.
Shadow Fight 2 (Unlimited Money) v2.24.0 بازی نبرد سایه ها اندروید

Shadow Fight 2 ورژن اصلاح شده و ارتقاء یافته نسخه رسمی می باشد. در این نسخه شما بعد از هر بازی پول زیادی خواهید داشت.

این بازی با یک فیلم بسیار حماسی شروع می شود که داستان را روایت می کند. در این بازی شما به یک جنگجوی سامورایی شکست ناپذیر تبدیل خواهید شد که به دنبال حریف خود در سراسر جهان سفر می کند. آنجاست که خطرناک ترین دشمنان جهان زندانی می شوند.

Shadow Fight 2 یک گیم پلی شبیه به RPG های سنتی مانند Tekken یا Mortal Kombat دارد. در آن، وظیفه شما این است که در نبردهای یک در مقابل یک شرکت کنید. از کلیدهای کنترلی برای حرکت، حمله و اجتناب از حملات دشمن استفاده کنید. مهمترین چیز این است که شما باید کلیدها را برای ایجاد مهارت و ترکیب به طور مداوم ترکیب کنید.

معرفی

Shadow Fight 2 نیز به سطوح دشواری مختلف از ساده تا بسیار دشوار تقسیم می شود. مرحله اول عمدتاً برای آشنایی شما با کنترل هاست تا به سرعت بدون هیچ مانعی عبور کنید. طبیعی است که مراحل بعدی سختی بیشتری خواهند داشت. شما باید خود را با شرایط تطبیق دهید و حرکت صحیح را انجام دهید یا در یک چشم به هم زدن شلیک کنید. این بازی خیلی سخت نیست و عملکردهای زیادی ندارد. اما برای افراد عجول مناسب نیست. اگر می‌خواهید کل این بازی را فتح کنید، باید صبور باشید. بازی همیشه وقتی جلوه‌های جدید و مناطق جدید را برای کاوش اضافه می‌کند جذابیت خود را حفظ می‌کند.

Shadow Fight 2 از فناوری انحصاری Nekki بهره می برد که این بازی دو بعدی را بسیار زیبا و دوستانه کرده است. این بازی پس زمینه را در حالی که سوژه کاملاً سیاه است، برجسته می کند.  به طور کلی، این بازی هنوز به یک بازی مبارزه‌ای «نیم فصل» محدود می‌شود. زیرا Nekki جوهر خود را به بعد همه‌جانبه‌تر تغییر داده است. بدون اینکه از هسته اصلی بازی عنصر مقاومت استفاده کند. اما در عوض، این به ما کمک کرده است تا سبک بازی منحصر به فردی داشته باشیم. این بازی همچنین به ما اجازه می دهد تا با دوستان خود از طریق اتصالات بی سیم بازی کنیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.