.
SoftPerfect NetGenius 1.1.2 DC 15.11.2022 نظارت بر مصرف اینترنت

NetGenius یک ابزار مدرن نظارت بر اتصال به اینترنت است. این به شما امکان می دهد برنامه ها را با استفاده از اینترنت خود در زمان واقعی مشاهده کنید. و دسترسی آنها را کنترل کنید. برنامه‌های حساس به پهنای باند مانند تماس‌های صوتی، ویدیویی یا بازی‌ها را می‌توان در اولویت قرار داد. برنامه‌های کمتر مهم مانند به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار، دانلود فایل‌ها، یا پشتیبان‌گیری از فضای ذخیره‌سازی ابری ممکن است محدود باشند. و ممکن است کل اتصال شما را اشغال نکنند. در نهایت، برنامه هایی که نباید به شبکه متصل شوند را می توان از دسترسی به اینترنت مسدود کرد، که برای حفظ حریم خصوصی و امنیت بیشتر مهم است..

به شما امکان می دهد اولویت های برنامه های مهم را تعیین کنید

پس از نصب سریع و بدون اتفاق، با یک رابط کاربری جدید و بصری که بعید است بدون توجه به تجربه شما با برنامه های مشابه مشکلی ایجاد کند، از شما استقبال می کند. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که به طور خودکار تمام اتصالات فعلی را به همراه برنامه هایی که در حال حاضر از اینترنت استفاده می کنند، شناسایی کند. داده ها به خوبی در برگه ها نمایش داده می شوند. و شامل اطلاعاتی مانند سرعت دانلود و آپلود، نمودار، اولویت و جلسه است.

در بخش پایین رابط، می‌توانید پیش‌نمایش استفاده از اینترنت را به صورت بلادرنگ در نمودار مشاهده کنید. بنابراین، بلافاصله می توانید بفهمید که آیا اتصال شما پایدار است یا خیر و آیا داده هایی را که در طرح ISP خود پرداخت می کنید، دریافت می کنید. علاوه بر این، این جزئیات می تواند به شما کمک کند. تا بفهمید که آیا زمان ارتقاء قرارداد فعلی شما فرا رسیده است یا خیر.

گزارش های استفاده جامع را در بازه های زمانی مختلف ارائه می دهد

شایان ذکر است که این اپلیکیشن می تواند گزارش هایی را در یک بازه زمانی یا در صورت تمایل به صورت ماهانه، سالانه یا تمام زمان ارائه دهد. علاوه بر این، می‌توانید بیشتر از رایانه فعلی از طریق ابزار نظارت داشته باشید. فقط مطمئن شوید که اجازه دسترسی از راه دور را پس از نصب فعال کنید.

در نتیجه

اگر می‌خواهید مطمئن شوید که از اینترنت برای اجرای روان یا برای اهداف دیگر به طور بهینه از اینترنت استفاده می‌کنید. NetGenius ممکن است ارزش امتحان را داشته باشد. نه تنها می‌توانید اطلاعات ارزشمندی در مورد استفاده بی‌درنگ بیاموزید، بلکه می‌توانید از اولویت‌بندی برنامه‌های مهم نیز مطمئن شوید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

 • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
 • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
 • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید.
 • Task Manager ویندوز را باز کنید و به تب Services رفته و اپلیکیشن "NGService" (NetGenius Traffic Processing) را متوقف کنید.
 • به مسیری که برنامه نصب شده رفته و فایل اجرائی NGCore.exe را به NMCore.exe تغییر نام دهید.
 • فایل Patch را در مسیر C:Program FilesNetGenius کپی کنید. روی آن کلیک راست کرده و گزینه Run As Administrator را بزنید و  بر روی Patch کلیک کنید.
 • دوباره  فایل اجرائی NMCore.exe را به NGCore.exe تغییر نام دهید.
 • مجدداٌ Task Manager ویندوز را باز کنید و به تب Services رفته و اپلیکیشن "NGService" (NetGenius Traffic Processing) را متوقف کنید.
 • نرم افزار را اجرا کنید و توسط key.txt و یا سریالی که توسط Keygen تولید می شود، نرم افزار را رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.