.
Solid Converter PDF 10.1.15836.9574 + Portable تبدیل فایل PDF

Solid Converter PDF نرم افزاری است که می تواند فایل های PDF را به فرمت های Word، Excel، HTML، PowerPoint یا متن ساده تبدیل کند.

رابط کاربری برنامه

رابط کاربری برنامه ممکن است کمی درهم و برهم به نظر برسد اما در واقع حرکت در آن بسیار ساده است.

می توانید با استفاده از مرورگر فایل یا روش “Drag و رDrop” یک PDF را وارد کنید. بنابراین، می توانید محتوای یک PDF را تغییر دهید، واترمارک و ابرداده را اضافه کنید، و همچنین از آن با رمز عبور محافظت کنید.

اما شما همچنین می توانید یک فایل PDF را قابل جستجو، کپی، چرخش و حذف صفحات و موارد، و همچنین ادغام فایل ها و درج صفحات جدید کنید.

بدیهی است که می‌توانید از ابزارهای اساسی مانند بزرگ‌نمایی و کوچک‌نمایی، تناسب عرض و ارتفاع و همچنین تغییر حالت مشاهده به «دو صفحه – چپ» یا «دو صفحه – راست» استفاده کنید.

علاوه بر این، می توانید نشانک ایجاد کنید. از توابع “Undo”، “Redo” و “Search” استفاده کنید. جداول را در اکسل استخراج کنید، داده ها و تصاویر را استخراج کنید، ویژگی های سند را مشاهده کنید، نوار ابزارها را سفارشی کنید و موارد دیگر.

در منوی «گزینه‌ها»، می‌توانید ابزار را طوری تنظیم کنید. که به‌طور خودکار صفحات را بر اساس جهت‌گیری متن بچرخاند، محتوای غیر جدولی را تبدیل و شامل شود. جداول را ترکیب کند، تصاویر را شامل شود. و گرافیک‌های برداری را به تصویر تبدیل کند. پوشه مورد نظر را مشخص کند. اطلاعات سند را ویرایش کند ( عنوان، موضوع، کلمات کلیدی نویسنده)، زبان رابط و موارد دیگر را انتخاب کنید.

در نتیجه

این برنامه از مقدار متوسط ​​تا زیاد منابع سیستمی استفاده می کند، شامل یک فایل راهنمای جامع با عکس های فوری است. و در طول آزمایش های ما هیچ خطایی ثابت، خراب یا ظاهر نشده است. فرمت متن به خوبی در فایل های خروجی حفظ شده است. علاوه بر این واقعیت که Solid Converter PDF می تواند از پیشرفت هایی در رابطه با رابط کاربری استقبال کند. ما قویاً آن را به همه کاربران توصیه می کنیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11,10,8,7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • فایل keygen را اجرا کنید. روی Patch Hosts کلیک کنید. سپس از قسمت Product نرم افزار Solid Converter را انتخاب کنید. Email دلخواه را وارد کرده و روی دکمه Unlock Code کلیک کنید.
  • بوسیله سریال ساخته شده توسط keygen نرم افزار را رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.