.
Soft Organizer Pro 9.30 + Portable حذف کامل نرم افزار در ویندوز

Soft Organizer Pro یک ابزار حذف نصب پر از ویژگی برای سیستم های ویندوز است. می‌تواند برنامه‌ها را از رایانه شما به طور کامل حذف نصب کند. از جمله فایل‌های برنامه، تمام رکوردهایی که در رجیستری نوشته، فایل‌هایی که روی دیسک ایجاد می‌کند. کتابخانه‌هایی که در پوشه‌های سیستم قرار می‌دهد و غیره. همچنین می توانید تمام تغییرات ایجاد شده توسط یک برنامه خاص در اجزای فوق سیستم خود را بررسی کنید.

چنین عملکردی مفید است، زیرا ممکن است برخی از برنامه‌ها حذف‌کننده‌ای در بسته نداشته باشند که در صورت لزوم، آن برنامه و تمام اجزای آن را به درستی از سیستم حذف کند. همچنین گاهی اوقات Uninstaller موجود برنامه را به طور کامل حذف نمی کند. و اطلاعات غیر ضروری را در سیستم باقی می گذارد. به عنوان مثال، فایل های یتیم یا رکوردهای مختلف در رجیستری سیستم. همچنین می‌توانید از این برنامه برای پیدا کردن تغییراتی که پس از انجام برخی اقدامات در سیستم ایجاد شده است استفاده کنید، به عنوان مثال، پس از اجرای یک برنامه خاص.

چرا از Soft Organizer Pro استفاده کنیم؟

گاهی اوقات، حتی حذف کننده موجود برنامه را به طور کامل حذف نمی کند. و اطلاعات غیر ضروری مانند فایل های یتیم یا رکوردهای مختلف در رجیستری سیستم را در سیستم باقی می گذارد. این می تواند منجر به یک سیستم به هم ریخته و کاهش عملکرد شود. Soft Organizer Pro تمام آثار باقی مانده از برنامه را در رجیستری سیستم و روی دیسک ها در طول عملکرد برنامه جستجو و حذف می کند. اگر ردیابی پیدا شود، ابتدا اطلاعات مربوط به آنها را نشان می دهد.

یکی دیگر از ویژگی های کلیدی Soft Organizer Pro این است که به شما امکان می دهد ردپای برنامه ها را در رجیستری و فایل سیستم ویندوز مشاهده کنید.

رابط کاربری

رابط کاربری Soft Organizer Pro بصری و کاربرپسند است و انجام تمام عملیات را تنها با چند کلیک برای شما آسان می کند. این ابزار مانند یک لیست ساده از برنامه های نصب شده به نظر می رسد، جایی که شما فقط باید یک برنامه را انتخاب کنید و روی “حذف نصب” کلیک کنید. در عین حال، این ابزار دارای طیف وسیعی از قابلیت هایی است که حتی برنامه هایی با رابط های بسیار پیچیده تر نیز دارند.

سریعتر کار می کند

این برنامه بسیار سریعتر از بسیاری از راه حل های رقیب عمل می کند. این به این دلیل است که Soft Organizer تغییرات روی دیسک‌ها را در زمان واقعی تجزیه و تحلیل می‌کند. و در عین حال تغییراتی که رویه‌های نصب انجام داده‌اند را ردیابی می‌کند، به‌جای اینکه زمان زیادی را صرف ذخیره اطلاعات مربوط به همه فایل‌ها قبل و بعد از نصب کند. چنین رویکردی در مقایسه با سایر ابزارها در زمان صرفه جویی می کند.

لیست برنامه در دسترس است

می توانید Soft Organizer Pro را به گونه ای تنظیم کنید که همه برنامه های نصب شده در سیستم شما تنها با یک کلیک بر روی نماد ناحیه اعلان قابل دسترسی باشند. یک کلیک دیگر، و می توانید بلافاصله یک برنامه غیر ضروری را بدون باز کردن ابزار استاندارد Programs and Features یا جستجو برای حذف نصب داخلی حذف کنید.

در نتیجه

Soft Organizer Pro یک ابزار کوچک و یک ابزار ضروری ویندوز برای سازماندهی برنامه های کاربردی در سیستم شما است. این ابزار به شما اجازه می دهد تا برنامه های ناخواسته را به طور کامل حذف کنید. و به شما امکان می دهد با اطلاع رسانی از آخرین به روز رسانی ها، برنامه های نصب شده را به روز نگه دارید. با نرم افزار Soft Organizer Pro، می توانید سیستم خود را تمیز و روان نگه دارید.

Soft Organizer Pro در مقایسه با سایر برنامه های مشابه مانند Iobit Uninstaller سریعتر است. علاوه بر این، برنامه همچنین شما را در مورد به روز رسانی یا نسخه های جدید نرم افزار نصب شده بر روی سیستم خود مطلع می کند، بنابراین می توانید نرم افزار خود را با این برنامه به روز نگه دارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

System Requirements

 • Operating system: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1/10/11 (32-bit and 64-bit)
 • RAM: from 256 Mb
 • Disk space: 50 Mb
 • Administrator rights
 •  
آموزش نصب و فعال سازی نسخه 32 بیتی نرم افزار توسط Crack
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
 • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • نرم افزار را اجرا کنید.
 
آموزش فعال سازی نسخه 64 بیتی نرم افزار توسط Patch
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
 • فایل patch را در مسیری که برنامه نصب شده، کپی کنید.روی آن کلیک راست و گزینه Run As Administrator را انتخاب کرده و بر روی فایل های زیر اجرا کنید.

Files Inspector >> FilesInspector.exe
Soft Organizer >> SoftOrganizer.exe
Reg Organizer >> RegOrganizer.exe

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.