.
Solid Commander 10.1.15836.9574 + Portable تبدیل خود کار PDF

Solid Commander – اگر کار شما شامل مدیریت چندین فایل PDF با انجام فرآیندهای مختلف است.ممکن است به دنبال یافتن راهی برای خودکارسازی عملیات به منظور صرفه جویی در وقت گرانبهای خود باشید.

خوشبختانه امروزه می‌توانید به راه‌حل‌های نرم‌افزاری شخص ثالث مانند Solid Commander روی بیاورید. که می‌تواند به شما در دستیابی به نتایج رضایت‌بخش در وضعیتی که در بالا نشان داده شده است کمک کند.

رابط کاربر پسند

این برنامه دارای یک رابط کاربر پسند است. که تعداد کمی از توابع را در خود جای داده است که به طور مرتب سازماندهی شده اند. تا بتوانند به راحتی توسط طیف گسترده ای از کاربران بدون مرور منوهای بی پایان به آنها دسترسی داشته باشند.

اگرچه راهنمای استانداردی ندارد، اما توضیحات مختصری از عملکردهای آن در اختیار شما قرار می‌دهد. تا بتوانید عملکردهای آن را به شیوه‌ای کارآمدتر درک کرده و کار کنید.

فرآیندهای مختلف تبدیل PDF را به صورت خودکار انجام دهید

Solid Commander می تواند به شما کمک کند چندین فرآیند را در رایانه خود خودکار کنید، از جمله تبدیل به Word، استخراج متن، اعتبارسنجی PDF، تبدیل به استاندارد ISO 19005 یا تبدیل اسناد به PDF قابل جستجو.

از پنجره اصلی، باید به سادگی با کلیک بر روی نماد اختصاصی، فرآیند مورد نظر را انتخاب کنید. دستورالعمل‌های روی صفحه، دستورالعمل‌های مفیدی را در مورد نحوه عملکرد هر جزء به شما ارائه می‌دهند.

فرآیند پیکربندی آسان

صرف نظر از نوع عملیاتی که از پنجره اصلی انتخاب می کنید. باید پارامترهایی را از همان سه دسته پیکربندی کنید: پوشه ها، گزینه ها و وضعیت.

دسته پوشه ها از شما می خواهد که مسیرهای مقصد را برای پوشه منبع، پوشه خروجی و پوشه خطا تنظیم کنید. برنامه به شما اطلاع می دهد که تمام فایل ها و پوشه ها از پوشه منبع در این فرآیند حذف می شوند.

برگه گزینه ها بر اساس فرآیندی که انتخاب می کنید متفاوت است. در میان تنظیمات موجود می‌توانید تشخیص متن OCR، اعتبارسنجی PDF/A، استانداردهای PDF یا بهینه‌سازی را بیابید. دسته وضعیت به شما امکان می دهد فرآیند را شروع کنید. و جزئیات مفیدی را در مورد عملیات در حال انجام در اختیار شما قرار می دهد.

در نتیجه

برای جمع بندی آن، Solid Commander یک برنامه کاربردی مفید است. که به شما امکان می دهد فرآیندهای مختلف مربوط به تبدیل یا اعتبارسنجی PDF را به روشی سریع و بدون دردسر خودکار کنید. این دارای یک رابط کاربر پسند است، توابع بصری را بسته بندی می کند. و علیرغم عدم وجود اسناد راهنمای استاندارد، توضیحات مفیدی از اجزای خود در اختیار شما قرار می دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11,10, 8,7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • فایل keygen را اجرا کنید. روی Patch Hosts کلیک کنید. سپس از قسمت Product نرم افزار Solid Commander را انتخاب کنید. Email دلخواه را وارد کرده و روی دکمه Unlock Code کلیک کنید.
  • بوسیله سریال ساخته شده توسط keygen نرم افزار را رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.