.
ShieldApps PC Cleaning Utility Pro 3.8.1 Premium پاکسازی سیستم

از نرم افزار PC Cleaning Utility برای پاک کردن فایل های PC خود از فایل هایی که هارد دیسک شما را مسدود و شلوغ کرده اند استفاده کنید. این نرم افزار یک پاک کننده سیستم است که تمیز کردن رایانه شما را به یک فرآیند ایمن و ساده تبدیل می کند. با گذشت زمان کامپیوتر پر از فایل هایی می شود که در نهایت هارد دیسک را مسدود می کند. PC Cleaning Utility فایل‌هایی را که می‌توانند باعث عملکرد ضعیف رایانه شما شوند، پاک می‌کند. با پاکسازی خودکار فایل‌ها، PC Cleaning Utility به جلوگیری از خرابی و یخ زدن سیستم کمک می‌کند.

با نرم افزار PC Cleaning Utility می توانید انتخاب کنید که کدام قسمت ها را در رایانه خود اسکن و تمیز کنید. از میان دستگاه‌های مجازی، کتابخانه‌ها، رشته‌های نصب، فایل‌های ناخواسته، فایل‌های موقت، نرم‌افزار سیستم، تاریخچه و منوی شروع و موارد دیگر انتخاب کنید. این برنامه به راحتی نصب می شود و تنها چند دقیقه طول می کشد. هیچ پروسه طولانی پیچیده ای وجود ندارد زیرا تنظیمات PC Cleaning Utility روند نصب نرم و بدون دردسر را تضمین می کند. اکنون با نصب PC Cleaning Utility در زمان صرفه جویی کنید تا دیگر مجبور نباشید زمان خود را صرف رفع مشکلات پیچیده سیستم کنید.

Clean

نرم افزار PC Cleaning Utility فایل هایی را که ممکن است سرعت کامپیوتر شما را کاهش داده و باعث عملکرد ضعیف آن در سطح غیر استاندارد شوند، تمیز و مرتب می کند.

Reduce Clutter

به هم ریختگی فایل‌ها می‌تواند فضای بسیار مورد نیاز رایانه کاربر را اشغال کند و باعث کند کارکرد آن انجام شود. برای کاهش شلوغی و آزاد کردن فضای هارد دیسک از این نرم افزار استفاده کنید.

Manage PC Health

با پاکسازی فایل های مشکل دار، این نرم افزار احتمال یخ زدگی یا خرابی کامپیوتر ناشی از مشکلات فایل های مختلف را به حداقل می رساند.

Defragment

از این برنامه برای یکپارچه سازی رجیستری رایانه استفاده کنید، زیرا با گذشت زمان رجیستری رایانه تکه تکه می شود و فایل ها به طور مداوم حذف می شوند و باعث کاهش عملکرد می شوند.

Clean Registry Issues

فناوری تشخیص رجیستری پیشرفته PC Cleaning Utility مشکلات فایل های رجیستری را شناسایی و حذف یا تعمیر می کند و همچنین پیکربندی های اشتباه سیستم را برطرف می کند.

Prevent Crashes and Freezes

این نرم افزار ورودی های رجیستری فاسد، مشکلات مخفی سیستم عامل، فایل های سیستمی خراب، dll های از دست رفته و موارد دیگر را برطرف می کند تا شما دچار خرابی و فریز تصادفی کامپیوتر نشوید.

Defragmenters

پس از استفاده طولانی مدت، رجیستری کامپیوتر تکه تکه می شود زیرا فایل های متعددی دانلود و حذف می شوند. با توجه به نحوه ذخیره فایل ها بر روی هارد دیسک، حذف مکرر فایل باعث می شود که کامپیوتر در نهایت با سرعت کمتری کار کند.

Start-up Manager

از مدیر راه اندازی این برنامه استفاده کنید تا به راحتی انتخاب کنید کدام فایل ها در طول فرآیند راه اندازی رایانه شما باز شوند. مدیر راه‌اندازی این فرآیند را آسان می‌کند و به شما امکان می‌دهد به سادگی روی برنامه‌هایی که قرار است در هنگام راه‌اندازی رایانه شروع شوند، کلیک کنید.

Select Which Areas to Scan

با این گزینه تنظیمات می توانید انتخاب کنید که کدام قسمت ها را در رایانه خود اسکن و تمیز کنید. انتخاب از میان دستگاه‌های مجازی، کتابخانه‌ها، رشته‌های نصب، فایل‌های ناخواسته، فایل‌های موقت، نرم‌افزار سیستم، تاریخچه و منوی شروع، و موارد دیگر

Easy Install

PC Cleaning Utility به راحتی نصب می شود و تنها چند دقیقه طول می کشد. هیچ پروسه طولانی پیچیده ای وجود ندارد زیرا تنظیمات PC Cleaning Utility روند نصب نرم و بدون دردسر را تضمین می کند. اکنون با نصب PC Cleaning Utility در زمان صرفه جویی کنید تا دیگر مجبور نباشید زمان خود را صرف رفع مشکلات پیچیده سیستم کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

 • Supported OS: Windows 10, Windows 8/ 8.1, Windows 7, Vista, XP
 • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
 • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.