جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

Serif Affinity Publisher 2.4.2.2371 Win/Mac + Portable طراحی و انتشار پروژه گرافیکی

Affinity Publisher نرم افزار ویرایش و انتشار حرفه ای، چشم انداز خود را زنده کنید. این نرم افزار فوق العاده روان و شهودی به شما امکان می دهد تصاویر، گرافیک و متن را ترکیب کنید. تا طرح بندی های زیبا و آماده انتشار برای مجلات، کتاب ها، بروشورها، پوسترها، گزارش ها، فرم ها و موارد دیگر ایجاد کنید.

 

چیدمان یک سند و جابجایی به ابزارهای عکس و برداری با سرعت رعد و برق در هر زمان – این چیزی است که Serif با فناوری “StudioLink” وعده داده است، که هدف آن “انقلابی کردن” گردش کار DTP است.

شرکت نرم افزاری Serif اخیرا مجموعه Affinity را تکمیل کرده و جایگزین جالبی برای Adobe’s InDesign با نسخه کامل Affinity Publisher راه اندازی کرده است.

یکی از تفاوت‌های اصلی برنامه‌های معروف DTP، فناوری StudioLink است که با آن Serif می‌خواهد در نبرد برای مشترکان Adobe امتیاز کسب کند. به لطف تغییر سریع برنامه، سه برنامه در زیر یک هود ترکیب می شوند.

مجموعه گرافیکی Affinity

Serif دیگر تنها گزینه های جایگزین برای Illustrator و Photoshop ارائه نمی دهد. اکنون جایگزینی برای InDesign با Affinity Publisher نیز وجود دارد. برای جهت گیری بهتر، در اینجا مقایسه ای از ابزارهای فعلی وجود دارد:

Adobe Serif Tool
InDesign Affinity Publisher DTP software
Photoshop Affinity Photo Photo tool
Illustrator Affinity Designer Vector software 

این قرارداد نامگذاری گاهی باعث سردرگمی می شود. به عنوان همتای InDesign، افراد ناآگاه احتمالاً انتظار Affinity Designer را دارند، اما این در مقابل Illustrator است. علاوه بر این، Affinity اغلب به اشتباه درک می شود و به عنوان “Infinity” تفسیر می شود، که پس از آن منجر به جستجو برای “Infinity Design” یا موارد مشابه می شود، زمانی که در واقع Affinity Publisher به معنای …

رابط کاربری گرافیکی مبتنی بر جزئیات
در نگاه اول، رابط کاربری گرافیکی اپلیکیشن به دلیل پنل ها و بخش های متعدد، ممکن است کمی سخت به نظر برسد. با این حال، هنگامی که شروع به کاوش در یکی از نمونه‌های ارائه شده می‌کنید. می‌توانید هر یک از این پانل‌ها را درک کرده و قدردانی کنید. همچنین، پس از اینکه به Affinity Publisher عادت کردید، می توانید بخش هایی را که به آن نیاز ندارید غیرفعال کنید تا بتوانید روی پروژه خود تمرکز کنید.
StudioLink و Affinity Publishers

فناوری StudioLink Affinity برای امکان گذار یکپارچه بین برنامه های مجموعه در نظر گرفته شده است. به عبارت دقیق، این بدان معنی است که شما می توانید محیط سایر برنامه ها را در هر برنامه با استفاده از (در حال حاضر) سه دکمه فراخوانی کنید – و عملاً بدون تاخیر بارگذاری.

به عنوان مثال، برای تغییر گامای یک تصویر در حین چیدمان، باید پیوند فایل تصویر را در گردش کار Adobe پیدا کنید و سپس تصویر اصلی را در فتوشاپ باز کرده و ویرایش کنید. پس از ذخیره، InDesign به روز رسانی را تشخیص می دهد و پیشنهاد می کند تصویر را دوباره بارگذاری کند. در Affinity Publisher، روی «Photo-Persona» کلیک می‌کنید و تمام ابزارها در دسترس شماست. پس از ویرایش، به ناشر برگشته و می‌توانید بدون مشکل به کار خود ادامه دهید.

برنامه های Affinity نباید به عنوان یک نمونه در پس زمینه باز باشند. می توانید از همه براش ها، ماسک ها و فیلترهای زنده در Affinity Photo Persona استفاده و اعمال کنید یا تصاویر خود را حتی در فرمت RAW بازیابی کنید. Affinity Designer همچنین تمام ابزارها و ویژگی‌ها از جمله براش‌های برداری، ضربات چندگانه، دارایی‌ها، نمادها، ویژگی‌های هندسی و ایزومتریک را در اختیار شما قرار می‌دهد.

Affinity Publisher در حال حاضر آنچه را که احتمالاً سریعترین گردش کار در منطقه DTP است ارائه می دهد. تنها شرط این است که همه برنامه های Affinity را خریداری کرده و روی رایانه خود نصب کرده باشید. ویدئوی زیر نشان می دهد که StudioLink در عمل چه احساسی دارد.

چیدمان های دیدنی

با عناصر اصلی مانند صفحات اصلی، صفحات گسترده، شبکه‌ها، جداول، تایپوگرافی پیشرفته، قرار دادن متن، خروجی کامل چاپ حرفه‌ای، و سایر ویژگی‌های شگفت‌انگیز، Affinity Publisher همه چیزهایی را که برای ایجاد طرح‌بندی عالی نیاز دارید – بدون توجه به پروژه، دارد.

گرافیک کامل

شرایط مرجع هر چه باشد، می توانید به Affinity Publisher اعتماد کنید. علاوه بر مدیریت انواع فایل های استاندارد، می توانید بلندپروازانه ترین پروژه های ترکیبی غنی از محتوا را با استفاده از دارایی های شطرنجی یا برداری از منابع متعدد ایجاد کنید.

تصویربرداری دقیق

اکنون تصاویر شما با لوکس چیدمان شما مطابقت دارند. Affinity Publisher دارای مجموعه کاملی از لایه های تنظیم قدرتمند و غیر مخرب است که به شما امکان می دهد تصاویر را درست در سند خود تنظیم کنید.

ابزار طراحی پیشرفته

با یک قلم قدرتمند، گره و مجموعه ای کامل از ابزارهای شکل، گرافیک های برداری را در طرح خود ایجاد و ویرایش کنید – و کنترل دقیقی بر شیب ها و شفافیت داشته باشید.

کنترل کامل رنگ

Affinity Publisher می‌تواند با فضاهای رنگی RGB، LAB، Grayscale، و CMYK کار کند و به شما کنترل بیشتری بر الزامات رنگ حرفه‌ای برای چاپ می‌دهد.

چاپ حرفه ای

پشتیبانی از رنگ پنتون، CMYK pass-through و مدیریت رنگ ICC تنها برخی از ویژگی های این برنامه هستند. همچنین می‌توانید فایل‌های PDF/X را باز، ویرایش و خروجی بگیرید، کنترل‌های چاپ روی چاپ را تنظیم کنید، و برای ایجاد اسناد آماده چاپ، bleeds، علامت‌های برش، و علامت‌های برش را اضافه کنید.

ایجاد چندین نوع پروژه

هنگامی که آماده ایجاد یک پروژه جدید از ابتدا هستید، می توانید یکی از طرح بندی های از پیش تعیین شده موجود را انتخاب کنید. آنها در دسته های مختلفی مانند چاپ، آماده مطبوعات، عکس، وب، دستگاه ها یا معماری مرتب شده اند.

صرف نظر از نوع انتخابی، می توانید ابعاد صفحه، واحدهای سند، تعداد صفحات یا قالب رنگ را تنظیم کنید.

درج متن و عکس

وقتی می‌خواهید فیلدهای متنی اضافه کنید، Affinity Publisher به شما امکان درج طیف گسترده‌ای از نمادها، نویسه‌های ریاضی، علامت‌های نقل قول، خط تیره و خط تیره، فاصله‌ها و زبانه‌ها یا شکست‌ها را به شما ارائه می‌دهد.

اگر می خواهید اشیاء گرافیکی خود را بهبود ببخشید، می توانید تنظیمات متعددی را در لایه خود اعمال کنید. می توانید نوردهی، تعادل رنگ سفید، روشنایی/کنتراست، منحنی ها، تعادل رنگ، لرزش و غیره را تغییر دهید.

صادرات به فرمت های مختلف فایل

به محض اینکه پروژه خود را به پایان رساندید، می توانید آن را پیش نمایش کنید، سپس آن را به یکی از فرمت های پشتیبانی شده (PNG، JPEG، GIF، TIFF، PSD، PDF، SVG، WMF، EPS، EXR، HDR یا TGA) صادر کنید.

در نتیجه

Affinity Publisher یک برنامه چیدمان است که از هر نظر برای استفاده حرفه ای مناسب است. روش جدید کار با StudioLink بسیار سرگرم کننده، بسیار شهودی است و به نظر من Affinity Publisher سریع ترین گردش کار را در DTP ارائه می دهد.

ایجاد اسناد پیچیده با صفحات زیاد بسیار سریع انجام می شود. مجموعه ویژگی های Affinity Publisher واقعا چشمگیر است.  برخی از عملکردها در Affinity Publisher زمانی که از طریق عینک InDesign مشاهده می‌شوند، هنوز تا حدودی ابتدایی هستند، اما باید پیشروی چندین دهه InDesign را در نظر گرفت. Affinity Publisher هنوز کامل نیست، اما Serif مانند Affinity Designer و Affinity Photo به افزودن عملکرد در به‌روزرسانی‌های آینده ادامه خواهد داد.

برای علاقه‌مندان، کاربران آماتور و کاربران حرفه‌ای، Affinity Publisher یک جایگزین عالی است. Affinity Publisher همچنین می تواند به خوبی به عنوان یک ابزار نمونه سازی برای طراحی وب سایت و برنامه استفاده شود، اما این برنامه عملکردهای جالب دیگری را ارائه می دهد. این به طراحان UX جایگزین خوبی برای XD Adobe می دهد.

محل تبلیغ متنی شما

آموزش فعال سازی نرم افزارنسخه 2
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را ا نصب کنید اما اجرا نکنید.
 • به پوشه ” Patch ” بروید. فایل “Patch.exe” را در مسیر زیر کپی کنید.
C:\Program Files\Affinity\Publisher 2
 •  در ادامه موارد ذیل را انجام دهید:
-> Run ” patch.exe ” as administrator
-> Click patch
 • نرم افزار را اجرا کنید.
 • نرم افزار را آپدیت نکنید.
 
آموزش فعال سازی نرم افزارنسخه 1
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
 • برنامه Firewall Blocker یعنی Fab.exe یا Fab_x64.exe را به صورت Run as administrator اجرا کنید.
 • میانبر “Serif Affinity Publisher” را از دسکتاپ به برنامه Firewall Blocker  بکشید و رها کنید
 • برنامه را اجرا کنید.
 • با استفاده از اطلاعات ارائه شده در داخل فایل ReadMe_How to install برنامه را رجیستر کنید.

System Requirements

 • Windows 7/ 8/ 8.1/ 10 / 11 (64-bit – all editions)
 • CPU : Intel 64-bit Core 2 Duo or better (from 2007)
 • RAM : 4GB RAM minimum
 • HDD : 1.04GB of available space; more during installation
 • Display : 1280×768 display size or better

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

۲ پاسخ

 1. بی شک بهترین هستییید
  هررر چیزی نیاز داشته باشم فقطططط یکداون
  دست مریزاد به همه دست های پشت پرده سایت فوق العاده یک دانلود.
  یک هستین یککککک.
  مهدی از یزد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید