.
SoftPerfect NetWorx 7.1.2 + Portable کنترل اینترنت

NetWorx ابزاری ساده و رایگان و در عین حال قدرتمند است که به شما کمک می کند. وضعیت پهنای باند خود را به طور عینی ارزیابی کنید. می توانید از آن برای جمع آوری داده های استفاده از پهنای باند و اندازه گیری سرعت اینترنت یا هر اتصال شبکه دیگری استفاده کنید.

ابزاری قابل دسترس برای نظارت بر ترافیک شبکه

این برنامه برای نظارت بر پارامترهایی مانند سرعت اتصال، استفاده از پهنای باند و آزمایش شبکه بسیار مفید است. این برنامه از طریق یک رابط کاربری نسبتاً آسان که همه ویژگی‌ها را به طور منظم سازماندهی کرده و با کمترین تلاش قابل دسترسی است، همه نوع کاربران، اعم از کمتر با تجربه و متخصص را مورد خطاب قرار می‌دهد.

نمودارهایی با رنگ های قابل تنظیم و چندین گزینه برای انتخاب در مورد آمار استفاده و همچنین گزارش های مختلفی که NetWorx می تواند ایجاد کند وجود دارد. یک ویژگی بسیار مفید، توانایی شناسایی هرگونه فعالیت مشکوک در شبکه است که ممکن است ناشی از تلاش های هک یا فعالیت ویروس باشد.

بر چندین رابط شبکه به طور همزمان نظارت کنید

اگر چندین رابط شبکه متصل و چندین اتصال برای نظارت دارید، NetWorx می‌تواند بر همه آنها یا فقط موارد انتخاب شده نظارت داشته باشد. برخی از اعلان‌های صوتی و تصویری وجود دارد که می‌توانید از آنها برای دریافت هشدار در صورت شناسایی فعالیت غیرعادی شبکه، علاوه بر اعلان‌های ایمیل، استفاده کنید. یکی دیگر از عملکردهای مفید NetWorx امکان قطع اتصالات شماره گیری و خاموش کردن سیستم است.

مؤلفه گزارش دهی قدرتمند برنامه نرم افزاری به شما امکان می دهد نمودارهای ترافیک را به همراه آمار دقیق استفاده از پهنای باند مشاهده کنید. گزارش ها را می توان به راحتی در یکی از فرمت های سازگار، یعنی Microsoft Excel، Word، CSV، TXT یا HTML ذخیره کرد.

نتیجه

به طور خلاصه، NetWorx ابزاری برای نظارت بر ترافیک شبکه برای آزمایش اتصال به اینترنت، رفع مشکلات اتصال، مراقبت از فعالیت های مشکوک و محدود کردن پهنای باند است. این برنامه ویژگی های بسیار زیادی را در یک بسته نسبتاً کوچک ارائه می دهد. استفاده آسان و مجهز به بسته ویژگی های قوی، مطمئناً این ابزار را می توان یکی از بهترین انتخاب ها در رده خود دانست.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, 10,8,7 , Windows Server 2008R2, 2012, 2016, 2019
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید. اما اجرا کنید
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجراء کنید.
  • فایل keygen را اجرا کنید و بوسیله سریال ساخته شده توسط keygen نرم افزار را رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.