.
Starus Partition Recovery 4.6 + Portable بازیابی اطلاعات پارتیشن هارد دیسک آسیب دیده

عدم دسترسی ناگهانی به یک پارتیشن از رایانه ممکن است منجر به یکی از ناامیدکننده‌ترین موقعیت‌هایی شود که می‌توانید در آن قرار بگیرید. خوشبختانه، دنیای پرمحتوای اینترنت برای هر مشکلی یک برنامه ارائه می‌کند. بنابراین اجتناب از از دست دادن دائمی داده‌ها باعث می‌شود تا از دست دادن دائمی اطلاعات جلوگیری کنید. ممکن است. Starus Partition Recovery تنها یک نمونه از بسیاری از ابزارهای تعمیر پارتیشن موجود است. ابزاری که برای کمک به بازیابی فایل‌ها از پارتیشن‌های خراب یا آسیب‌دیده در رایانه شخصی شما آماده است.

Starus Partition Recovery به شما امکان می دهد اطلاعات حذف شده و پارتیشن های هارد دیسک آسیب دیده را در سریع ترین زمان ممکن و در یک رابط واضح بازیابی کنید. می‌تواند با درایوهای منطقی که قبلاً ایجاد شده‌اند و متعاقباً حذف یا مجدداً در سیستم فایل دیگری قالب‌بندی شده‌اند، کار کند. قادر به کار با سیستم های فایل مانند FAT16، FAT32، NTFS4 و NTFS5. می تواند با درایوهای SSD، درایوهای فلش و درایوهای USB کار کند. بدون مشکل، پارتیشن های آسیب دیده را تعمیر کنید و ساختار پوشه ها و فایل ها را بازیابی کنید.

رابط کاربری

رابط سبک Windows Explorer رابط Starus Partition Recovery شبیه Windows Explorer به نظر می رسد و کار می کند. با استفاده از برنامه، کاربر فایل‌ها و پوشه‌های آشنا و همچنین داده‌های حذف شده و درایوهای منطقی قابل بازیابی را مشاهده می‌کند. همچنین تمام اطلاعات ممکن در مورد فایل و پیش نمایش در یک پنجره اضافی در اختیار کامل است.

بازیابی داده های اولویت دار

Starus Partition Recovery حالت های تجزیه و تحلیل سریع یا کامل را ارائه می دهد که به کاربر امکان می دهد اولویت کار را تعیین کند. فایل هایی که اخیراً از درایو موجود حذف شده اند را می توان در کمترین زمان بازیابی کرد. در حالت تجزیه و تحلیل کامل، برنامه هر بخش از رسانه انتخاب شده را تجزیه و تحلیل می کند تا تمام پارتیشن های منطقی را که تا به حال در این منطقه بوده اند پیدا کند. از پارتیشن های یافت شده، کاملاً تمام اطلاعات قابل بازیابی بازیابی خواهند شد.

تعمیر پارتیشن های خراب

الگوریتم واقعا کارآمد ابزار Starus Partition Recovery به آن اجازه می دهد تا پارتیشن های آسیب دیده را بازیابی کند. اکثر ابزارها پارتیشن های موجود را تنها با استفاده از سربار سیستم تجزیه و تحلیل می کنند. پیامدهای چنین بازیابی، حجم کامل اطلاعات بازیابی شده نیست. الگوریتم Starus Partition Recovery به دنبال راه های ساده ای نیست. بلکه از تمام اطلاعات ممکن برای بازیابی ساختار منطقی هارد و تمام اطلاعات مفید روی آن استفاده می کند.

بازیابی کامل ساختار فایل ها و پوشه ها

اگر اطلاعات سرویس سیستم یا جدول مکان فایل و پوشه پاک، بازنویسی یا آسیب دیده باشد، Starus Partition Recovery کل ساختار داده – نام فایل و پوشه، مکان آنها و غیره را بازیابی می کند. با استفاده از حالت تجزیه و تحلیل کامل، ابزار کل رسانه آسیب دیده را اسکن می کند تا تمام داده های موجود برای بازیابی را فهرست کند. پس از اتمام فرآیند اسکن، برنامه یک سیستم فایل جدید را از ابتدا ایجاد می کند و ساختار فایل ها و پوشه ها را به همان شکل می سازد.

در دسترس بودن و امنیت

مزیت اصلی Starus Partition Recovery بازیابی کاملاً ایمن داده ها در سطح حرفه ای است که در دسترس هر کاربر رایانه شخصی است. با وجود تمام ویژگی ها و عملکردهای حرفه ای، ابزار تا حد امکان خودکار است و نیازی به دانش فنی اضافی از کاربر ندارد. استفاده از Starus Partition Recovery کاملا ایمن است و به داده های اصلی آسیبی نمی رساند.

ویرایشگر HEX داخلی و پیش نمایش موجود است

Starus Partition Recovery به طور خودکار دیسک های موجود در رایانه شما و پارتیشن های موجود را اسکن می کند و همه آنها را در نمای درختی در پانل سمت چپ قرار می دهد. از سوی دیگر، پنل سمت راست برای پیش نمایش محتوای پارتیشن ها و پوشه هایی که در پنل سمت چپ انتخاب می کنید طراحی شده است.

می توانید فایل های انتخاب شده را به لیست بازیابی اضافه کنید و محتویات آنها را در HEX پیش نمایش کنید. علاوه بر این، ویرایشگر HEX یکپارچه به شما کمک می کند تا محتویات فایل ها را از نزدیک بررسی کنید.

در نتیجه

Starus Partition Recovery ابزار مفیدی است که می توانید در صورت بروز فاجعه و عدم دسترسی به پارتیشن رایانه شخصی خود، در اختیار داشته باشید. به لطف جادوگر داخلی، بازیابی اطلاعات تنها با چند کلیک انجام می شود و برنامه را برای هر کاربر، صرف نظر از تجربه قبلی آنها با چنین نرم افزاری، مناسب می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8/ 8.1, Windows 7, Vista, XP
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید
  •  فایل  Keygen را اجرا کرده و از منو  کشوئی Developer نرم افزار Starus Recovery  و در منوکشوئی Product نرم افزار Starus Partition Recovery را انتخاب کنید. سپس نوع لایسنس را از منو کشویی Edition، یک نام دلخواه وارد کنید تا مقدار جدیدی برای Key تولید شود.
  • نرم افزار را اجرا کرده و با وارد کردن اطلاعات بدست آمده از Keygen در قسمت Registration Code و Registration Name نرم افزار را رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.