جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

SoftColor PhotoEQ 10.10.2305 + Portable ویرایش و مدیریت رنگ تصویر

PhotoEQ یک نرم افزار بهبود تصویر است. این برنامه ابزارهایی برای تصحیح رنگ، ویرایش تصویر و مدیریت رنگ فراهم می کند. شما می توانید یک فایل تصویر واحد را پردازش کنید. یا از “فهرست مشاغل” برنامه برای پردازش دسته ای چندین فایل تصویری و پوشه استفاده کنید.

PhotoEQ به طور خودکار تصحیح رنگ را با اصلاح مشکلات تعادل رنگ سفید، نوردهی و کنتراست در یک مرحله انجام می دهد. به طور کامل از استاندارد مدیریت رنگ مبتنی بر پروفایل ICC و پروفایل های تعبیه شده پشتیبانی می کند. تصحیح خودکار رنگ بر اساس یک الگوریتم تشخیص نور طیفی اختصاصی است. که به شما امکان می دهد رایانه را برای تشخیص رنگ ها مانند یک شخص آموزش دهید.

SoftColor یک شرکت جالب از فنلاند است که در سال 2005 تاسیس شد. و در تصحیح رنگ، پردازش تصویر و نرم افزار مدیریت رنگ برای برنامه های کاربردی مایکروسافت ویندوز و کاربران تخصص دارد.

لزوم استفاده از نرم افزار PhotoEQ 
شما مجموعه‌ای از تصاویر دارید که هیچ‌کدام آنطور که شما می‌خواهید منتشر نشده‌اند. شاید آنها بیش از حد نوردهی شده اند یا شما در برخی از عکس های قدیمی که کمی محو به نظر می رسند اسکن کرده اید. شاید نویز زیادی روی عکس باشد یا بخواهید اندازه گروهی از عکس‌ها را قبل از ارسال آن‌ها تغییر دهید. همه این وظایف را می توان با یک ویرایشگر تصویر به دست آورد. اما این فرآیند می تواند هم زمان بر و هم هزینه بر باشد. SoftColour PhotoEQ برای افراد معمولی طراحی شده است که می‌خواهند بتوانند به سرعت عکس‌های مشکل‌دار را بدون نیاز به صرف زمان زیادی برای کار، رفع کنند. مجموعه ای از الگوها و کنترل های قابل فهم را برای تنظیم تنظیمات مختلف با یک یا چند تصویر فراهم می کند. تصویر اصلی در کنار تصویر اصلاح شده شما نشان داده می شود و به شما امکان می دهد نتایج تغییرات خود را مشاهده کنید. این تغییرات در یک لایه جداگانه بر روی خود تصویر واقعی اعمال می شود. به این معنی که شما می توانید با تمام تنظیمات بدون نیاز به واگرد کردن تغییرات قبلی در ابتدا کمانچه را انجام دهید.
رابط کاربری
رابط کاربری آن چیزی است که PhotoEQ را جذاب می کند. این کوچک و جمع و جور است و فروشنده SoftColor کار بسیار خوبی را در قرار دادن ابزارهای ویرایش تصویر اولیه که کاربران به آن نیاز دارند، در دستان خود انجام داده است. با این حال، هدف از آن ارائه فقط اصول اولیه لازم برای تمیز کردن یک تصویر است.
اصلاحات تک مرحله ای

این کار تصحیح رنگ روزانه، ویرایش تصویر و مدیریت رنگ را ساده تر می کند. استفاده از آن آسان است اما می تواند کارهای پیشرفته ای مانند پردازش دسته ای را انجام دهد و از پردازش مبتنی بر لایه برای همه تنظیمات استفاده می کند.

سس مخفی داخل PhotoEQ راه حل تصحیح رنگ توسعه یافته داخلی است. که به طور خودکار مشکلات تعادل رنگ سفید، نوردهی و کنتراست را در یک مرحله اصلاح می کند. هر تنظیم اصلاح رنگ یک لایه جداگانه است و این آزادی کامل را برای تغییر رنگ خودکار می دهد. آنطور که می خواهید اصلاح کنید.

این برنامه بسیار کم منابع است، بنابراین می‌توان از آن در رایانه‌های شخصی با حافظه محدود مانند نت‌بوک‌ها استفاده کرد. من نمی دانم که آیا یک نسخه پلاگین Photoshop Photo EQ ممکن است ایده خوبی باشد، به خصوص که این برنامه می تواند نسخه های PSD تصاویر شما را با لایه ها ذخیره کند.

تلاشی برای جلوگیری از بهم ریختگی صفحه وجود دارد، بنابراین هنگامی که برای اولین بار SoftColor PhotoEQ را اجرا می کنید، تنها یک پنجره کوچک باز می شود که در آن از شما دعوت می شود یک پوشه یا فایل را بکشید و رها کنید. این مقاله بر روی ویژگی تصحیح با یک کلیک SoftColor PhotoEQ متمرکز است، اگرچه تعدادی دیگر از ابزارهای ویرایش تصویر آشنا از جمله ابزار مدیریت نویز موجود است. سازگاری با فایل های RAW نیز فهرست شده است.

ویرایش خودکار

هنگامی که تصویری را از فایل های خود به رابط PhotoEQ بکشید و رها کنید، نرم افزار به طور خودکار مشکلات اساسی تصویر مانند نوردهی، تعادل رنگ سفید و کنتراست را تصحیح می کند. علاوه بر تثبیت خودکار، می توانید عکس خود را با سبک خاصی مطابقت دهید و از بین چند گزینه مختلف مانند روزنامه، پرتره و مناظر انتخاب کنید. من از تصحیح خودکار اکثر تصاویری که آزمایش کردم راضی بودم، اما نه همیشه. برای مثال، در عکسی که رنگین کمان را برجسته می کرد، آسمان آبی را خاکستری کرد. هنگامی که برنامه کار خود را انجام داد، تنظیم دستی رنگ، نوردهی، کنتراست و سایر پارامترها برای ایجاد ظاهری که می خواهید آسان است.

PhotoEQ با انواع فرمت های عکس از جمله فایل های RAW کار می کند. علاوه بر تصحیح تک تک عکس‌ها، می‌توانید همزمان بیش از یک عکس را تغییر اندازه و دسته‌ای ذخیره کنید.

دستکاری چشم انداز

برنامه را اجرا کنید، سپس فایل ها یا پوشه های انتخابی خود را روی دراپ باکسی که ظاهر می شود بکشید. سپس پنجره اصلی برنامه باز می شود که از آنجا یک سری دکمه را می بینید که به شما امکان دسترسی به تمام ترفندها و ابزارهای ارائه شده را می دهد.

بخش تصحیح رنگ گسترده ترین است:

با استفاده از الگوهای خودکار ارائه شده، مانند نوردهی بیش از حد و نوردهی کم، یک تغییر سریع ایجاد کنید، یا کنترل ها را برای نتیجه عالی تنظیم کنید. سپس بخش‌های دیگر را بررسی کنید: تغییر اندازه، چرخش و برش، به‌علاوه تیز کردن (یا محو کردن)، حذف نویز و رفع مشکلات قرمزی چشم. همه چیز به گونه ای مدیریت می شود که تا حد امکان قابل درک باشد و تصویر اصلی همیشه دست نخورده باقی بماند. با کلیک بر روی ذخیره به سادگی یک کپی از تصویر با اعمال تغییرات شما ایجاد می شود.

همه چیز به آسانی ممکن است، و برنامه چندین تصویر را با قرار دادن آنها در صف کنترل می کند تا بتوانید هر کدام را به نوبه خود ویرایش کنید، یا می توانید ویرایش دسته ای و تصحیح همه تصاویر را به صورت یکجا انجام دهید.

همچنین، می‌توانید یک واترمارک نیز معرفی کنید، و همچنین عکس‌های خود را به سیاه و سفید تبدیل کنید. یکی از عملکردهای دقیق گزینه دوم، ضرایب تبدیل کانال RGB است که می تواند آزادانه برای تغییر ظاهر سیاه و سفید تصویر شما تغییر یابد.

در نتیجه

PhotoEQ یک ویرایشگر عکس نسبتاً ساده و دقیق است. اگرچه این برنامه چیز جدیدی را در جدول به ارمغان نمی آورد، برخی از کاربران ممکن است از سهولت استفاده عمومی نرم افزار که گردش کار ویرایش روان و دلپذیری را ایجاد می کند، قدردانی کنند.

سوالات متداول
تصحیح رنگ و تن PhotoEQ چیست؟
تصحیح رنگ تکنیکی است که در ویرایش عکس استفاده می شود تا رنگ ها را در یک تصویر به گونه ای تنظیم کنید که طبیعی تر به نظر برسند. این فرآیند تنظیم رنگ ها در یک تصویر است تا آنها را دقیق تر و واقعی تر نشان دهد. تصحیح رنگ می تواند برای تصحیح رنگ ها، تنظیم روشنایی و کنتراست تصویر و تنظیم اشباع تصویر استفاده شود. تصحیح رنگ و تن PhotoEQ ابزار قدرتمندی است که به شما امکان می دهد به تصحیح رنگ و تن با کیفیت حرفه ای برای عکس های خود دست یابید. شما کنترل کاملی بر تنظیمات خودکار PhotoEQ دارید. شما می توانید به سادگی خطاها را با تراز سفیدی، نوردهی، و تون تصحیح کنید و همچنین رنگ ها را حذف کنید. اصلاح طبیعی تراز سفیدی به شما امکان می دهد دمای رنگ و رنگ را به خوبی تنظیم کنید. تصحیح نوردهی، تصحیح کنتراست و تقویت‌کننده دینامیک می‌تواند برای شفاف‌سازی سایه‌ها و افزایش درخشندگی استفاده شود.
افزایش درخشندگی چیست؟
تصحیح درخشندگی یک تکنیک ویرایش تصویر است که روشنایی یک تصویر را بدون تغییر رنگ آن تنظیم می کند. این روشی است برای تنظیم محدوده تونال تصویر، روشن تر یا تیره تر کردن آن بدون تغییر رنگ. تصحیح درخشندگی اغلب برای رفع عکس هایی که نوردهی کم یا بیش از حد دارند یا برای تغییر روشنایی نواحی خاصی از یک تصویر استفاده می شود. همچنین برای بهبود کنتراست بصری با افزایش روشنایی هایلایت ها و در عین حال کاهش روشنایی سایه ها استفاده می شود. افزایش درخشندگی یکی از ویژگی‌های تصحیح رنگ و تن PhotoEQ است که به شما امکان می‌دهد رنگ‌های تیره و روشن را پیدا کنید و از برش خودکار جلوگیری کنید.
اصلاح تراز سفیدی چیست؟
تصحیح تراز سفیدی روشی است که عکاسان رنگ ها را در یک تصویر تغییر می دهند تا طبیعی تر به نظر برسند. این فرآیند خلاص شدن از شر ریختگی های رنگی در یک تصویر است که ناشی از نحوه گرفتن عکس است. هدف از تصحیح تراز سفیدی این است که رنگ های یک تصویر در نور معمولی شبیه به چشم انسان باشد. برای این کار دمای رنگ تصویر که بر حسب کلوین اندازه گیری می شود تغییر می کند. هنگامی که دمای رنگ بالاتر است، تصویر سردتر به نظر می رسد و زمانی که دمای آن پایین تر است، تصویر گرم تر به نظر می رسد. تصحیح تراز سفیدی یکی از ویژگی‌های تصحیح رنگ و تن PhotoEQ است که به شما امکان می‌دهد رنگ‌های ریخته‌شده، متعادل‌سازی متوسط و اصلاح دمای طبیعی رنگ را حذف کنید.
اصلاح سایه و هایلایت چیست؟
تصحیح سایه ها و هایلایت ها روشی برای ویرایش تصویر است که برای تنظیم روشنایی و کنتراست تصویر استفاده می شود. این فرآیند اصلاح سایه ها و هایلایت های یک تصویر است تا واقعی تر و واقعی تر به نظر برسد. این تکنیک اغلب برای بازیابی تصاویر گرفته شده در شرایط نوری ضعیف یا اسکن شده از عکس های قدیمی استفاده می شود. تصحیح سایه ها و هایلایت ها یکی از ویژگی های تصحیح رنگ و تن PhotoEQ است که به شما امکان می دهد از تقویت کننده دینامیک غنی، اصلاح سایه ها و برجسته ها و تنظیمات سبک سایه استفاده کنید.
اصلاح لحن چیست؟
تصحیح تن یک روش چاپ و عکاسی است که برای تغییر روشنایی و کنتراست تصویر استفاده می شود. این تکنیک تغییر رنگ های تصویر است تا آنها را دقیق تر و واقعی تر نشان دهد. این تکنیک اغلب برای بازیابی تصاویر گرفته شده در شرایط نوری ضعیف یا اسکن شده از عکس های قدیمی استفاده می شود. تصحیح تن یکی از ویژگی های تصحیح رنگ و تن PhotoEQ است که به شما امکان می دهد از تقویت کننده های نوردهی، روشنایی و تقویت کننده های کنتراست غیر خطی استفاده کنید.
ColorEQ چیست؟
ColorEQ یکی از ویژگی های تصحیح رنگ و تن PhotoEQ است که به شما امکان می دهد تعادل رنگ سفید، سبک یکنواخت برای پردازش دسته ای و تنظیمات طبیعی تعادل رنگ را سفارشی کنید.

محل تبلیغ متنی شما

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید