.
Stellar Repair for Video 6.5.0.0 + Portable تعمیر فایل های ویدیویی خراب

Stellar Repair for Video – اگر مجموعه بزرگی از فایل‌های ویدیویی را در رایانه خود دارید. احتمالاً با وضعیت ناخوشایندی مواجه شده‌اید که ویدیوهای خود به طور غیرقابل توضیحی خراب می‌شوند.

در شرایط فوق، می توانید به برنامه های تخصصی شخص ثالث مراجعه کنید. که می توانند به شما کمک کنند محتوای از دست رفته را به سرعت و با حداقل تلاش بازیابی کنید. یکی از راه حل های نرم افزاری که می تواند نتایج مناسبی را در اختیار شما قرار دهد، Stellar Repair for Video است.

نصب آسان

این برنامه را می توان به راحتی بر روی کامپیوتر شما نصب کرد زیرا نیازی به پیکربندی اضافی و پیچیده در سمت شما ندارد.

شما فقط باید شرایط توافقنامه مجوز کاربر نهایی را بپذیرید، یک مسیر مقصد معتبر را در رایانه خود مشخص کنید. تصمیم بگیرید که آیا میانبرها باید تولید شوند یا نه و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

رابط کاربری ساده

Stellar Repair for Video دارای یک رابط کاربری ساده و مینیمالیستی است. که تعداد کمی از توابع را در خود جای داده است که به دلیل ساده بودن، به راحتی توسط طیف گسترده ای از کاربران قابل استفاده است.

هیچ پنجره، منو یا صفحه پیکربندی اضافی در دسترس نیست. زیرا هدف برنامه صرفاً کمک به بازیابی فایل های ویدیویی خراب از رایانه شما است.

ویدیوهای خراب را تعمیر کنید

این برنامه می تواند به شما کمک کند تا فایل های ویدیویی خراب را در رایانه خود به روشی سریع و بدون عارضه تعمیر کنید. صفحه خوش آمدگویی توضیح مختصری از عملکرد برنامه و دکمه ای را نشان می دهد که برای رسیدن به بخش بعدی باید فشار دهید.

پس از رسیدن به صفحه اصلی، می‌توانید فایل‌های ویدیویی را از رایانه خود اضافه یا حذف کنید. پیش‌نمایش هر یک از آنها را ببینید و با کلیک روی دکمه‌های مربوطه، فرآیند تعمیر را آغاز کنید. این امکان وجود دارد که چندین آیتم را به صف اضافه کنید و با توجه به نیاز خود آنها را انتخاب یا از حالت انتخاب خارج کنید.

ابزار تعمیر ویدئویی سبک

در مجموع، Stellar Repair for Video یک برنامه سبک وزن است که به شما امکان می دهد فایل های ویدیویی خراب را بدون تلاش قابل توجهی در رایانه خود تعمیر کنید. این می تواند به راحتی بر روی رایانه شخصی شما نصب شود. دارای یک رابط کاربری ساده و مینیمالیستی است. تعداد زیادی عملکرد ساده را در خود جای داده و نیازی به پیکربندی اضافی ندارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • براساس نسخه انتخابی شما، فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
  • برای جلوگیری از غیرفعال شدن کرک، نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس یا ویندوز قراردهید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.