.
Smart AudioBook Player v9.8.0 MOD کتابخوان صوتی هوشمند اندروید

Smart AudioBook Player کتابخانه ای وسیع و بهترین مکان برای افرادی است که به دنبال کتاب های صوتی با کیفیت بالا هستند. تا به جای خواندن به آنها گوش دهند. گوش دادن به کتاب اغلب راهی جدید برای بهبود تخیل، مهارت های زبانی و بسیاری چیزهای شگفت انگیز دیگر به جز خواندن با چشم است. علاوه بر این، این برنامه از بسیاری جهات سفارشی‌سازی کاملی دارد. تا بهترین تجربه کاربری را هنگام دسترسی به کتاب‌های صوتی به همه ارائه دهد.

یک کتابخانه گسترده و سازمان یافته

کتابخانه گسترده ای از کتاب های صوتی اولین چیزی است که کاربران را به سمت Smart AudioBook Player سوق می دهد. رابط نمای کلی این کتابخانه دارای طراحی پیچیده و کاربرپسند است که جستجوی کتاب ها را با استفاده از پیشنهادات موجود در سیستم آسان می کند. کاربران همچنین می‌توانند ظاهر رابط اصلی را سفارشی یا تغییر دهند تا هنگام جستجوی کتاب‌های جدید برای گوش دادن در هر زمان و مکان، آن را روان‌تر کنند.

به کتاب های صوتی توصیه شده گوش دهید

هر کتابی در Smart AudioBook Player تنها یک کتاب صوتی است. یعنی کاربر فقط می‌تواند گوش کنددر حقیقت چیزی برای خواندن وجود ندارد. و این یک راه جدید برای لذت بردن از کتاب است. راحت‌ترین چیز، توانایی برنامه برای پیوند با دستگاه‌های دیگر است. و اطمینان حاصل می‌کند که کیفیت تلفظ برای دنبال کردن تمام پیشرفت‌های داستان‌ها عالی است. البته هر کتاب به زبان های بیشتری در دسترس خواهد بود. بنابراین کاربران می توانند روش های مناسب را برای لذت بردن از همه محتوا انتخاب کنند.

کنترل های ساده بر روی نمایشنامه های کتاب های صوتی

Smart AudioBook Player مجموعه‌ای از کنترل‌های کاربرپسند و ساده را معرفی می‌کند تا هر کسی بتواند کتاب‌های خود را کنترل کند تا زمان گوش دادن را به طور مؤثر مدیریت کند. آنها می توانند از طریق صفحه قفل یا نوار اعلان با آن عملکردها تعامل داشته باشند. به این معنی که می توانند در حین گوش دادن به کتاب ها کارهای دیگری انجام دهند تا زمان خود را به حداکثر برسانند. بسیاری از سفارشی‌سازی‌ها نیز برای افراد مفید است تا تعامل بیشتری برای کنترل سرعت خود داشته باشند یا به هر کتابی با کارایی عالی گوش دهند.

دریافت اطلاعیه از کتاب های جدید از ژانرهای انتخابی

Smart AudioBook Player علاوه بر ارائه کتاب‌های صوتی باکیفیت به کاربران، قابلیت اعلان خودکار نیز دارد تا مردم از انتشار کتاب‌های جدید مطلع شوند. آنها همچنین می توانند چندین نویسنده، صداپیشگان و موارد دیگر را دنبال کنند تا کتاب های مورد علاقه خود را داشته باشند. کاربران همچنین می توانند هنگام همراهی با برنامه از طریق ماجراهای علمی تخیلی یا ترسناک مختلف از کتاب های صوتی، سیستم اعلان را برای هیجان انگیزترین اکتشافات شخصی سازی کنند.

نقطه عطف

گوش دادن به کتاب‌های صوتی بصورت آفلاین می باشد و کاربران فقط باید یک بار آن‌ها را دانلود کنند تا در هر زمان و هر مکان گوش کنند. در این صورت کاربران قادر هستند به طور موثر در زمان صرفه‌جویی کنند. آنها همچنین می توانند سرعت پخش را تغییر دهند. شخصی‌سازی همراه نیز راحت است و به افراد کمک می‌کند بهترین احساس را هنگام گوش دادن به کتاب‌های صوتی با حالتی آرام پیدا کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.