.
SoftColor PhotoEQ 10.10.2305 + Portable ویرایش و مدیریت رنگ تصویر

PhotoEQ یک نرم افزار بهبود تصویر است. این برنامه ابزارهایی برای تصحیح رنگ، ویرایش تصویر و مدیریت رنگ فراهم می کند. شما می توانید یک فایل تصویر واحد را پردازش کنید. یا از “فهرست مشاغل” برنامه برای پردازش دسته ای چندین فایل تصویری و پوشه استفاده کنید.

PhotoEQ به طور خودکار تصحیح رنگ را با اصلاح مشکلات تعادل رنگ سفید، نوردهی و کنتراست در یک مرحله انجام می دهد. به طور کامل از استاندارد مدیریت رنگ مبتنی بر پروفایل ICC و پروفایل های تعبیه شده پشتیبانی می کند. تصحیح خودکار رنگ بر اساس یک الگوریتم تشخیص نور طیفی اختصاصی است. که به شما امکان می دهد رایانه را برای تشخیص رنگ ها مانند یک شخص آموزش دهید.

SoftColor یک شرکت جالب از فنلاند است که در سال ۲۰۰۵ تاسیس شد. و در تصحیح رنگ، پردازش تصویر و نرم افزار مدیریت رنگ برای برنامه های کاربردی مایکروسافت ویندوز و کاربران تخصص دارد.

لزوم استفاده از نرم افزار PhotoEQ 

شما مجموعه‌ای از تصاویر دارید که هیچ‌کدام آنطور که شما می‌خواهید منتشر نشده‌اند. شاید آنها بیش از حد نوردهی شده اند یا شما در برخی از عکس های قدیمی که کمی محو به نظر می رسند اسکن کرده اید. شاید نویز زیادی روی عکس باشد یا بخواهید اندازه گروهی از عکس‌ها را قبل از ارسال آن‌ها تغییر دهید. همه این وظایف را می توان با یک ویرایشگر تصویر به دست آورد. اما این فرآیند می تواند هم زمان بر و هم هزینه بر باشد.

SoftColour PhotoEQ برای افراد معمولی طراحی شده است که می‌خواهند بتوانند به سرعت عکس‌های مشکل‌دار را بدون نیاز به صرف زمان زیادی برای کار، رفع کنند. مجموعه ای از الگوها و کنترل های قابل فهم را برای تنظیم تنظیمات مختلف با یک یا چند تصویر فراهم می کند. تصویر اصلی در کنار تصویر اصلاح شده شما نشان داده می شود و به شما امکان می دهد نتایج تغییرات خود را مشاهده کنید.

این تغییرات در یک لایه جداگانه بر روی خود تصویر واقعی اعمال می شود. به این معنی که شما می توانید با تمام تنظیمات بدون نیاز به واگرد کردن تغییرات قبلی در ابتدا کمانچه را انجام دهید.

رابط کاربری

رابط کاربری آن چیزی است که PhotoEQ را جذاب می کند. این کوچک و جمع و جور است و فروشنده SoftColor کار بسیار خوبی را در قرار دادن ابزارهای ویرایش تصویر اولیه که کاربران به آن نیاز دارند، در دستان خود انجام داده است. با این حال، هدف از آن ارائه فقط اصول اولیه لازم برای تمیز کردن یک تصویر است.

اصلاحات تک مرحله ای

این کار تصحیح رنگ روزانه، ویرایش تصویر و مدیریت رنگ را ساده تر می کند. استفاده از آن آسان است اما می تواند کارهای پیشرفته ای مانند پردازش دسته ای را انجام دهد و از پردازش مبتنی بر لایه برای همه تنظیمات استفاده می کند.

سس مخفی داخل PhotoEQ راه حل تصحیح رنگ توسعه یافته داخلی است. که به طور خودکار مشکلات تعادل رنگ سفید، نوردهی و کنتراست را در یک مرحله اصلاح می کند. هر تنظیم اصلاح رنگ یک لایه جداگانه است و این آزادی کامل را برای تغییر رنگ خودکار می دهد. آنطور که می خواهید اصلاح کنید.

این برنامه بسیار کم منابع است، بنابراین می‌توان از آن در رایانه‌های شخصی با حافظه محدود مانند نت‌بوک‌ها استفاده کرد. من نمی دانم که آیا یک نسخه پلاگین Photoshop Photo EQ ممکن است ایده خوبی باشد، به خصوص که این برنامه می تواند نسخه های PSD تصاویر شما را با لایه ها ذخیره کند.

تلاشی برای جلوگیری از بهم ریختگی صفحه وجود دارد، بنابراین هنگامی که برای اولین بار SoftColor PhotoEQ را اجرا می کنید، تنها یک پنجره کوچک باز می شود که در آن از شما دعوت می شود یک پوشه یا فایل را بکشید و رها کنید. این مقاله بر روی ویژگی تصحیح با یک کلیک SoftColor PhotoEQ متمرکز است، اگرچه تعدادی دیگر از ابزارهای ویرایش تصویر آشنا از جمله ابزار مدیریت نویز موجود است. سازگاری با فایل های RAW نیز فهرست شده است.

ویرایش خودکار

هنگامی که تصویری را از فایل های خود به رابط PhotoEQ بکشید و رها کنید، نرم افزار به طور خودکار مشکلات اساسی تصویر مانند نوردهی، تعادل رنگ سفید و کنتراست را تصحیح می کند. علاوه بر تثبیت خودکار، می توانید عکس خود را با سبک خاصی مطابقت دهید و از بین چند گزینه مختلف مانند روزنامه، پرتره و مناظر انتخاب کنید. من از تصحیح خودکار اکثر تصاویری که آزمایش کردم راضی بودم، اما نه همیشه. برای مثال، در عکسی که رنگین کمان را برجسته می کرد، آسمان آبی را خاکستری کرد. هنگامی که برنامه کار خود را انجام داد، تنظیم دستی رنگ، نوردهی، کنتراست و سایر پارامترها برای ایجاد ظاهری که می خواهید آسان است.

PhotoEQ با انواع فرمت های عکس از جمله فایل های RAW کار می کند. علاوه بر تصحیح تک تک عکس‌ها، می‌توانید همزمان بیش از یک عکس را تغییر اندازه و دسته‌ای ذخیره کنید.

دستکاری چشم انداز

برنامه را اجرا کنید، سپس فایل ها یا پوشه های انتخابی خود را روی دراپ باکسی که ظاهر می شود بکشید. سپس پنجره اصلی برنامه باز می شود که از آنجا یک سری دکمه را می بینید که به شما امکان دسترسی به تمام ترفندها و ابزارهای ارائه شده را می دهد.

بخش تصحیح رنگ گسترده ترین است:

با استفاده از الگوهای خودکار ارائه شده، مانند نوردهی بیش از حد و نوردهی کم، یک تغییر سریع ایجاد کنید، یا کنترل ها را برای نتیجه عالی تنظیم کنید. سپس بخش‌های دیگر را بررسی کنید: تغییر اندازه، چرخش و برش، به‌علاوه تیز کردن (یا محو کردن)، حذف نویز و رفع مشکلات قرمزی چشم. همه چیز به گونه ای مدیریت می شود که تا حد امکان قابل درک باشد و تصویر اصلی همیشه دست نخورده باقی بماند. با کلیک بر روی ذخیره به سادگی یک کپی از تصویر با اعمال تغییرات شما ایجاد می شود.

همه چیز به آسانی ممکن است، و برنامه چندین تصویر را با قرار دادن آنها در صف کنترل می کند تا بتوانید هر کدام را به نوبه خود ویرایش کنید، یا می توانید ویرایش دسته ای و تصحیح همه تصاویر را به صورت یکجا انجام دهید.

همچنین، می‌توانید یک واترمارک نیز معرفی کنید، و همچنین عکس‌های خود را به سیاه و سفید تبدیل کنید. یکی از عملکردهای دقیق گزینه دوم، ضرایب تبدیل کانال RGB است که می تواند آزادانه برای تغییر ظاهر سیاه و سفید تصویر شما تغییر یابد.

در نتیجه

PhotoEQ یک ویرایشگر عکس نسبتاً ساده و دقیق است. اگرچه این برنامه چیز جدیدی را در جدول به ارمغان نمی آورد، برخی از کاربران ممکن است از سهولت استفاده عمومی نرم افزار که گردش کار ویرایش روان و دلپذیری را ایجاد می کند، قدردانی کنند.

سوالات متداول
تصحیح رنگ و تن PhotoEQ چیست؟

تصحیح رنگ تکنیکی است که در ویرایش عکس استفاده می شود تا رنگ ها را در یک تصویر به گونه ای تنظیم کنید که طبیعی تر به نظر برسند. این فرآیند تنظیم رنگ ها در یک تصویر است تا آنها را دقیق تر و واقعی تر نشان دهد. تصحیح رنگ می تواند برای تصحیح رنگ ها، تنظیم روشنایی و کنتراست تصویر و تنظیم اشباع تصویر استفاده شود.

تصحیح رنگ و تن PhotoEQ ابزار قدرتمندی است که به شما امکان می دهد به تصحیح رنگ و تن با کیفیت حرفه ای برای عکس های خود دست یابید. شما کنترل کاملی بر تنظیمات خودکار PhotoEQ دارید. شما می توانید به سادگی خطاها را با تراز سفیدی، نوردهی، و تون تصحیح کنید و همچنین رنگ ها را حذف کنید. اصلاح طبیعی تراز سفیدی به شما امکان می دهد دمای رنگ و رنگ را به خوبی تنظیم کنید. تصحیح نوردهی، تصحیح کنتراست و تقویت‌کننده دینامیک می‌تواند برای شفاف‌سازی سایه‌ها و افزایش درخشندگی استفاده شود.

افزایش درخشندگی چیست؟

تصحیح درخشندگی یک تکنیک ویرایش تصویر است که روشنایی یک تصویر را بدون تغییر رنگ آن تنظیم می کند. این روشی است برای تنظیم محدوده تونال تصویر، روشن تر یا تیره تر کردن آن بدون تغییر رنگ. تصحیح درخشندگی اغلب برای رفع عکس هایی که نوردهی کم یا بیش از حد دارند یا برای تغییر روشنایی نواحی خاصی از یک تصویر استفاده می شود. همچنین برای بهبود کنتراست بصری با افزایش روشنایی هایلایت ها و در عین حال کاهش روشنایی سایه ها استفاده می شود.

افزایش درخشندگی یکی از ویژگی‌های تصحیح رنگ و تن PhotoEQ است که به شما امکان می‌دهد رنگ‌های تیره و روشن را پیدا کنید و از برش خودکار جلوگیری کنید.

اصلاح تراز سفیدی چیست؟

تصحیح تراز سفیدی روشی است که عکاسان رنگ ها را در یک تصویر تغییر می دهند تا طبیعی تر به نظر برسند. این فرآیند خلاص شدن از شر ریختگی های رنگی در یک تصویر است که ناشی از نحوه گرفتن عکس است. هدف از تصحیح تراز سفیدی این است که رنگ های یک تصویر در نور معمولی شبیه به چشم انسان باشد. برای این کار دمای رنگ تصویر که بر حسب کلوین اندازه گیری می شود تغییر می کند. هنگامی که دمای رنگ بالاتر است، تصویر سردتر به نظر می رسد و زمانی که دمای آن پایین تر است، تصویر گرم تر به نظر می رسد.

تصحیح تراز سفیدی یکی از ویژگی‌های تصحیح رنگ و تن PhotoEQ است که به شما امکان می‌دهد رنگ‌های ریخته‌شده، متعادل‌سازی متوسط و اصلاح دمای طبیعی رنگ را حذف کنید.

اصلاح سایه و هایلایت چیست؟

تصحیح سایه ها و هایلایت ها روشی برای ویرایش تصویر است که برای تنظیم روشنایی و کنتراست تصویر استفاده می شود. این فرآیند اصلاح سایه ها و هایلایت های یک تصویر است تا واقعی تر و واقعی تر به نظر برسد. این تکنیک اغلب برای بازیابی تصاویر گرفته شده در شرایط نوری ضعیف یا اسکن شده از عکس های قدیمی استفاده می شود.

تصحیح سایه ها و هایلایت ها یکی از ویژگی های تصحیح رنگ و تن PhotoEQ است که به شما امکان می دهد از تقویت کننده دینامیک غنی، اصلاح سایه ها و برجسته ها و تنظیمات سبک سایه استفاده کنید.

اصلاح لحن چیست؟

تصحیح تن یک روش چاپ و عکاسی است که برای تغییر روشنایی و کنتراست تصویر استفاده می شود. این تکنیک تغییر رنگ های تصویر است تا آنها را دقیق تر و واقعی تر نشان دهد. این تکنیک اغلب برای بازیابی تصاویر گرفته شده در شرایط نوری ضعیف یا اسکن شده از عکس های قدیمی استفاده می شود.

تصحیح تن یکی از ویژگی های تصحیح رنگ و تن PhotoEQ است که به شما امکان می دهد از تقویت کننده های نوردهی، روشنایی و تقویت کننده های کنتراست غیر خطی استفاده کنید.

ColorEQ چیست؟

ColorEQ یکی از ویژگی های تصحیح رنگ و تن PhotoEQ است که به شما امکان می دهد تعادل رنگ سفید، سبک یکنواخت برای پردازش دسته ای و تنظیمات طبیعی تعادل رنگ را سفارشی کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید و اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Keygen را اجرا کنید.
  • بوسیله اطلاعات بدست آمده توسط Keygen نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.