.
SoftMaker FlexiPDF 2022 Pro 3.0.7 + Portable ویرایشگر PDF با OCR و ترجمه متن

FlexiPDF به شما امکان ویرایش و فرمت متن (حتی در چندین ستون)، دستکاری گرافیک، تصاویر و صفحات را در هر فایل PDF می دهد. با نرم افزار SoftMaker FlexiPDF می توانید خبرنامه ها، بروشورها، راهنماهای فنی و غیره را که در قالب PDF ایجاد شده اند. را بدون نیاز به داشتن سند اصلی و فونت های استفاده شده در آن به روز کنید. با کمک یک عملکرد قدرتمند جستجو و جایگزینی، می توانید. بخش های جداگانه (به عنوان مثال سرصفحه و پاورقی) را در تمام صفحات سند به طور همزمان جایگزین کنید.

علیرغم این واقعیت که فایل‌های PDF یکی از راحت‌ترین روش‌ها را برای تبادل داده در یک شبکه چند پلتفرمی ارائه می‌دهند. همه نسخه‌های ویندوز دارای نمایشگر اختصاصی PDF (موجود در ویندوز ۱۰) نیستند. ویرایشگرهای PDF، مانند FlexiPDF Pro، به شما این حق را می دهند. که محتوای فایل را تغییر دهید، نه اینکه فقط آن را مشاهده کنید.

در اسناد PDF پیمایش کنید و محتوای آنها را ویرایش کنید

FlexiPDF  یک نمایشگر و ویرایشگر PDF است. که دارای ابزارهای اصلی پردازش متن و مدیریت شی است که به شما کمک می کند محتوای هر سند PDF را تغییر دهید. علاوه بر این، می‌تواند فایل‌های PDF جدید ایجاد کند یا فایل‌های موجود را در قالب‌های مختلف برای ویرایش بیشتر صادر کند.

این برنامه می تواند اسناد PDF چند صفحه ای را مدیریت کند، اما متأسفانه، نمی تواند بیش از یک سند را در یک پنجره باز کند. از جنبه مثبت، تصاویر کوچک صفحه را نمایش می دهد. که پیمایش درون سند را بسیار ساده تر و سریعتر می کند.

صفحات، پاراگراف ها و متن را در فایل PDF خود دستکاری کنید

ویرایشگر متن دارای گزینه های اساسی برای سفارشی کردن سبک فونت، تغییر فاصله متن و طرح بندی پاراگراف است. جدا از این گزینه‌های ساده که در هر ویرایشگر متنی یافت می‌شود، این برنامه به شما امکان می‌دهد صفحات جدیدی را در PDF وارد کنید یا موارد ناخواسته را حذف کنید، محتوای PDF را صادر کنید یا از طریق ایمیل ارسال کنید.

ابزارهای اضافی برای کمک به حذف بخش‌های صفحه‌ای که به آن نیاز ندارید، ادغام ستون‌های متنی برای بهبود گردش کار، درج و مدیریت لینک‌ها به شما کمک می‌کنند. علاوه بر این، متون بزرگتر را می توان به طور خودکار به موضوعات مقاله تبدیل کرد تا اطلاعات را ساختار دهد و خواندن آن را آسانتر کند.

یک ویرایشگر PDF با OCR و ترجمه متن

در حالی که رابط کاربری آن برای مطابقت با روندهای امروزی به تغییر نیاز دارد، FlexiPDF یک نمایشگر و ویرایشگر PDF خوب است. نسخه Pro اجازه ترجمه متن و ویژگی های پشتیبانی OCR را می دهد، همچنین ابزارهای رمزگذاری را برای اسناد شما فراهم می کند.

باز کردن چندین سند امکان پذیر است. اما در پنجره های مختلف. پیاده سازی یک رابط کاربری گرافیکی مبتنی بر برگه برای اینکه به کاربران اجازه دهد با بیش از یک سند در یک زمان کار کنند، قطعا به ارزش آن می افزاید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Windows 11, 10, 8, 7 and Windows Server 2008 R2
  • It is compatible with application servers such as Citrix XenApp and Microsoft Terminal Server.
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب ولی اجرا نکنید.
  • فایل داخل Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید.
  • نرم افزار را اجراء کنید

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.