.
Stellar Repair for Photo ALL Editions 8.7.0.0 + Portable ترمیم عکس های آسیب دیده

Stellar Repair for Photo یک برنامه عالی برای کسانی است که ممکن است با فایل های JPEG یا JPG آسیب دیده مواجه شوند. به لطف انبوهی از ابزارها و ابزارها، حتی تصاویر خراب نیز معمولاً در مدت زمان کوتاهی بازیابی می شوند. تجربه فنی کمی مورد نیاز است، بنابراین کاربران Stellar می توانند فوراً از عملکردهای آن استفاده کنند.

گزینه های تعمیر و بازیابی سریع JPEG

بسیاری از محصولات ارائه شده توسط Stellar با ابزارهایی با کاربرد آسان همراه هستند و مطمئناً این بسته تفاوتی ندارد. نه تنها می‌تواند به فایل‌های دیسک سخت دسترسی پیدا کند، بلکه تصاویر موجود در سایر دستگاه‌های ذخیره‌سازی ثانویه مانند مموری استیک‌ها را می‌توان به سرعت آپلود کرد. چندین مشکل که می توان به آنها پرداخت عبارتند از ساختار فایل نامعتبر، نشانگرهای JPEG ناشناخته و هدرهای خراب. مزیت مهم دیگر این است که کاربران می توانند ریز عکس های موجود را استخراج کنند. در صورتی که صحت فایل اصلی آسیب دیده باشد بسیار مهم است. همه فایل ها را می توان قبل از تکمیل فرآیند بازیابی پیش نمایش کرد. کاربر را قادر می سازد تا هرگونه ناسازگاری احتمالی را تشخیص دهد. اکثر تصاویر دست نخورده ذخیره می شوند و همیشه می توان مقصدی را که فایل بازیابی شده ارسال می شود انتخاب کرد.

سریع، آسان برای پیمایش و شهودی

تعمیر یک فایل JPEG آسیب دیده معمولاً در مدت زمان کوتاهی کامل می شود و تنها چند مرحله وجود دارد که باید انجام شود. پس از باز شدن رابط کاربری، کاربر تصویر مورد نظر را از طریق نماد “افزودن فایل” انتخاب می کند. تمام فایل ها پس از آن مطابقت دارند. همچنین در صورت نیاز امکان حذف فایل ها از این لیست وجود دارد. پس از انتخاب یک یا چند عنوان و کلیک روی دکمه “تعمیر”، فرآیند واقعی شروع می شود. فایل ها به ترتیب سلسله مراتبی بررسی می شوند و پیشرفت در پایین داشبورد نمایش داده می شود. پیش نمایش تصاویر تعمیر شده ارائه می شود و در نهایت می توان فایل را به پوشه یا مقصد مورد نظر هارد ارسال کرد.

روش های مدرن تعمیر بدون دردسر

رفع مشکلات تعمیر JPEG مدرن می تواند چالش برانگیز باشد. هدف این برنامه ارائه یک راه حل ساده و سرراست است. به لطف یک موتور اسکن پیشرفته، نتایج در یک چارچوب زمانی قابل قبول ارائه می‌شوند و چندین فایل را می‌توان به طور همزمان شناسایی کرد. با فرض اینکه فایل اولیه با موفقیت بازیابی شده است، کاربر می تواند انتخاب کند که کجا صادر شود. ابزارهای ارائه شده در این بسته به کاربران این امکان را می دهد که به سرعت فایل مورد نظر خود را پیدا کنند و در نتیجه حتی یک تصویر به شدت آسیب دیده را می توان تصحیح کرد. .

 •  سربرگ خراب و ساختار فایل JPEG نامعتبر را تعمیر می کند
 • رفع خرابی فایل های JPG بازیابی شده از رسانه های ذخیره سازی فاسد
 • ریز عکس های فایل JPEG به شدت فاسد را استخراج می کند
 •  چندین فایل JPEG را به طور همزمان تعمیر می کند
 •  نسخه آزمایشی بدون خطر، پیش نمایش JPEG/JPG تعمیر شده را ارائه می دهد.
رابط کاربری

استفاده از نرم افزار Stellar Repair for Photo با رابط کاربری گرافیکی ساده و بصری بسیار آسان است. نوار پیشرفتی پیدا خواهید کرد که وضعیت دقیق یک فرآیند اسکن یا ذخیره را نشان می دهد. پس از اتمام یک کار، پیام های مناسب برای اطلاع از اینکه آیا کار با موفقیت انجام شده است به شما ارائه می شود.

تعمیر استلار برای عکس

نرم‌افزار Stellar Repair for Photo فایل‌های تصویری JPEG/JPG خراب، شکسته یا آسیب‌دیده را برطرف می‌کند و آنها را با مراحل آسان و ساده بازیابی می‌کند.

ریز عکس های فایل های خراب را استخراج کنید

این نرم افزار بازیابی JPEG می تواند به راحتی تصویر کوچک جاسازی شده فایل های JPEG به شدت فاسد را بدون به خطر انداختن صحت بصری آن استخراج کند. این ویژگی به ویژه برای تمام تصاویر JPEG که آسیب یا خرابی های غیرقابل تعمیری را متحمل شده اند بسیار مهم است. با Stellar Repair for Photo، می توانید تصاویر کوچک آن فایل ها را دریافت کنید.

پیش نمایش فایل های JPEG تعمیر شده

ابزار بازیابی JPEG گزینه ای را برای پیش نمایش فایل های jpeg تعمیر شده پس از اسکن فراهم می کند تا بتوانید قبل از ذخیره کردن، ناهماهنگی در تصاویر تعمیر شده خود را بررسی کنید. این ابزار در تعمیر تمام تصاویر دست نخورده مهارت دارد. هنگامی که متوجه شدید که هیچ تفاوتی وجود ندارد، می توانید انتخاب کنید که آنها را در هر مکانی از رسانه ذخیره سازی خود ذخیره کنید.

در نتیجه

 در مجموع، می‌توانیم صادقانه بگوییم که Stellar Repair for Photo تعمیر عکس انتظارات را برآورده کرد و به ما اجازه می‌دهد یک فایل تصویری JPG خراب را در چند ثانیه بازیابی کنیم: با در نظر گرفتن تمام موارد، پیشنهاد می‌کنیم در صورت نیاز به تعمیر خراب یا آسیب‌دیده آن را امتحان کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

 • Supported OS: Windows 11,10,8,7
 • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
 • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

آموزش فعال سازی نرم افزار

 • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
 • با توجه به توجه به 32 بیتی و یا 64 بیتی بودن سیستم عامل شما، فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و در صورت لزوم جایگزین فایل قبلی کنید.
 • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.