.
Sport Car 3 v1.04.061 MOD + OBB بازی ماشین اسپرت۳ اندروید

Sport Car 3 یک بازی هیجان انگیز با خودروهای ایرانی است که شما در آن می توانید صحنه های رانندگی را انتخاب کنید. در این بازی بازیکنان می توانند در حالت های مختلفی مانند صبح، ظهر، بعدازظهر عصر رانندگی کنند. بازیکنان برای حمل کالا، ماشین های سواری و تاکسی رانندگی را شبیه سازی می کنند. لوازم جانبی تجهیزات خودرو به سلیقه شما شخصی سازی می شود. از جزئیات داخلی خودرو تا تنظیمات حالت رانندگی حرفه ای. بنابراین، رانندگان تجربیات هیجان انگیزی در هنگام رانندگی بر روی خودروهای کلاس های مختلف خواهند داشت. همچنین بازیکنان در سطوح مختلف با ماموریت های ویژه به چالش کشیده می شوند.

تسلط بر سرعت برای تکمیل ماموریت

در Sport Car 3، بازیکنان باید فرمان را کنترل کنند تا ماموریت را به خوبی انجام دهند. شما باید قوانین راهنمایی و رانندگی را بدانید و با تمرکز رانندگی کنید. شما باید از موانعی مانند درختان، حاشیه ها و سایر وسایل نقلیه در جاده عبور کنید. اگر ماشین شما سرعت داشته باشد باعث تصادف می شود و ماشین کاملا آسیب می بیند.

تحویل کالا و بردن مسافر به مقصد

در Sport Car 3 مسافران در هر گوشه خیابان منتظر شما خواهند بود و با تاکسی تماس می گیرند. ماموریت شما این است که به آنجا بروید و آنها را بردارید. با پیروی از علائم، آنها را به مقصد می رسانید. ایستگاه های مسافری دایره های سبز رنگ خواهد بود. علاوه بر این، شما باید کالا تحویل دهید. اگر برای تحویل موفقیت آمیز، نوع وسیله نقلیه را به کامیون یا وانت تغییر دهید، کمک خواهد کرد.

قبل از ماشین های دیگر به نقطه پایانی بروید

هنگام قرار گرفتن روی نماد درگ در Sport Car 3 ، بازیکن در یک مسابقه رانندگی با ماشین های دیگر شرکت می کند. شما با هدف لمس دایره های آبی بزرگ رانندگی خواهید کرد. در اینجا بازیکنان باید به شدت تمرکز کنند. زیرا پیچ‌ها و شیب‌های ناهموار زیادی وجود دارد. اتومبیل های دیگری بین اتومبیل های شما حرکت خواهند کرد. بنابراین سعی کنید از آنها دوری کنید تا با آنها برخورد نکنید. اگر به آنها ضربه بزنید ماشین شما آسیب می بیند و امتیاز از شما کسر می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 4.4 and up

برای نصب نرم افزارها یا بازی های با پسوند APKS, XAPK, XAPKS می توانید از نرم افزار Split Apks Installer استفاده نمایید.

جهت دانلود این نرم افزار از این لینک استفاده نمایید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.