز قابل توجهی داشته باشد. به طور خاص، پیش بازی فوق العاده همراه با ویژگی های منحصر به فرد بازی باعث می شود بازیکنان احساس هیجان کنند.

گروهی از قهرمانان قدرتمند را تشکیل دهید

در Tacticool، بازیکنان با چهار شخصیت روبرو می شوند که تمایل و هدف یکسانی برای نبرد با هم دارند. تیم پنج نفره شما برای پیروزی، قدرت رزمی و قدرت ترکیبی خود را نشان خواهد داد. مشکلات متعددی وجود خواهد داشت، بنابراین بیایید با هم کار کنیم تا پاسخ مناسبی پیدا بدهیم. بازیکنان وقتی با هم تیمی های خود برای ایجاد پیشرفت های منحصر به فرد همکاری می کنند، به جذابیت بازی پی خواهند برد.

به نوبه خود، دورهای مختلفی در بازی اتفاق می افتد. هر فرد در ارتش شما نقش متفاوتی خواهد داشت. مجموعه نقش با مهارت های شما مطابقت دارد. شما فرصت های بیشتری برای ارتقای قدرت و توانایی های خود خواهید داشت. همراه با هم تیمی های خود، یک نبرد چشمگیر ایجاد کنید و تمام حریفان قدرتمند دیگر را نابود کنید.

حریفان خطرناک

بازیکنان در Tacticool با مخالفان زیادی روبرو خواهند شد. شاید گانگسترهایی که قصد نابودی ما را دارند یا شاید دیگر زامبی های تشنه به خون. هر یک از حریفان ما روش متفاوتی برای مدیریت آن خواهند داشت و بازیکنان باید آن را تعریف کنند تا کاملاً واضح آن را از بین ببرند. تعقیب و گریزهای هیجان انگیز به نوبه خود در بازی انجام می شود. در حال حاضر این ما هستیم که قوی هستیم و به این منطقه نظم می دهیم.

به نتایج نهایی بروید

مشکلات در این جنگ ادامه خواهند داشت. زامبی ها قوی تر می شوند و به نظر نمی رسد از ما هراسی داشته باشند. از اسلحه، نارنجک برای مسدود کردن راه و نابود کردن سایر نیروهای پشتیبانی استفاده کنید. در عین حال، از خودروهای تانک بزرگ برای بمباران آنها استفاده کنید تا آنها را درهم بشکنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

برای نصب نرم افزارها یا بازی های با پسوند APKS, XAPK, XAPKS می توانید از نرم افزار Split Apks Installer استفاده نمایید.

جهت دانلود این نرم افزار از این لینک استفاده نمایید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.