جستجو

Steinberg VST Live Pro 2.0.0 Win/Mac مدیریت وی اس تی

با VST Live ، سیستم اجرای زنده نهایی، زندگی خود را آسان‌تر کنید. یک راه حل نرم افزاری منحصر به فرد و پایدار، برای نوازندگانی طراحی شده است. که می خواهند نمایشی عالی از جمله صدا، نور و ویدئو را در هر کجا که هستید به نمایش بگذارند. VST Live دارای مجموعه وسیعی از سازهای مجازی، ویژگی‌های همگام‌سازی برای موسیقی شما، نمایش متن و نماد آکورد در دستگاه‌های دیگر، ویدیو، واردات Cubase، آهنگ‌های MIDI برای کنترل مستقیم نور DMX و موارد دیگر است.

به شما این امکان را می دهد تا هر جنبه ای از عملکرد خود را تنظیم کنید تا بیشترین تأثیر را داشته باشید. علاوه بر کمک به شما برای ارائه یک تولید صوتی عالی، می‌توانید آهنگ‌هایی برای سازها، آکوردها، اشعار، نورپردازی صحنه و ویدیوها را نیز در نظر بگیرید. و کنترل کامل تمام بخش‌های تولید خود را در دست داشته باشید. علاوه بر این، امکان همگام‌سازی نورها را فراهم می‌کند. و هر تعداد آهنگ ویدیویی را که نیاز دارید ارائه می‌دهد و تضمین می‌کند که همه چیز در لحظه‌ای که باید اتفاق می‌افتد.

 لیست ویژگی ها
 • نرم افزار VST Live با موتور صوتی معروف 64 بیتی Cubase که از نرخ نمونه ها تا 192 کیلوهرتز پشتیبانی می کند.
 •  سه ابزار نرم افزار HALion Sonic SE 3 شامل مجموعه های صوتی Pro / Artist / Basic Set. این شامل هزاران صدا است و به خوبی همه صداهای زنده نان و کره را برآورده می کند Padshop Pro 2 که یک ابزار سنتز طیفی و دانه ای بسیار خوب است Retrologue 2 که شبیه سازی از سینت سایزر آنالوگ کلاسیک است
 • آهنگ ها، قسمت ها و لایه ها را ایجاد کنید و یک ویژگی setlist دارید
 • پشته ها (قفسه افکت)
 • ترتیب‌دهنده و آهنگ کلیک کنید
 • پشتیبان آهنگ ها
 • ضبط کننده عملکرد ویژگی آکورد و اشعار
 • با استفاده از برنامه VST Live Mods که می تواند اشعار، آکوردها و مترونوم (فقط Pro) را نشان دهد، با گروه ارتباط برقرار کنید.
 • ویدیو (فقط حرفه ای) نترل DMX (فقط Pro)
صفحه اصلی:
VST Live با صفحه نمایش مانند هاب با گفتگوهایی که قبلاً از Cubase و Wavelab شناخته شده است باز می شود. در اینجا می توانید ویژگی های اساسی مانند رابط صوتی و رابط midi و غیره را تغییر دهید. VST Live Main Screen صفحه اصلی به 4 منطقه تقسیم می شود:
 • در سمت چپ می‌توانید آهنگ‌ها و قطعات (قسمت‌های آهنگ) خود را پیدا کنید
 • در قسمت بالا وسط جزئیات قسمت های انتخاب شده از جمله لایه ها وجود دارد
 • در پایین وسط می توانید بین نمای دقیق لایه و میکسر یکی را انتخاب کنید
 • در سمت راست MediaBay (معروف از Cubase) و نوعی کتابخانه وجود دارد که به شما در ساختن اجراهایتان کمک می کند.
VST Live Main Screen 2 وارد کردن آهنگ از کیوبیس:
یک رابط با Cubase وجود دارد: می توانید پروژه ها را از Cubase به VST Live صادر کنید. در Cubase 12 یک آیتم منو “File /Export/VST Live…” پیدا خواهید کرد. این آیتم منو فقط در صورتی در دسترس است که آهنگی را در Cubase انتخاب کرده باشید. گفتگوی زیر به شما این امکان را می دهد که آهنگ های صادراتی را انتخاب کنید. و اینجا اولین ناامیدی است: شما فقط می توانید آهنگ های صوتی را صادر کنید و صادرات حاوی اطلاعات محدودی است. این فقط کمی بیشتر از صادرات امواج و وارد کردن آنها به VST Live است.
چالش

وقتی صحبت از اجراهای زنده می شود، مخاطبان امروزی انتظارات بسیار بالایی دارند. اینجا دنیای رقابتی است. بنابراین باید با ارائه نمایشی که همه به یاد خواهند آورد. توجه جمعیت را به خود جلب کنید. اما، مگر اینکه شما یک گروه فنی داشته باشید. ارائه یک نمایش زنده عالی (صدا، نور و ویدئو) و همچنین اجرای عالی می تواند دشوار باشد. این جایی است که VST Live وارد می‌شود. نه تنها از تولید فنی برای تحت تأثیر قرار دادن مخاطبان مراقبت می‌کند. بلکه از نوازندگان روی صحنه نیز پشتیبانی می‌کند.

VST Live چیست؟

VST Live هسته اصلی تولید زنده شما است. به شما این امکان را می دهد تا هر جنبه ای از عملکرد خود را تنظیم کنید. تا بیشترین تأثیر را داشته باشید. علاوه بر کمک به شما برای ارائه یک تولید صوتی عالی، می‌توانید آهنگ‌هایی برای سازها، آکوردها، اشعار، نورپردازی صحنه و ویدیوها را نیز در نظر بگیرید و کنترل کامل تمام بخش‌های تولید خود را در دست داشته باشید. علاوه بر این، امکان همگام‌سازی نورها را فراهم می‌کند و هر تعداد آهنگ ویدیویی را که نیاز دارید ارائه می‌دهد و تضمین می‌کند که همه چیز در لحظه‌ای که باید اتفاق می‌افتد.

VST Live چه چیزی را ارائه می دهد؟

VST Live تمام عملکردهای مورد نیاز برای آماده کردن آهنگ های شما برای صحنه را دارد. برای صدای شما، شامل مجموعه وسیعی از سازهای مجازی و یک ترتیب سنج یکپارچه، با ویژگی‌های همگام‌سازی برای نگه‌داشتن هر ضرب و نوار در زمان است. همچنین می‌توانید متن آهنگ و نمادهای آکورد را در دستگاه‌های دیگر نمایش دهید، بنابراین همه به معنای واقعی کلمه از یک صفحه آواز می‌خوانند. البته، نورها و ویدیوی شما باید به شدت با موسیقی ادغام شوند، بنابراین VST Live امکان همگام‌سازی نورها را فراهم می‌کند و هر تعداد آهنگ ویدیویی را که نیاز دارید ارائه می‌دهد و اطمینان حاصل می‌کند که همه چیز در لحظه‌ای که باید اتفاق می‌افتد.

در نتیجه

با  VST Live ، نرم افزاری را دریافت می کنید که تمام جنبه های اجرای زنده شما را کنترل می کند. این نرم افزار علاوه بر ابزارهای مجازی، افکت ها و ترتیب سنج، ویژگی هایی مانند کنترل نمایش نور DMX، پخش ویدئو و ضبط عملکرد چند آهنگ را ارائه می دهد. این باعث می شود که او مرکز کنترل کل نمایش باشد.

در حالی که DAW ها عمدتاً برای تولید استودیویی در نظر گرفته شده اند. تعداد فزاینده ای از هنرمندان نیز از آنها روی صحنه برای کنترل عناصر مختلف اجراهای زنده امروزی استفاده می کنند. بسته به نحوه ساختار نمایش، از نرم افزار برای مثال برای راه اندازی نمونه ها و توالی ها، میزبانی ابزارهای نرم افزاری و مدل سازی آمپر یا برای کنترل عناصر بصری استفاده می شود. با ساز  VST Live، نرم افزار ویژه طراحی شده ای دریافت می کنید که تمام ویژگی های مورد نیاز شما را برای نمایشی چشمگیر ترکیب می کند.

محل تبلیغ متنی شما

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

System Requirement:
 • Windows 10 64-bit Version 21H2 (or higher)
 • Windows 11 64-bit Version 21H2 (or higher)
 • CPU minimum: Intel® Core™ i5 (4th Generation) or AMD Ryzen™
 • CPU cores: 4 or more
 • RAM minimum: 8Gb
 • Microsoft Visual C++ 2015-2022 Redistributable (x64)

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.