.
Stardock Start10 1.97.1 منوی استارت ویندوز ۷ برای ویندوز ۱۰

به لطف Stardock Start10 ، شما این امکان را دارید که منوی Start را در رایانه ویندوز ۱۰ خود شبیه منوی موجود در ویندوز ۷ کنید. این به این معنی است که با یک کادر جستجو برای جستجوی فایل ها، پوشه ها یا برنامه ها ارائه می شود. در حالی که چندین گزینه دیگر را نیز شامل می شود. (خروج، قفل، راه اندازی مجدد، خاموش کردن یا خواب زمستانی).

هنگامی که ویندوز ۱۰ به طور رسمی راه اندازی شد، هدف آن ارائه رابط کاربری آشنا و عملکردهای متعدد برای افزایش بهره وری کاربران در سراسر جهان بود. با این حال، اگر شما یکی از افرادی هستید که فکر می‌کنید منوی استارت هنوز هم می‌تواند مفید باشد، به خصوص وقتی صحبت از ساده‌سازی آن می‌شود، می‌توانید Stardock Start10 را امتحان کنید.

تم و رنگ های منوی استارت را تغییر دهید

اگر کمی وقت دارید، می‌توانید با بسیاری از گزینه‌های سفارشی‌سازی Stardock Start10 را آزمایش کنید تا زمانی که از نتیجه راضی باشید. به عنوان مثال، می‌توانید سبک یا موضوع دیگری از منوی استارت را تغییر دهید. همچنین می‌توانید یک تصویر PNG یا BMP سفارشی را برای دکمه Start انتخاب کنید. شفافیت و رنگ بافت را می توان تنها با چند کلیک ماوس تغییر داد. هنگامی که یک پیکربندی جدید را انتخاب کردید، می‌توانید به سادگی منوی استارت را باز کنید و ظاهر تغییر یافته آن را بدون نیاز به راه‌اندازی مجدد رایانه شخصی به‌صورت لحظه‌ای مشاهده کنید.

 نمادها و میانبرهای نمایش داده شده در منوی Start را سفارشی کنید

با استفاده از  Stardock Start10 ، می‌توانید لینک‌های نمایش داده شده در منوی Start خود را شخصی سازی کنید. حتی اگر متخصص کامپیوتر نباشید. می‌توانید پوشه‌هایی را که باید در سمت راست در دسترس باشند، انتخاب کنید و همچنین نوع باز کردن آنها را مشخص کنید. برنامه های تازه نصب شده را می توان در منوی استارت برجسته کرد تا بیشتر قابل توجه باشد و تعداد نمادهای بزرگ را می توان توسط کاربر تعریف کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 10
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.