فروش نهال بادام

Steinberg WaveLab Pro یکی از قدرتمندترین و همه کاره‌ترین برنامه‌های ویرایش، مسترینگ و پردازش صدا در بازار امروز است. و امکانات بسیاری از محصولات دیگر را در یک برنامه بصری و انعطاف‌پذیر ترکیب می‌کند.

Steinberg WaveLab Pro دارای ویرایش صوتی با دقت نمونه همراه با مجموعه ای چشمگیر از ابزارها برای سرعت بخشیدن به عملیات ویرایش است. بسته به وظیفه ویرایش، می توانید بین یک ویرایشگر صوتی مخرب و یک مونتاژ صوتی غیر مخرب انتخاب کنید.

تعداد فزاینده‌ای از شرکت‌های پخش به دلیل ثبات فوق‌العاده و مجموعه ویژگی‌های جامع آن، در کار روزانه خود به این ابزار تکیه می‌کنند. از عملیات ویرایش و پردازش برای تهیه محتوای آماده پخش، از تبدیل دسته ای حجم زیادی از فایل های صوتی تا یکپارچه سازی سیستم فردی از طریق فناوری های اسکریپت نویسی.  این برنامه بهترین انتخاب برای هر نوع کار صوتی حرفه ای است.

Steinberg WaveLab Pro پیشرفت‌های زیادی را برای تسلط و ویرایش گردش‌های کاری و همچنین ویژگی‌های با دقت انتخاب شده برای اصلاح و پرداخت صدا معرفی می‌کند. طیف وسیعی از یک ویرایشگر طیف درجه یک گرفته تا مجموعه پلاگین بازسازی جدید گرفته تا فناوری منحصربفرد Audio Inpainting در کنار یک مجموعه پلاگین بازطراحی شده و بهبود یافته . Wave Lab یک جهش کوانتومی در کیفیت صدا است.

ویژگی ها و نکات برجسته
گروه‌ها را برای گردش‌های کاری چند مسیری و بنیادی ردیابی کنید

گروه‌های آهنگ شامل آهنگ‌های صوتی هستند که قبل از ادامه سیگنال در بخش‌های خروجی Montage و Master به یک اتوبوس گروهی هدایت می‌شوند. این یک مرحله جمع بندی اضافی با افزونه های افکت، افزایش، و کنترل های پان را فراهم می کند. گروه‌های آهنگ مخصوصاً برای مسترینگ بنیادی مفید هستند. و در کنار Track Lanes، راه دیگری برای اعمال زنجیره افکت گروه آهنگ متداول در پروژه‌های مسترینگ پایه هستند.

گروه‌های آهنگ را می‌توان با انتخاب آهنگ‌ها از کانال گروه مربوطه ایجاد کرد. با استفاده از ویرایشگر گروه آهنگ، آهنگ‌ها و گروه‌های آهنگ را می‌توان نام‌گذاری/تغییر نام داد. رنگ‌ها را تخصیص داد و با کشیدن و رها کردن آنها را جابه‌جا کرد.

ردیابی خطوط برای گردش کار چند مسیری و ساقه

ویژگی Track Lanes می‌تواند یک آهنگ صوتی را به هشت خط فرعی تقسیم کند. که هر خط میزبان کلیپ‌های صوتی است، این تسهیلات مخصوصاً هنگام کار با میکس ساقه‌ها در داخل مونتاژ مفید است.

علاوه بر افکت‌های کلیپ، جلوه‌های آهنگ را می‌توان برای همه کلیپ‌ها اعمال کرد و یک زنجیره پردازش نهایی را برای همه ساقه‌های موجود در مسیر فراهم کرد. Track Lanes همچنین می تواند برای کارهای طراحی صدا مانند مونتاژ، ویرایش و پردازش جلوه های صوتی از کلیپ های لایه ای استفاده شود. هر Track Lane دارای کنترل‌های جامعی برای انتخاب، انفرادی/بی صدا، تا کردن/باز کردن، تبدیل خطوط به مسیر، ادغام مسیرها به خطوط و موارد دیگر است.

اتوماسیون پارامتر با پاکت گیره

اکنون می توانید از پاکت های کلیپ برای خودکارسازی پارامترهای پلاگین های VST3 استفاده کنید. همراه با پارامترهای حجم، تشت و اثر مرطوب/خشک، پاکت های گیره از پانل جدید Automation Envelope در پنجره Inspector مدیریت می شوند. پاکت ها را می توان با کلیک راست روی پارامتر به پارامترها اختصاص داد، نقاط پاکت تک را می توان متن ویرایش کرد، پاکت ها را می توان روشن/خاموش کرد، و دید آنها را می توان به راحتی به صورت جداگانه یا جهانی مدیریت کرد.

آنالایزر SuperVision

WaveLab Pro 11 علاوه بر آنالیز سنج WaveLab، دارای یک ابزار تحلیل حرفه ای جدید، SuperVision است. SuperVision یک آنالایزر صوتی کاملاً قابل تنظیم و چند متری با 27 ماژول مختلف است که می تواند در حداکثر نه اسلات ماژول برای تجزیه و تحلیل سطح، طیف، فاز و شکل موج اعمال شود. این امکان ایجاد یک طرح کاملاً سفارشی برای یک تصویر بصری بسیار دقیق از هر پروژه صوتی را فراهم می کند. چندین نمونه را می توان برای نظارت بر سیگنال صوتی در مراحل مختلف باز کرد.

دستکاری صدا پیشرفته

مجموعه‌ای جامع از هشت پلاگین VST3 جدید به WaveLab Pro 11 اضافه شده‌اند. که امکان‌های بیشتری را برای شکل‌دهی دقیق صدا از نظر جراحی ارائه می‌کند. ابزارها عبارتند از DeReverb حرفه ای، LIN Pro dithering، فرکانس 2 8 باند EQ، کمپرسور Squasher 3 باند، Imager، Quadrafuzz v2 اعوجاج چند باند، MixConvert V6 ماژول نظارت فراگیر به استریو، و VST AmbiDecoder.

جایگزینی صدا در ویدیو

در WaveLab Pro 11، بخشی یا تمام صدای یک فایل ویدیویی را می توان با صدای آهنگ دیگری جایگزین کرد. صدای اصلی را نیز می توان اصلاح کرد و بدون تغییر کیفیت ویدیو با نسخه ویرایش شده جایگزین کرد. استفاده از واردات، ویرایش و رندر ساده است.

پشتیبانی از سرویس میزبان پادکست

اگر پادکست یا محتوا برای رسانه های اجتماعی ایجاد می کنید.WaveLab Pro یک راه حل ایده آل برای اطمینان از اینکه ویدیوی شما بهترین صدا را دارد، است. WaveLab Pro 11 با ویژگی‌های پادکست مشابه WaveLab Cast ارائه می‌شود. ویژگی ها شامل آپلود مستقیم پادکست ها در پنج میزبان محبوب پادکست است: Buzzsprout، Castro، PodBean، SoundCloud و Spreaker.

اردک صوتی

Steinberg WaveLab Pro شامل ducking ساده شده است که به یک آهنگ صوتی اجازه می دهد تا صدای آهنگ دیگری را کنترل کند. کنترل‌های اردک در یک آهنگ مونتاژ صوتی به یک یا چند آهنگ تعدیل‌کننده اجازه می‌دهند تا مسیر اردک‌شده را کنترل کنند. پارامترهای ساده عبارتند از: آستانه صدا (دوکر را فعال می‌کند)، تضعیف موسیقی (کاهش سطح در آهنگ دوک‌شده)، محو کردن/در زمان‌ها/پروفایل‌ها، و تنظیم زمان برای مدت زمانی که صدا در آهنگ دوک کاهش می‌یابد.

پاک کردن و بهبود بخش ها

Track Inspector دو بخش جدید با نوارهای کانال تخصصی را برای پردازش صدا در زمان واقعی اضافه می کند. که به طور اساسی بهبود آهنگ های صوتی را با کنترل های ساده تک دکمه ای ساده می کند. در کنار بخش‌های آشنای Insert Effects، Gain و Pan، بخش‌های جدید Clean و Enhance راه‌های سریع و آسانی را برای تمیز کردن و بهبود کیفیت ضبط‌های صوتی ارائه می‌کنند.

افزایش عملکرد مونتاژ صوتی

WaveLab Pro اکنون از پردازش چند هسته ای برای مونتاژهای صوتی پشتیبانی می کند. و عملکرد پردازش مونتاژها را با چندین آهنگ، کلیپ و افکت افزایش می دهد. این امر به‌ویژه هنگام کار با چندین آهنگ و/یا کلیپ‌های همپوشانی قابل توجه است . به عنوان مثال هنگام تسلط بر ساقه‌ها. اکنون همچنین می‌توان پردازش پلاگین‌های آهنگ را در صورتی که سیگنال ورودی آن‌ها به‌عنوان بی‌صدا تشخیص داده شود، به حالت تعلیق درآورد که باعث حفظ منابع CPU می‌شود.

بهبود گردش کار، عملکرد و ویرایش

WaveLab Pro 11 با یک دستیار راه‌اندازی جدید، یک پنجره بازبینی‌شده افزونه FX خارجی، بهبودهای پلاگین VST3، بهبودهای پردازشگر دسته‌ای، نام‌های سفارشی برای پورت‌های صوتی، پخش فایل‌های چند کاناله در بلندگوهای استریو و موارد دیگر ارائه می‌شود.

دنیایی از برنامه های کاربردی
ویرایشگر صوتی ممتاز

WaveLab Pro طیف گسترده ای از توابع ویرایش تخصصی را ارائه می دهد. هر دو ویرایش مخرب و غیرمخرب در دسترس هستند و به شما این امکان را می دهند که انتخاب کنید کدام یک برای پروژه شما مناسب تر است. ویرایش طیفی با وضوح بالا به شما این امکان را می دهد که فرکانس های خاصی را دقیقاً هدف قرار دهید. و نویزهای ناخواسته را مشاهده کنید. بنابراین می توانید به طور منظم آنها را حذف کنید.

پردازش سمت وسط به شما امکان می دهد پیشرفت های خلاقانه و موثری در آهنگ های استریو ایجاد کنید. شما می توانید کانال های سمت چپ، فقط سمت راست یا هر دو کانال یک آهنگ استریو را به طور همزمان ویرایش کنید.

تشخیص و تصحیح خطا را می توان در WaveLab انجام داد. و تمام عملکردهای ویرایش از طریق یک رابط کاربری بسیار بصری با ابزارهایی که به روشی بسیار واضح و معنی دار مرتب شده اند انجام می شود.

بازیابی موارد ضبط شده

ابزارهای بازیابی صوتی پیشرفته WaveLab به دلیل توانایی خود در بهبود ضبط های قدیمی و ناقص مشهور هستند. ابزارها شامل مجموعه پلاگین بازیابی RestoRig شامل DeClicker، DeNoiser، DeBuzzer، DePopper و DeCrackler برای حذف طیف وسیعی از نویزها و مصنوعات ناخواسته است. قابلیت‌های ویرایش طیفی جامع به شما امکان می‌دهد تا قسمت‌های بسیار خاصی از طیف صوتی را دقیقاً هدف‌گیری کرده و روی آن کار کنید. در حالی که مجموعه عظیم افزونه‌های WaveLab، توانایی میزبانی از پلاگین‌های شخص ثالث، و ادغام بهبود یافته دستگاه‌های جلوه‌های خارجی به بهبود کیفیت صدا کمک می‌کند. سریع و شهودی

طراحی صدا

Steinberg WaveLab Pro یک ابزار فوق‌العاده برای طراحان صدا است. نه تنها به دلیل عملکردهای پیشرو در صنعت تجزیه و تحلیل، ویرایش و بازیابی صدا، بلکه به این دلیل که ابزارهای پردازش پیشرفته‌اش آن را برای گرفتن نمونه‌ها و ایجاد حلقه‌ها عالی می‌کند.

این ابزارها اطمینان حاصل می‌کنند که فایل‌های صوتی قبل از وارد کردن آن‌ها به یک سمپلر یا نرم‌افزار در حالت اوج قرار دارند. با فعال کردن پارامترهای تشخیص صدا/سکوت WaveLab، صداها را می توان به صورت دستی یا خودکار ضبط کرد. WaveLab همچنین می تواند به طور خودکار تعدادی از چند نمونه های ضبط شده را در یک حرکت تقسیم کند. تا فایل های جداگانه ایجاد کند. پارامترهای زیادی برای تقسیم، ویرایش، نام‌گذاری، حلقه‌بندی و موارد دیگر وجود دارد که به شما امکان می‌دهد نمونه‌ها را به سرعت و به راحتی ایجاد کنید. بدون اینکه مکانیزم ایجاد نمونه مانع خلاقیت شما شود.

در حال ضبط

Steinberg WaveLab Pro از ضبط استریو و چند آهنگی پشتیبانی می‌کند. و آن را به ابزاری ایده‌آل برای طیف گسترده‌ای از موقعیت‌های ضبط، از جمله در استودیو و محل، تبدیل می‌کند.

 • ایده آل برای پادکست: امروزه بخش عمده ای از پخش صوتی، WaveLab دارای یک فضای کاری پادکست اختصاصی برای ضبط، سازماندهی قسمت ها و آماده سازی آنها برای انتشار است.
 • آرشیو کردن ضبط‌های آنالوگ: بسیاری از مؤسسات از WaveLab برای دیجیتالی کردن ضبط‌های تاریخی برای نسل‌های آینده استفاده می‌کنند. یک نمونه برجسته، کتابخانه بریتانیا است.
 • خواندن با صدای بلند: ناشران و سازمان‌ها از WaveLab برای تولید نسخه‌های صوتی بسیاری از کتاب‌های محبوب و همچنین روزنامه‌های ناطق برای افراد دارای اختلال بینایی استفاده می‌کنند.
 • ضبط مکان: ابزارهای پیشرفته WaveLab به این معنی است که صدای ضبط شده در مکان را می توان به سرعت و به راحتی برای هر گونه استفاده در یک بسته نرم افزاری آماده کرد.
 • مصاحبه ها: WaveLab اجازه می دهد تا مصاحبه ها ضبط شود و سپس بدون نیاز به استفاده از سیستم یا نرم افزار دیگری، بلافاصله برای پخش یا انتشار آنلاین آماده شود.
پردازش و اندازه گیری تجزیه و تحلیل صوتی پیشرفته

طیف گسترده ای از مترها – سطح پیک، خطاهای بلندی صدا، فاز، طیف و بیت ها – تضمین می کند که همیشه دیدی فوق العاده دقیق از صدایی که روی آن کار می کنید داشته باشید.

اما Steinberg WaveLab Pro بسیار فراتر از این است که به شما نشان دهد چه اتفاقی در حال رخ دادن است. دارای نمای طیف‌نگاری فوق‌العاده دقیق، نمایش موجک و تجزیه و تحلیل فرکانس سه‌بعدی از جمله ابزارهای تحلیل جهانی برای مشاهده عمیق ویژگی‌های صدا، که به شما در استخراج و پردازش اطلاعات مهم کمک می‌کند. سازمان‌های مجری قانون و بازرسان حوادث از WaveLab برای تجزیه و تحلیل قانونی ضبط‌های صوتی استفاده می‌کنند. و نشان می‌دهند که چگونه برای طیف گسترده‌ای از کاربران سودمند است.

پردازش دسته ای پیشرو در صنعت

Steinberg WaveLab Pro دارای یک فضای کاری کامل است که به پردازش دسته ای اختصاص داده شده است، که می تواند صرفه جویی زیادی در زمان برای حرفه ای های صوتی داشته باشد. با مجموعه وسیعی از افکت‌های پلاگین و پردازنده‌های با کیفیت بالا برای انتخاب، می‌توانید مجموعه‌های مختلف پلاگین ایجاد کنید و فایل‌های زیادی را در قالب‌های مختلف در یک حرکت رندر کنید.

همچنین می‌توانید پوشه‌های ساعت را با فرآیندهای از پیش تعریف‌شده، فرمت‌ها، افزونه‌ها یا هر نوع مدیریت فایل صوتی دیگری ایجاد کنید. و حتی بدون نیاز به باز کردن WaveLab، می‌توانید فایل‌ها را به یک پوشه ساعت روی دسکتاپ خود بکشید تا به صورت خودکار آنها را در یک حرکت پردازش کنید.

پردازش دسته‌ای پیشرفته WaveLab بهترین راه برای ایجاد کتابخانه‌های صوتی حرفه‌ای است، زیرا همه فایل‌ها دارای ویژگی‌های یکسانی مانند سطح، فرمت، زیر و بم، طول و بسیاری موارد دیگر خواهند بود.

ویرایش متادیتا

WaveLab Pro دارای قابلیت‌های ویرایش فوق‌داده بسیار جامع و انعطاف‌پذیر است که می‌توان بدون در نظر گرفتن موارد استفاده، مواد منبع یا نتیجه نهایی از آن‌ها استفاده کرد. طیف کاملی از کدهای فراداده از جمله ID3 v1 (برای فایل‌های MP3) و v2 با استانداردهای iTunes، اشعار و تصاویر مطابقت دارند و می‌توانند به ابرداده‌های هر فایل اضافه شوند.

Steinberg WaveLab Pro دارای تنظیمات پیش‌داده‌ای است که می‌توان آنها را ویرایش کرد و برای ایجاد تنظیمات پیش‌فرض خود استفاده کرد. سپس می‌توان آن‌ها را با استفاده از پردازش دسته‌ای ذخیره کرد و روی فایل‌های صوتی اعمال کرد تا در زمان صرفه‌جویی شود.

در نتیجه

به طور خلاصه، WaveLab Pro می تواند به همه کسانی که اغلب به ویرایش و مسترینگ صدا متوسل می شوند. چه آماتور و چه حرفه ای، کمک بزرگی باشد. می توان از آن برای انجام اقدامات اولیه و پیشرفته، از پیوستن چندین فایل گرفته تا محدود کردن باندهای فرکانسی و اعمال فیلترها استفاده کرد.

سوالات متداول:
 آیا با افزونه های شخص ثالث سازگار است؟
از پلاگین های VST، VST3 و AU پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد از افزونه های شخص ثالث مورد علاقه خود در پروژه های خود استفاده کنید.
آیا می توانم از آن برای بازیابی صدا استفاده کنم؟
شامل ابزارهای پیشرفته بازیابی صدا برای کمک به پاکسازی فایل های صوتی خود می باشد.
 آیا می توانم از آن برای تسلط بر صدای خود استفاده کنم؟
شامل یک مجموعه مسترینگ جامع، از جمله EQ، فشرده سازی چند باند، محدود کردن، و dithering است.
 آیا می توانم از آن برای پردازش دسته ای استفاده کنم؟
به شما امکان می دهد چندین فایل را به طور همزمان با استفاده از پردازش دسته ای پردازش کنید و در زمان و تلاش صرفه جویی کنید.  

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 123456789 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت  سیب مراجعه نمایید

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

سوالی دارید؟ انجمن سایت سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود به انجمن مراجعه کنید
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد و به انجمن مراجعه کنید

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارومیه سرور

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.

 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  Yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یک داون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.


نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.