جستجو

Sugar Bytes – Effectrix 2 v2.0.3 وی اس تی سیکوئنسر و افکت صوتی

Effectrix 2 یک افزونه ابتکاری چند جلوه ای است که امکانات بی حد و حصری را برای دستکاری صدا در زمان واقعی فراهم می کند. چه تهیه کننده، دی جی یا مجری زنده باشید، این نرم افزار تبدیل به ابزاری برای اضافه کردن جادو به آهنگ های شما خواهد شد. Effectrix2 دارای 14 افکت با طراحی دقیق است، از حلقه کلاسیک و کشش زمانی گرفته تا سنتز دانه ای و افکت های glitch. همراه با یک رابط بصری و صدها تنظیم از پیش تنظیم شده، به شما کنترل خلاقانه کاملی بر صدای خود می دهد.

14 جلوه با کیفیت بالا برای دستکاری صدا

Effectrix 2 طیف وسیعی از افکت ها را برای دستکاری ضربات، ملودی ها و گذرا ارائه می دهد. فقط با چند کلیک صدای خود را بچرخانید، کشش دهید، خرد کنید، فیلتر کنید، فاز کنید، مدوله کنید، به تاخیر بیاندازید و بازتاب دهید. جلوه های Looper، Grain، Ring، Vinyl، Spectrum، Tonalizer، Crush، Filter، Phaser، Modulation، Delay، Reverb و Level امکانات بی حد و حصری را برای ایجاد مناظر صوتی منحصر به فرد فراهم می کنند.

میکس و شکل دهی پیشرفته

قدرت قابلیت های میکس Effectrix2 را تجربه کنید. به طور یکپارچه عناصر صوتی خود را با حالت های میکس پیشرفته ترکیب و شکل دهید. گزینه‌های تصادفی‌سازی در سرتاسر رابط نرم‌افزار، اکتشافات صوتی بی‌نظیر را ممکن می‌سازد. یک الگوی کامل، یک آهنگ افکت یا پارامترهای افکت را تصادفی کنید تا به هر چیزی از تغییرات ظریف گرفته تا دگرگونی های رادیکال صدای خود برسید.

صدها پیش تنظیم برای الهام
Effectrix2 با صدها پیش تنظیم بارگذاری شده است تا خلاقیت شما را القا کند. چه به تازگی شروع به کار کرده باشید و چه یک حرفه ای باتجربه باشید، این تنظیمات از پیش تعیین شده به شما انگیزه می دهند تا مرزهای خلاقانه را کنار بگذارید. اجازه دهید Effectrix2 راهنمای شما در هنگام ورود به مناطق موسیقی ناشناخته باشد. ضربان‌های خود را تغییر دهید، ریتم‌های جدید ایجاد کنید، بخش‌ها را معکوس کنید، المان‌های کششی را انجام دهید و خطوط تاخیری را با سهولت با استفاده از این پیش‌تنظیم‌ها به عنوان نقطه شروع اعمال کنید.
دستکاری زمان واقعی برای استودیو و استیج
Effectrix 2 یک ابزار بصری برای دستکاری و اجرا، هم در استودیو و هم به صورت زنده روی صحنه ارائه می دهد. آهنگ های خود را در زمان واقعی بدون تاخیر تغییر دهید. حداکثر 12 تنظیم ترتیب‌دهنده را در یک پیش‌تنظیم ذخیره کنید و آنها را از طریق MIDI یا اتوماسیون میزبان فعال کنید. اگر به الهام نیاز دارید، به صدها پیش تنظیم جهانی و افکت برای رسیدن به صدای عالی خود متوسل شوید.
دنیای Effectrix2

الگوریتم‌های افکت‌های پیشرفته Effectrix2 از محدودیت‌های چند افکت سنتی فراتر می‌روند و افق‌های جدیدی را برای مناظر صوتی شما باز می‌کنند. ضربات خود را اصلاح کنید، آنها را با خراش های گیرا آغشته کنید و از طریق حلقه زدن، به تعویق انداختن یا عبارات طنین انداز پیچیدگی اضافه کنید.

پتانسیل ملودیک را آزاد کنید، گذرا را مجسمه سازی کنید و الگوهای ریتمیک پیچیده ای را با مجموعه ای از جلوه ها ایجاد کنید: Looper، Grain، Ring، Vinyl، Spectrum، Tonalizer، Crush، Filter، Phaser، Modulation (Chorus یا Flanger)، Delay، Reverb و Level.

مهمتر از همه، کیفیت صدای استثنایی را ارائه می دهد. الگوریتم‌های جلوه‌های پیشرفته آن از محدودیت‌های خلاقانه که اغلب با افکت‌های چندگانه سنتی مرتبط است، فراتر می‌روند.

قدرت فراتر از زیبایی سطحی

با فراوانی از پیش تنظیم‌ها و تصادفی‌سازهای کارخانه‌ای الهام‌بخش، همراه با ساختار ترتیب‌دهنده آشنا، بدون زحمت دید هنری شما را کانال‌کشی و تقویت می‌کند. Effectrix2 دارای یک گردش کار شفاف، الگوریتم های اصلاح شده و پارامترهای افکت دقیق پیاده سازی شده است که به شما این امکان را می دهد که امضای صدای منحصر به فرد خود را در عرض چند دقیقه ایجاد کنید.

هر پارامتر اثر موجود را تعدیل کنید و برای هر مرحله مقادیر متفاوتی ایجاد کنید. امکانات مختلف مدولاسیون قابل تنظیم، انتخاب سریع و آسان طیف وسیعی از حرکات متمایز را امکان پذیر می کند. مسیریابی سیگنال افکت ها پویا است و می توان آن را تغییر داد تا بیشترین انعطاف را به دست آورد.

فقط با چند کلیک صدای خود را بچرخانید، دستکاری کنید و تغییر شکل دهید و شاهد زنده شدن ایده های خود باشید.

تسلط بر مدولاسیون

Effectrix 2 طیف گسترده ای از تعدیل کننده ها را ارائه می دهد که می توانند در هر مرحله اعمال شوند. این منجر به امکانات بی پایانی برای ایجاد مناظر صوتی واضح می شود. مستقیم ترین تعدیل کننده از To است. مدولاسیون با مقدار پارامتر شما شروع می شود و سپس به مقدار هدف منتقل می شود.

با Step Sequencer، می توانید به راحتی یک مدولاسیون در هر مرحله ایجاد کنید، پارامتر صاف را افزایش دهید تا یک انتقال بدون درز داشته باشید. Envelope Follower مستقیماً به قدرت سیگنال صوتی شما مربوط می شود، این امکان ایجاد تنوع افکت بسیار وابسته به صدا را فراهم می کند. رایج ترین مورد استفاده فرکانس قطع است که به دامنه ورودی شما واکنش نشان می دهد.

سپس LFO های کلاسیک برای ایجاد الگوهای ریتمیک و تکرار شونده وجود دارد که کاملاً متناسب با سرعت پروژه شما باشد. Steptrain یک نوع خاص از Step Sequencer است که به شما امکان می دهد هنگام اتصال به پارامتر حجم، جلوه های لکنت خیره کننده ایجاد کنید. اما مطمئناً می توان از آن بر روی هر پارامتری برای ایجاد نتایج جالب استفاده کرد.

سورپرایزهای دقیق و هنرمندانه

قدرت حالت های ترکیبی ترکیبی پیشرفته را برای ادغام و شکل دادن یکپارچه عناصر صوتی خود مانند قبل تجربه کنید. با گزینه‌های تصادفی‌سازی هوشمند در هم تنیده شده، سرندیپیتی به بزرگترین همکار شما تبدیل می‌شود.

در Effectrix 2 می‌توانید کل الگو، یک آهنگ افکت یا تنظیم پارامترهای افکت را تصادفی کنید. Sugar Bytes 3 سطح شدت تصادفی سازی را اجرا کرد، بنابراین نتایج تصادفی می تواند از بسیار ظریف تا ضرب وشتم کامل متغیر باشد. البته شما همچنین یک مدولاتور تصادفی دارید که می توانید برای کنترل پارامتر از آن استفاده کنید. با سرعت و نرمی، کنترل دقیقی بر نحوه عملکرد یک پارامتر تصادفی دارید.

Effectrix به دلیل جلوه های حلقه خیره کننده خود شناخته شده است. با Effectrix2 Sugar Bytes قابلیت های خود را گسترش داده است. Looper A و B دارای ویژگی های پیشرفته ای هستند تا حلقه صدا را به سطح جدیدی برساند. چرخش را روی حلقه خود اعمال کنید، یک الگوی تکراری تعریف کنید یا به تدریج گام یا اندازه حلقه را تغییر دهید – احتمالات بی پایان هستند. از پیش‌تنظیمات دسته حلقه‌ای استفاده کنید تا پتانسیل کامل آن را درک کنید.

متحد قابل اعتماد و قدرتمند شما برای اجرای زنده

Effectrix2 هر دو را ارائه می دهد، الهام بخش استودیو و ابزاری بصری برای پارازیت و اجرای زنده. آهنگ های خود را در زمان واقعی و در حال پرواز بدون هیچ گونه تأخیر یا ویرایش وقت گیر تغییر دهید. حداکثر 12 تنظیمات ترتیب‌دهنده مختلف را در یک پیش‌تنظیم ذخیره کنید و این تنظیمات را از طریق MIDI یا اتوماسیون میزبان فعال کنید.

اگر احساس کمبود الهام دارید، که با این افزونه احساس آن سخت خواهد بود، می‌توانید به هر یک از صدها پیش‌تنظیم جهانی و افکت برای دریافت صدای عالی خود متوسل شوید.

امکانات
 • ترتیب سنج افکت 32 مرحله ای با نوسان و طول پویا
 • 14 افکت با کلاس بالا از کلاسیک تا پیشرفته
 • تا 12 راه اندازی کامل (الگوها)
 • تصادفی هوشمند
 • مدولاسیون انعطاف پذیر در هر مرحله
 • جریان سیگنال دینامیک
 • کنترل مخلوط خشک/مرطوب و سراسری
 • بیش از 400 پیش تنظیم دست ساز
در نتیجه
اگر به دنبال چیزی برای اضافه کردن مقداری چاشنی به آهنگ های خود هستید، یا اگر یک تولید کننده موسیقی الکترونیک هستید و می خواهید صدای دیوانه کننده و پر زرق و برقی را که در پیست رقص می شنوید دریافت کنید، باید 2 Effectrix را انتخاب کنید.

محل تبلیغ متنی شما

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

System Requirements
OS Compatibility
macOS 10.13 or Later (64-Bit Only) Windows 7 or Later (64-Bit Only)
 
Host
It works as a standalone, as well as as a VST 2/3, AAX plugin
Internet Connection Required
Yes

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید