.
Smarter Battery 7.5 + Poratble مدیریت باتری و مصرف شارژ لپ تاپ

Smarter Battery یک ابزار مفید برای همه دارندگان لپ تاپ یا نت بوک است که به شما امکان می دهد وضعیت باتری را کنترل کنید. Smarter Battery تغییرات ظرفیت باتری را در حین استفاده ردیابی می کند. و سطح سایش و تعداد چرخه های تخلیه باقیمانده را نشان می دهد. همچنین دارای عملکردهای کالیبراسیون باتری، تخلیه سریع و “حالت سبز” است. Smarter Battery سطح شارژ را کنترل می کند و می تواند با یک سیگنال صوتی به کاربر هشدار دهد که زمان شارژ مجدد دستگاه است.

در منوی برنامه، همراه با دستورات خاموش و خواب، می توانید یک طرح مدیریت انرژی را انتخاب کنید. این ابزار برای همه دارندگان لپ تاپ بسیار مفید خواهد بود، زیرا می تواند به افزایش عمر باتری لپ تاپ کمک کند.

طراحی مدرن با گزینه های بصری

این یک طرح تمیز و ساده دارد که به شما امکان می دهد پارامترهای اختصاصی را تنها با چند کلیک تنظیم کنید. این برنامه اطلاعات مفیدی در مورد ظرفیت باتری در طول جلسات شارژ یا دشارژ ارائه می دهد. مانند زمان، سطح سایش و مقدار چرخه تخلیه.

علاوه بر این، Smarter Battery قادر است اطلاعات کلی در مورد باتری شما، از جمله ظرفیت طراحی شده و فعلی، ظرفیت کامل و حداکثر شارژ، ولتاژ جریان، نرخ شارژ، نام دستگاه، سازنده، دما، شماره سریال و همچنین هشدار و اخطار ارائه دهد. داده های هشدار سطح پایین علاوه بر این، می توانید اطلاعات را در یک فایل متنی ساده ذخیره کنید.

این ابزار به شما امکان می دهد تکامل ظرفیت باتری نمایش داده شده در نمودار را مشاهده کنید، نمودار را بزرگنمایی یا کوچکنمایی کنید، نمودار را در قالب فایل JPG ذخیره کنید، و همچنین ابزار کوچک را برای مشاهده وضعیت باتری در حال بررسی بررسی کنید.

گزینه های برق را تنظیم کنید و هشدارها را پیکربندی کنید

به شما این امکان ارائه می‌شود که ابزار را در هنگام راه‌اندازی ویندوز اجرا کنید، فرآیند مانیتورینگ گزارش را برای ذخیره داده‌ها در یک فایل متنی ساده فعال کنید، که شامل جزئیاتی در مورد فرآیندهای تخلیه و کالیبراسیون است، و همچنین پخش صدا و اعلان‌های صوتی در هنگام وقوع رویدادهای باتری باعث شد.

بعلاوه، می‌توانید با پخش بوق یا پیام‌های صوتی، تغییر روشنایی، بی‌صدا کردن میزان صدای سیستم یا غیرفعال کردن، برنامه را به نمایش توصیه باتری، فعال یا غیرفعال کردن ابزار باتری، و نمایش هشدارهای هشدار در زمان یا درصد ظرفیت باقی‌مانده توسط کاربر نشان دهید.

اثرات Aero

هنگامی که عملکرد هشدار بحرانی فعال می شود. می توانید باتری هوشمند را بر اساس مقادیر باتری تعریف شده توسط کاربر، مانیتور خاموش کنید یا سیستم خود را در حالت آماده به کار یا خواب زمستانی قرار دهید.

آخرین اما نه کم‌اهمیت، می‌توانید عملیات کالیبراسیون را انجام دهید، تعداد کل کالیبراسیون‌های اعمال شده، چرخه‌های تخلیه کامل، چرخه‌های حین کالیبراسیون، زمان مصرف باتری، سطح سایش و حداکثر سطح سایش و ظرفیت را مشاهده کنید، CPU را برای افزایش سرعت افزایش دهید. فرآیند تخلیه، انجام عملیات خواندن/نوشتن و همچنین مشاهده میزان استفاده از CPU.

وقتی نوبت به پیکربندی تنظیمات ابزار باتری می‌رسد، می‌توان اندازه آن را تغییر داد، سبک آن را تغییر داد. کدورت را تنظیم کرد. و یک طرح برق انتخاب کرد.

در نتیجه

در مجموع، Smarter Battery مجموعه کاملی از ابزارها را برای کمک به شما در نظارت بر وضعیت باتری لپ تاپ و افزایش طول عمر آن ارائه می دهد. رابط بصری و عملکردهای پیشرفته آن را به یک برنامه ایده آل برای مبتدیان و حرفه ای ها تبدیل می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.