.
Sweet Home 3D 7.1 Full Win/Mac/Linux + Portable طراحی سه بعدی دکوراسیون منزل

Sweet Home 3D یک برنامه کاربردی طراحی داخلی برای یادگیری آسان است که به شما کمک می کند پلان خانه خود را به صورت دو بعدی بکشید. مبلمان را روی آن بچینید و نتایج را به صورت سه بعدی مشاهده کنید.

ابزاری چند منظوره برای ایجاد طراحی داخلی، با قابلیت نمایش سه بعدی. با استفاده از اپلیکیشن به راحتی می توانید هم برای یک اتاق یک نفره و هم برای کل خانه پلان های دقیق ایجاد کنید و سپس مبلمان و اشیاء مختلف (در، پنجره، پله، نرده و…) را به دلخواه خود قرار دهید. با هر تغییر در پلان دو بعدی، نمای سه بعدی نیز به روز می شود.

Sweet Home 3D برای افرادی است که می خواهند فضای داخلی خود را به سرعت طراحی کنند. خواه در حال حرکت باشند یا فقط می خواهند خانه موجود خود را دوباره طراحی کنند.

شما ممکن است:
 • دیوارها و اتاق های خانه خود را از ابتدا یا بر روی تصویر یک پلان موجود، در یک یا چند سطح بکشید.
 • رنگ یا بافت دیوارها، کف و سقف را تغییر دهید و در صورت نیاز تصاویری از الگوهای خود وارد کنید.
 • درها، پنجره‌ها و مبلمان را از کاتالوگ سازمان‌دهی‌شده بر اساس دسته‌ها، روی طرح بکشید و رها کنید، که در آن می‌توانید مدل‌های سه بعدی ایجاد شده توسط خودتان یا دانلود شده از وب را وارد کنید.
 • اندازه، جهت، ارتفاع، رنگ و بافت هر یک از مبلمان را سفارشی کنید.
 • تغییرات طرح را به طور همزمان در یک نمای سه بعدی مشاهده کنید، که در آن می توانید از یک نقطه دید هوایی یا از یک نقطه دید بازدیدکننده مجازی پیمایش کنید.
 • بسته به زمان روز و منابع نور قرار داده شده در پلان، یک تصویر واقعی از چیدمان خود ایجاد کنید.
 • یک ویدیو از یک مسیر مجازی در نمای سه بعدی ایجاد کنید.
 • طرح را با نواحی اتاق، خطوط ابعادی، متون، فلش ها و گل رز قطب نما حاشیه نویسی کنید.
 • طرح خانه و نمای سه بعدی را چاپ کنید. یا آنها را در فایل هایی با فرمت های استاندارد PDF، PNG، JPEG، SVG، OBJ صادر کنید. تا از خانه های طراحی شده در نرم افزارهای دیگر استفاده مجدد کنید.

 

شامل نمونه های متعدد

برای کمک به شما در کشف تمام عملکردهای متعددی که این برنامه ارائه می دهد، می توانید یکی از پروژه های نمونه یکپارچه (استودیو، آپارتمان، خانه با اتاق زیر شیروانی، زیرزمین یا نیم طبقه) را باز کنید.

می‌توانید عناصر را جابه‌جا کنید یا اندازه‌های آن‌ها را تغییر دهید، تا زمانی که به اندازه کافی برای ایجاد یک اتاق سفارشی، اعم از حمام، اتاق خواب، آشپزخانه، اتاق نشیمن یا حتی راه پله، مطمئن باشید.

خانه دلخواه خود را طراحی کنید

می توانید اتاق خود را از ابتدا با اضافه کردن دیوارها و سپس تنظیم ابعاد آنها با نیازهای خود بسازید. ادغام مبلمان در اتاق شما می تواند به سادگی با کشیدن و رها کردن عناصر به مکان مورد نظر انجام شود.

بسته به پروژه ای که روی آن کار می کنید، می توانید وسایل اختصاصی مبلمان مانند وان حمام، حوضچه، تخت خواب، تخت خواب، کمد، یخچال، اجاق گاز، شومینه، صندلی راحتی، میز و غیره را اختصاص دهید. Sweet Home 3D مدل های زیادی از پنجره ها و درها را در خود جای داده است که می توانید آنها را در اتاق جدید طراحی شده خود جاسازی کنید.

مبلمان اضافه شده را شخصی کنید

آخرین گام برای تطبیق این برنامه با نیازهای دقیق شما این است که رنگ ها و ابعاد استاندارد مبلمان را به دلخواه خود تغییر دهید. به این ترتیب، می توانید مطمئن باشید که نتیجه با انتظارات شما مطابقت دارد. و می توانید نمایشی واقع بینانه از ظاهر خانه خود داشته باشید.

با تغییر طرح دو بعدی، طرح سه بعدی نیز به طور خودکار تغییر می کند. شما می توانید از کاتالوگ مبلمان ساخته شده در توسعه استفاده کنید، این کاتالوگ به دسته ها طبقه بندی شده است، که بسیار راحت است، و تا آنجا که من می دانم، مبلمان اضافی را می توان به طور جداگانه از سایت رسمی دانلود کرد.

در نتیجه

در مجموع، Sweet Home 3D می‌تواند منابع مورد نیاز را برای طراحی و شخصی‌سازی یک نوع پیشرفته از خانه خود فراهم کند. حتی اگر فاقد مهارت‌های فنی متخصص باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

 • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8/8.1, and Windows 7
 • macOS 10.4 to 12
 • Linux
 • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
 • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
 • Microsoft Store Version - All inclusive texture and furniture libraries.
آموزش نصب و نرم افزار نسخه فروشگاه مایکروسافت شامل تمام مبلمان و بافت های اضافی.
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید
 • برای نصب furnitures و textures به صورت یکجا مراحل ذیل را طی کنید

* برنامه را باز کنید.

* روی منوی مبلمان / Import Furniture Library یا Import Texture Library کلیک کنید.

* به مسیر زیر بروید:

C:Program FilesSweet Home 3DFurniture

یا

C:Program FilesSweet Home 3DTextures

* کتابخانه را انتخاب کنید و یکباره وارد کنید. مبلمان و بافت های جامع را در کاتالوگ خود خواهید یافت.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.