جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

SmartScore 64 Pro Edition 11.5.101 + Portable برنامه موسیقی OCR و آهنگساز

SmartScore 64 Pro یک محصول نرم افزاری است که تشخیص نوری کاراکتر را روی موسیقی اسکن شده انجام می دهد و آن را به یک موسیقی دیجیتال تبدیل می کند که می تواند به عنوان یک فایل MIDI پخش شود یا به عنوان MusicXML به برنامه های حکاکی موسیقی مانند Sibelius و Finale صادر شود.

نت‌نویسی موسیقی یک فرآیند زمان‌بر است.  حالا ممکن است اتفاق بیفتد که در جایی، روی کاغذ، نمره ای پیدا کنید که دوست دارید آن را اسکن کنید. که با Musitek SmartScore 64 Professional امکان پذیر است. علاوه بر اینکه یک ویرایشگر نشانه گذاری عالی است، می توانید نمرات را با دقت بسیار بالایی اسکن/تفسیر کنید. این نسخه برای نمرات بزرگ است و همچنین شامل امکاناتی است که نسخه های کوچکتر Musitek دارند. این یک بسته آسان برای کار است، لازم نیست یک متخصص واقعی باشید. شما همه گزینه ها مانند تغییر طرح، ساختار میله ها و موارد دیگر را دریافت می کنید.

رابط کاربری SmartScore 64 Pro

رابط کاربری تمیز و کاربردی است. برگه هایی برای ورودی/خروجی، ویرایشگر یادداشت، ابزارها، پخش و ویرایشگر تصویر وجود دارد. در سبک رابط روبان کلاسیک، هر تب آیکون هایی را برای فعال کردن انتخاب ابزارها به شما ارائه می دهد. سایر عملیات ها از طریق منوهای کشویی انتخاب می شوند. در نوار کناری سمت چپ، یک پالت با نمادهای نمادین برای یادداشت ها، استراحت ها و بسیاری موارد ضروری دیگر پیدا خواهید کرد. هنگامی که یک اسکن را به SmartScore وارد می کنید، پنجره اصلی یک صفحه بالا (اسکن اصلی) و یک صفحه پایین (محتوای خوانده شده) را نشان می دهد.

رابط SmartScore 64 Pro

می‌توانید مستقیماً از برنامه اسکن کنید یا فایل‌های PDF یا TIFF را باز کنید. برای صادرات، انتخاب های شما MusicXML، MIDI، PDF یا MP3 هستند. یک مزیت بزرگ این است که ویدیوهای آموزشی عالی در وب سایت Musitek وجود دارد که واقعاً مفید هستند. راهنمای کاربر به خوبی نوشته شده و بسیار مفصل است. برای این برنامه شما به آن نیاز دارید.
ویژگی های و نکات برجسته
ویرایش
SmartScore 64 Pro دارای ویرایش در تمام مراحل است.
هنگامی که یک اسکن یا PDF را باز می کنید، می توانید به ویرایشگر تصویر بروید و صفحات غیر ضروری را حذف کنید، برش دهید، حذف کنید، چوله را تغییر دهید و موارد دیگر. این به شما کمک می کند تا بسیاری از دام ها را در مرحله شناسایی از بین ببرید. هنگامی که تصویر خود را تمیز کردید (در صورت نیاز)، در مرحله شناسایی قرار می گیرد. پس از طی این مرحله، آماده رفتن به ویرایشگر Note هستید. ویژگی های ویرایش عمیق، عمیق، عمیق هستند. من حتی سعی نمی کنم همه آنها را در اینجا فهرست کنم. کافی است بگوییم که تقریباً هر چیزی را که بخواهید ویرایش کنید، می توانید. برای اکثر عملیات ها میانبرهای صفحه کلید وجود دارد، اما در صورت تمایل می توانید از روش اشاره و کلیک نیز برای انتخاب ابزار استفاده کنید. شما می توانید تمام جنبه های یادداشت ها، نمادها و متن را در ویرایشگر یادداشت ویرایش کنید.
تب SmartScore Note Editor

در این مرحله در اکثر برنامه‌ها، شما آماده هستید که به نرم‌افزار نت‌نویسی موسیقی خود صادر کنید تا امتیاز خود را تمیز و به پایان برسانید. در SmartScore نیست.

با رفتن به برگه ابزار، می توانید سیستم ها، صفحات، امتیازات و قالب بندی قطعات را تنظیم کنید. این شامل تقسیم یادداشت ها به صداهای جداگانه است.

تب SmartScore Tools

برای مثال، در نمادهای کر سنتی SA و TB، می‌توانید SA را به صداهای جداگانه تقسیم کنید، بنابراین می‌توانید به بخش‌های جداگانه تقسیم کنید و صداهای پخش متفاوتی را اختصاص دهید. این یک ویژگی عالی برای مربیان و مدیران گروه کر است که به دنبال تبدیل نمرات به ابزارهای تمرینی هستند، همانطور که در این ویدیو مثال آمده است.

هنگامی که امتیاز را به شکلی که دوست دارید دریافت کردید، می توانید به صورت PDF، MusicXML، MP3، و چاپ کنید.

پخش
بله درست است! و گزینه های زیادی در SmartScore وجود دارد، مانند سرعت، نوسان، صدا و تغییر ابزار. مانند سایر حالت‌های ویرایش، عمیق است. همچنین یک رول پیانو، MIDI، و یک نمای لیست رویداد، شبیه به DAW برای ویرایش دقیق وجود دارد. یکی از ویژگی های واقعا جالب، حالت کارائوکه است، که در آن یک توپ جهنده به شما ارائه می شود که از تمام اشعار می گذرد!
محتوای نشانه گذاری
SmartScore 64 Pro همه «گروه 1»، «گروه 2» و موارد دیگر من را از جمله نت گیتار TAB انتخاب می کند. تنها علامت‌هایی که در تست‌های من شناسایی نمی‌شوند و نمی‌توان آنها را در SmartScore اضافه کرد، علامت‌های اسلش و علامت‌های تکرار ۲ نواری هستند. (هیچ یک از برنامه های دیگر نیز این موارد را شناسایی نکردند.)
برداشت ها

نقطه ضعف عمق ویرایش و عملیات در SmartScore این است: رابط کاربری به اندازه سایر برنامه های این بررسی بصری نیست. بنابراین منحنی یادگیری تندتر است.

تجربه من این بود که نمی‌توانستم بدون تماشای چند ویدیو، نگاه کردن به اطراف و سپس جستجوی مراحل در راهنمای کاربر، وارد شوم و شروع به ویرایش کنم. این یک برنامه حرفه ای است، بدون شک. چند ساعت صرف یادگیری رابط کاربری و روش عملکرد، برای کسانی که در مورد گرفتن نتایج درجه یک از اسکن‌های خود جدی هستند، پاداش خوبی خواهد داشت.

از بین همه برنامه‌های این بررسی، SmartScore 64 Pro تنها یکی است، که برای اکثر نمرات، می‌توانید از اسکن یا پی‌دی‌اف تا آخر به امتیاز نهایی و آماده چاپ بدون صادرات به یک برنامه نرم‌افزاری نت‌نویسی موسیقی بروید. اگر قرار است تعداد زیادی از این نوع کارها را انجام دهید، تمام ابزارهای مورد نیاز را خواهید داشت.

بسیاری از ویژگی های عالی در SmartScore وجود دارد، و بررسی بسیار طولانی تری طول می کشد تا همه آنها را پوشش دهیم. اما یکی از مواردی که می‌خواهم به آن اشاره کنم، برنامه رایگان SmartScore Player است که می‌تواند توسط اعضای گروه شما برای پخش هر امتیاز SmartScore در قالب ENF اصلی آن دانلود شود. این می تواند یک ابزار تمرینی عالی باشد تا زمانی که مردم مایل به استفاده از آن در رایانه خود باشند. نکته منفی این است که فقط برای مک و رایانه شخصی است و برای هیچ پلتفرم موبایلی در دسترس نیست.

پخش کننده SmartScore

صادرات MusicXML SmartScore عالی است، به جز یک مشکل. در تست های من، به غیر از اشعار و نمادهای آکورد، تمام متن های دیگر به عنوان تکنیک (یا متن پیوست شده توسط کارکنان) صادر شد. حتی با وجود اینکه من به پنجره Text style رفته بودم و، برای مثال، متن را به عنوان “Title” تعریف کرده بودم، وقتی MusicXML در نرم افزار نت نویسی موسیقی من باز شد، به عنوان یک متن پیوست شده توسط کارکنان ارائه شد، نه متن عنوان. بعداً متوجه شدم که ویژگی Insert Title as Header در تب Edit وجود دارد. اگر این کار را قبل از صادرات انجام می دادم، به نتایج بهتری منجر می شد. اگر این موارد را دقیق نکنید، می‌تواند منجر به پاکسازی پس از صادرات در زمینه مدیریت متن در نرم‌افزار نت‌نویسی موسیقی شما شود، همانطور که قبلاً ذکر شد.

نکات

مانند همه برنامه ها، میانبرهای صفحه کلید را یاد بگیرید. سلاح مخفی SmartScore 64 Pro ابزار Properties است که به شما امکان می دهد روی هر موردی کلیک کرده و آن را ویرایش کنید. اگر کلید Shift را نگه دارید، می توانید هر موردی را جابجا کنید.

هنگام ویرایش متن، باید از ابزار Lyric برای اشعار و ابزار Text برای هر چیز دیگری استفاده کنید. اگر متوجه می‌شوید که نمی‌توانید با ابزاری که فکر می‌کنید لازم است، متنی را انتخاب کنید، فقط ابزارها را تغییر دهید. ممکن است متن به عنوان یک غزل شناخته شود زمانی که واقعاً یک نماد آکورد بود و غیره.

یکی دیگر از جزئیات مهم در مورد متن این است که به چه سبک متنی تعریف می شود. اگر روی قطعه ای از متن کلیک کنید و راست کلیک کنید، با پنجره Text style مواجه می شوید.

در اینجا می‌توانید سبک متن را در SmartScore تعریف کنید. پیش فرض ها عبارتند از Lyric، Title، Composer، Part names و Rehearsal Marks. بقیه همه شناسایی با یک عدد هستند. پیشنهاد من این است: اگر متنی که در آن قرار دارید جزو متن های پیش فرض نیست، یک سبک اضافه کنید. روی Add style… کلیک کنید و فونت، سبک، اندازه و غیره خود را انتخاب کنید. سپس آن را چیزی معقول مانند “Footer Left”، “Technique” و غیره نامگذاری کنید. سپس آن سبک را ذخیره کنید. حالا وقتی به تکه بعدی از متن تکنیک در نمره می رسید، می توانید به سرعت آن را تعریف کنید. هنگامی که آن را ذخیره کردید، در امتیازات بعدی می توانید Load Styles را انتخاب کنید و سبک های متن تعریف شده خود را آماده کنید.

در نتیجه

SmartScore 64 Pro دارای دقت بسیار بالایی در تشخیص است. اگر قرار است کارهای زیادی از این نوع انجام دهید، این برنامه باید در لیست شما باشد تا در نظر بگیرید. این یک برنامه حرفه ای کاملاً برجسته با تمام ابزارهایی است که شما را از اسکن تا تمیز کردن نمرات کامل، قطعات و پخش همه در یک برنامه هدایت می کند.

برای صادرات MusicXML به نرم‌افزار نت‌نویسی موسیقی، SmartScore با نت‌ها، اشعار، آکورد و قالب‌بندی بسیار عالی عمل می‌کند. به غیر از مشکل متنی که در بالا ذکر شد، من SmartScore را به عنوان یک برنامه شریک برای نرم افزار نت نویسی موسیقی شما به شدت توصیه می کنم.

 

محل تبلیغ متنی شما

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

System Requirements

 • – 64-bit / Win 11+ compatible  
 • Legacy system: Win XP PC or later  
 •  Legacy platform: / Pentium I  
 • 4 GB RAM / 500 MB Disk Space

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید